Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Komunikatory -> W ramach rozbujania forum :)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
W ramach rozbujania forum :)
PostWysłano: Czwartek, 09 Października 2003, 01:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




Jakiego komunikatora używacie?
Ja obecnie tylko GG.
  
Re: <Bzdury> W ramach rozbujania forum :)
PostWysłano: Czwartek, 09 Października 2003, 02:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ja również.
  
Re: <Bzdury> W ramach rozbujania forum :)
PostWysłano: Czwartek, 09 Października 2003, 09:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




w domciu i szkole czyste gg
w pracy power gg
w szkole dodatkowo rivchat o ile mozna to nazwac komunikatorem
ale przydaje sie jak neo padnie
  
Re: W ramach rozbujania forum :)
PostWysłano: Czwartek, 09 Października 2003, 10:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Head_Hunter
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #76
Posty: 74


[ Osobista Galeria ]




W ramach rozbujania forum ;) powiem, że używam Gadulca z Power GG i Tlena :)
  
Re: W ramach rozbujania forum :)
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 13:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




dobrze że powstało takie forum.... eusa_clap.gif cool.gif
obecnie używam GG ale przez pewien czas używałem MSN messengera
  
Re: W ramach rozbujania forum :)
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 13:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




GaduGadu, a to za sprawka osob z forum i nie tylko, ktore chcialy czasem cos ode mnie, dlatego dopiero niecaly rok uzywam tego programu
czasem IRC, ale to jak kogos szukam ze starych znajomych z miasta, badz chce cos sciagnac ;)
  
Re: <EDDY> W ramach rozbujania forum :)
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 13:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




no to powiewm wam tak
ja pamietam zupełne poczatki gg
przyszedł do mnie kumpel i powiedział ze jest cos takiego
załozylismy mu konto bodaj #4200 czy cos takiego
nastepnego dnia postawilem swoj profil i dostalem numer prawie 11 000

po kilku dniach lawinowo wzrosło i teraz ludzie maja numerki jak eddy
  
Re: W ramach rozbujania forum :)
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 17:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aht
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #123
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




Tylko Jabber z najlepszym klientem Psi biggrin.gif
Dla paru znajomych którzy używają jeszcze GG (a jest ich już tylko dwóch) dodatkowo mam włączony transport, ale może niedługo będę mógł się go pozbyć wink.gif
  
Re: W ramach rozbujania forum :)
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 23:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Tlen, który dzięki współpracy forumowiczów i programistów prześcignął gg już jakiś czas temu. Na dodatek ma możliwość współpracy z gg. No i szybko rozwijające się pluginy. Czasem także Miranda (a raczej zestaw zrób swój własny komunikator) ale Tlen u mnie króluje. No i transfer między 2 osobami jest u mnie wyższy niż na gg. Ale czasem gg się przydaje. Szczególnie do osób nie posiadających Tlena, które chcą mi coś przesłać...
  
Re: <Mike> W ramach rozbujania forum :)
PostWysłano: Sobota, 11 Października 2003, 01:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




ekhm... W domu krzystam Kadu :) Wszedzie indziej z defaultowego GG.
Tlena nie lubie za te emotikonki. feee tongue.gif ale jest niezly do p2p pod windowsem.
  
Re: W ramach rozbujania forum :)
PostWysłano: Sobota, 11 Października 2003, 09:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Head_Hunter
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #76
Posty: 74


[ Osobista Galeria ]




gROszeCK1 :
Tlena nie lubie za te emotikonki. feee tongue.gif

Emotikonki zawsze możesz zmienić ściągając inne wink.gif
Poza tym Tlena można po części zmienić by powstał Tlen a la Gadu-Gadu :)
  
Re: W ramach rozbujania forum :)
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 00:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




hmm, ggg i tylko gg, irca nie odpalam, nei chce bawic sie w zadnego bounce itp, a ze neo+ ma klina na polskie, a zreszta jakbym juz gdzies siedzial to na quakenet ;)

mam numer icq, ale nie uzywam, za duzo ma to funkcji, wolniej chodzi i ogolnie icq nie dla mnie.

uwywalem jakis czas dawniej wpkontakt, ale jak sie mialo wlaczony wpkontakt to nie dalo sie grac jednoczesnie w q3, wiec wywalilem to dziadowstwo, szczegolnie ze potem zaczely sie dziac jakies dziwne rzeczy z wpk i oto tylko gg pozostalo.
  
Re: W ramach rozbujania forum :)
PostWysłano: Środa, 15 Października 2003, 10:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bbkr
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #22
Posty: 103


[ Osobista Galeria ]




Tylko linuxowy Kadu.
  
Re: W ramach rozbujania forum :)
PostWysłano: Wtorek, 21 Października 2003, 13:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Włączam się w ramach tego "rozbujania" - oczywiście wyłącznie gg i tak tego mimo wszystko za dużo, najzabawniejsze jest to że to wcale nie wyniknęło z potrzeb własnych, a raczej ambicjonalnych.
Dzieciaki się zaczęły ze mnie - czyli z mamuśki - nabijać, że jestem za stara na pogaduszki z obcymi ludźmi - tego było za wiele.
Nawiasem mówiąc nie bardzo wierzyłam, że ktokolwiek będzie chciał rozmawiać ze "staruszką" - rozczarowanie było mile, obecnie mam wielu znajomych - wiek nie gra roli, najważniejsi są ludzie.
Tak po prawdzie, to uważam, że komunikatory jakie by nie były skupiają wokół siebie odpowiednie grupy ludzi, ale z tego wszystkiego GG jest najbardziej rozpowszechnione i najbardziej proste - chyba dlatego ma tak dużo "gadulców".
  
Re: <kazia> W ramach rozbujania forum :)
PostWysłano: Piątek, 07 Listopada 2003, 17:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Tlen i gg, bo mam znajomych na jednym i na drugim. Zdecydowanie jednak wolę tlen, bo nie zawiesza się jak gg, a do niedawna nie było też na nim zaczepek nieznajomych.
  
Re: <Berger> W ramach rozbujania forum :)
PostWysłano: Sobota, 08 Listopada 2003, 14:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Dużo słyszałam o tym tlenie. Mam znajomych co rozmawiają przez tlen na gg ale jakoś wolno wtedy chodzi sieć. Nie mam pojęcia od czego to zależy, ale boję się wprowadzać nowości, bo komputery nie są wyłącznie do mojej dyspozycji, ale może faktycznie warto się nad tym zastanowić, skoro nie włączają się niepotrzebni ludzie.
Takich informacji nigdy za wiele.
  
Re: W ramach rozbujania forum :)
PostWysłano: Sobota, 08 Listopada 2003, 23:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Bzdury :
Jakiego komunikatora używacie?
Ja obecnie tylko GG.


oczywiście że gg wink.gif
  
Re: <marekyeah> W ramach rozbujania forum :)
PostWysłano: Niedziela, 09 Listopada 2003, 02:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




mam Tlen ( smile.gif ), ale chcialabym porozumiewac sie tez z uzytkownikami GG, wiem ze to mozliwe, ale jak to zrobic...nie wiem.
Mam tez msn, ale jeszcze sie z nim nie oswoilam.


Moze ktos pomoze z tym tlenem/GG?
A moze ktos uzywa msn?
i opowie cos?
o tym...
biggrin.gif
  
Re: <Majka> W ramach rozbujania forum :)
PostWysłano: Wtorek, 18 Listopada 2003, 15:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Majka - w tlenie, w "użytkownicy gadu-gadu", zaznaczasz opcję "chcę mieć możliwość rozmawiania przez g-g", wpisujesz swój nr gg i hasło, restartujesz tlena i tyle:)
ja używam gg i tlena, ale wolę tlen
  
Re: <Kowal> W ramach rozbujania forum :)
PostWysłano: Wtorek, 18 Listopada 2003, 16:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




:). Dziekuje Kowalku, jak tylko bede w domu, zastosuje sie do Twoich rad...Radam...:))
  
W ramach rozbujania forum :)
Forum dyskusyjne -> Software -> Komunikatory

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010