Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Komunikatory -> rozmowy głosowe Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
rozmowy głosowe
PostWysłano: Czwartek, 09 Października 2003, 13:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




macie jakies doświadczenie w tych sprawach ?
bo kiedys udało mi sie przez M$ mesengera ale to była porazka
ponoc teraz jest lepiej ale jako ze jestem zazwyczaj za natem to tez nie mam jak spróbowac
  
Re: <J@ger> rozmowy głosowe
PostWysłano: Czwartek, 09 Października 2003, 15:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




jeżeli chodzi o rozmowy głosowe przy pomocy gg to nie wypadają najgorzej (można zrozumieć co osoba siedziąca po drugiej stronie kabla mówi :)
  
Re: rozmowy głosowe
PostWysłano: Czwartek, 09 Października 2003, 15:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




tez kiedys rozmawialem przez netmessagera. Mimo ze po lanie jakosc byla fatalna..
GG ogolnie jest cieniutkie, za to tlen zajebisty. Mozna wybrac jakosc 0,4-9,0 kbps. Juz przy 2,3 jest niezle, a 9,0 to jak przez tel.


Ostatnio zmieniony przez Tassadar dnia Czwartek, 09 Października 2003, 15:44, w całości zmieniany 2 razy
  
Re: rozmowy głosowe
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 13:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




ja niegdyś używałem PAL-TALK (przez modem) i było mnie nawet słychać, przez GG jakość jest nawet niezła, chyba zwiększyli speeda serwera bo kiedyś nie dało się rozmawiać.
  
Re: <Krzysiek> rozmowy głosowe
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 13:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




ok ale na jakie odległosci
niby to nie powinno miec zadnego znaczenia
ale powyzej 100 km jest problem na gadzie
  
Re: <J@ger> rozmowy głosowe
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 14:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Hmm moj byly klient rozmawial za pomoca netmeeting'a z synem w Australi i nigdy nie narzekal
  
Re: <J@ger> rozmowy głosowe
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 15:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




na 800 metrów.....
Ale jak rozmawiałem na cybertalku z Kołobrzegiem to byłe lepiej niż w promieniu 1km confused.gif
  
Re: rozmowy głosowe
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 23:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Jakiś czas temu mj kolega podłączył się do kompa z gitarą i grał. I pomimo, że mam modem słyszałem go całkiem nieźle. Aha nie zauważyłem różnic przy gg i Tlenie. Wydaje mi się bardzo podobnie.
  
Re: rozmowy głosowe
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 00:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




uzywalem i gg, netmeeting i jeszcze jakies dwa inne ktore sa specjalnie do komunikacji w grach, ale dziwnie to wyglada jak gadam do kogos w pokoju, a nikogo poza mna nie ma i mama sie ze mnie smiala ;d, wiec dalem sobie spokoj, zreszta pisac moge prawie tak szybko jakbym mowil, wiec nie robi mi to roznicy, a pisac lubie i jakos po tylu latach to mi nadal nie brzydnie ;)
  
Re: <J@ger> rozmowy głosowe
PostWysłano: Środa, 15 Października 2003, 10:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bbkr
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #22
Posty: 103


[ Osobista Galeria ]




Niegdys TeamSound uzywalem pod winda. W sieci LAN jakosc byla perfekcyjna. Doslownie jakby druga osoba stala obok. Przez internet nigdy tego nie probowalem uzywac.

Obecnie czekam na glosowe w linuxowym Kadu.
  
Re: rozmowy głosowe
PostWysłano: Wtorek, 18 Listopada 2003, 16:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




jakiego programu polecacie do rozmów głosowych przez internet.... z góry mówie że gg nie działa ... łączy się i łączy i nic :/
  
Re: <Krzysiek> rozmowy głosowe
PostWysłano: Środa, 19 Listopada 2003, 20:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




połaczyc to mi sie udało netmitingiem ale to MS wiec nie polecam :]
  
Re: rozmowy głosowe
PostWysłano: Sobota, 29 Listopada 2003, 13:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
weS
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #465
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




Swietny (najlepszy - gwarantuje) jest TeamSpeak ... Tyle ze musi gdzies byc postawiony serwer pod to..ew. osoba ktora nie jest za kablem bez firewalla moze postawic...ja mam ta wygode ze moj znajomy w pracy na serwerze to postawil.. i teraz tylko podlaczam sie ze znajomymi (mozna w kilkanascie osob tez !) i gadamy... ! jak przez telefon ... jakosc dobra, nie zrywa...(jakosc mozna modyfikowac.. jest sporo kodekow do wyboru, my rozmawiamy na GSM 14.8 Kbit) mozliwosc ustawienia aktywacji na glos.. i na przycisk... jak pierwszy raz zobaczylem ten program to nie moglem potem spac :) Polecam..
  
Re: rozmowy głosowe
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 08:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




a próbował ktoś może ze skype ?? podobno świetny program z bdb jakością dzwięku wink.gif
  
Re: <weS> rozmowy głosowe
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 10:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




wlasnie ten program, zapomnialem nazwy, a caly czas lezal u mnie na dysku, moj brat uzywa go jak gra sobie na necie, jakosci jest fajna, bardzo male opoznienia i mozna ustalic dokladnie ile ma przsylac danych...bardzo rozbudowany.
  
Re: rozmowy głosowe
PostWysłano: Niedziela, 25 Kwietnia 2004, 15:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Matthas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #891
Posty: 105


[ Osobista Galeria ]




Dla mnie rozmawiac przez mikrofon to tylko przez gg. Wyraznie słychać i można podgłaśniaćliedy chcesz smile.gif
  
Re: rozmowy głosowe
PostWysłano: Niedziela, 25 Kwietnia 2004, 17:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ZeroCool
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #219
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




a ja jestem za skype uzywamgood dluzszego czasu i dziala bardzo dobrze i omija firewola na servezer czego wiekszosc niepotrafi:)
  
Re: <ZeroCool> rozmowy głosowe
PostWysłano: Niedziela, 25 Kwietnia 2004, 20:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




nadal uzywam tylko teamspeak, ale przewaznie nie do zwyklych rozmow, tylko do tzw rozgrywek druzynowych w q3 ;P.
  
Re: rozmowy głosowe
PostWysłano: Czwartek, 12 Sierpnia 2004, 17:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Dajla
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1416
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




a ja mam problem ze skype i nie wiem jak go rozwiązac zainstalowałm skype ja słysze rozmówce ale on mnie nie i nie wiem juz co mam robic a poza tym jak pisze wiadomoscna skype to po jakims czasie pojawia mi sie napis unable to send message, misc error
  
Re: <Dajla> rozmowy głosowe
PostWysłano: Czwartek, 12 Sierpnia 2004, 20:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




a dzwonilas na testowa linie ?

pomoc masz tu http://www.skype.com/help.html

moze to wylaczony mic w windzie ?
  
rozmowy głosowe
Forum dyskusyjne -> Software -> Komunikatory

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010