Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Programowanie :: WWW -> coś na początek Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Maj 2003, 22:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Trojmiasto nie jest dobre dla osob, ktore nie maja skutera, badz motoru, samochodem ciezko zaparkowac i wszedzie sa swiatla, a pociagami, czy tramwajami za drogo wychodza przejazdy :>
  
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Maj 2003, 22:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
qviri
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #69
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




Eee tam. Przez dwa lata codziennie jeździłem z Rumi na Wzgórze Św. Maksymiliana i nie zbankrutowaliśmy, więc nie jest tak źle. A autobusy cool cool.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 06 Maj 2003, 18:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




wlasnie - trojmiasto rulez (gdynia)
  
PostWysłano: Środa, 07 Maj 2003, 23:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




hehe, wrzeszcz jest git :), a samochodem da sie prawie wszedzie zaparkowac :), nie mam z tym problemow, nigdzie nie place na parkingach, bo po co :D, a jak sie gdzies jedzie to juz sie przewaznei ma upatrzone miesjce gdzie zaparkowac :), samochodem ktorym jezdze mam taki mocny skret, ze moge bardzo latwo sie wszedzie wbic, chociaz jest duzo wiekszy od wszystkich osobowek, ale nei jest to traktor :D:D.
  
Re: coś na początek
PostWysłano: Środa, 29 Grudnia 2004, 14:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
NPS
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1476
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




A ja polecę coś zupełnie innego: ezHTML.
Prosty, przyjmeny, łatwy w obsłudze, a jest w nim wszystko (łacznie z kolorowaniem tekstu ;)). Bardzo dobry na początek (i nie tylko). Ma wszystko, co trzeba i bez zbędnych rzeczy...

A Pajączek eusa_naughty.gif . Szczególnie dla początkujących. Mnóstwo przycisków i w ogóle skomplikowany... Jest dobry dla zaawansowanych.

P.S. link do ezHTML jest na stronie kursu Pawła Wimmera :)
  
Re: <NPS> coś na początek
PostWysłano: Czwartek, 30 Grudnia 2004, 17:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pudel_W-wo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2356
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




A jaki jest adres tej strony??
I jeszce jedno gdzie można znaleźć Pajączka??
  
Re: coś na początek
PostWysłano: Niedziela, 09 Stycznia 2005, 22:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pudel_W-wo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2356
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




Mam pytanie: Czy wystarczy zrobienie linku na stronie, aby po kliknięciu na niego wyświetlał mi się filmik(jest dołączony do strony)? Bo nie chce mi działać. Jeżeli ktoś wie czemu niech odpowie, za wszystkie odpowiedzi thx. sad.gif
  
Re: <Pudel_W-wo> coś na początek
PostWysłano: Niedziela, 09 Stycznia 2005, 23:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Kod:
<embed src="plik.avi" border=0>
  
Re: coś na początek
PostWysłano: Czwartek, 13 Stycznia 2005, 16:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pudel_W-wo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2356
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




Czy może ktoś wie czym to może być spowodowane?
A mianowicie zrobiłem hiperłącze między 2 stronkami.
Obie są w jednym pliku, ale kiedy naciskam na link to
wyskakuje komunikat, że nie istnieje taka strona.
Za wszystkie odpowiedzi z gury thx sad.gif
  
Re: coś na początek
PostWysłano: Piątek, 21 Stycznia 2005, 11:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pudel_W-wo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2356
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




Jak w pajaczku można nadac tlu jakis kolor?
  
Re: coś na początek
PostWysłano: Piątek, 21 Stycznia 2005, 18:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pudel_W-wo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2356
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




To w pajaczku mam juz pokolorowane, ale mam kolejne pytanie jak zrobic odsylacz do miejsca na tej stronie, na ktorej jest odsylacz?
  
Re: coś na początek
PostWysłano: Piątek, 21 Stycznia 2005, 18:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pudel_W-wo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2356
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




Czemu jak chce dolaczyc do mojej stronki skrypt majacy pokazywac date i czas wyskakuja mi napisy data, czas i miejsca za nimi, a w tych miejscach nic sie nie pokazuje sad.gif
  
Re: coś na początek
PostWysłano: Niedziela, 23 Stycznia 2005, 17:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gość (awaria serwera)
Gość
 


[ Osobista Galeria ]




a ja bym polecała EDHTML, łatwy w obsłudze i rozbudowany wink.gif coś wprost dla początkujących cool.gif ma tylko jedną wadę - czasami lubi się zwieszać confused.gif ale to możebyc wina mojego kompa cool.gif
  
Re: coś na początek
PostWysłano: Poniedziałek, 31 Stycznia 2005, 11:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pudel_W-wo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2356
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




Fajnie, że polecasz jakieś inne programy,
ale ja pisze stronke w pajączku, a jestem
początkujący i prosiłbym zby ktoś mi troche
podpowiedział odpowiadając na moje posty
  
coś na początek
Forum dyskusyjne -> Software -> Programowanie :: WWW

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010