Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Forum wolnosci slowa
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Forum wolnosci slowa
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 16:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




W zwiazku z zamknieciem oficjalnego forum Pudelsow, z uprzejmosci Eddiego i zaangazowania Mike'a, powstalo forum zwiazane z Malenczukiem i jego zespolami na tym serwerze.
Mam nadzieje, ze skupi ono wszystkich stalych bywalcow poprzedniego forum.

Szczerze mowiac, czuje sie jak na jakims zjedzie kombatantow, czytajac list honorowy.... wiec napisze tylko: zapraszamy do dyskusji . wink.gif
  
Re: <gROszeCK1> Forum wolnosci slowa
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 16:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Na początku. Dzięki Eddy!

Nieoficjalne forum ruszyło i będzie dobrze mam nadzieję. Może nawet zacznę jakoś regularnie pisać. :)

Jako że pierwszy wątek zawsze mało merytoryczny jest, tak więc i on pewnie takim pozostanie. Na dobry początek [brawa i okrzyki radości] nasz wspaniały Admin[/brawa i okrzyki radości] "przerzucił" wątek rozpoczęty Maleńczukiem.Co prawda z samym Maćkiem to niewiele ma to wspólnego, jednak temat rozpoczęty od Maćka przerodził się w dość ciekawą dyskusję.

Bo jak głosi opis forum wykoncypowany przez gROszeCK1`a "...oraz jego działalności artystyczno - medialnej." Tak więc odnosi się to także do programu wiadomo jakiego. Jednak już wszystkim obrzydł temat ten (ugh na ile miliardów sposobów omawiany i oklepany na maxa) więc miejmy nadzieję, że nie tylko o tym...

Tak więc miłych dyskusji... cool.gif
  
Re: <gROszeCK1> Forum wolnosci slowa
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 18:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
B.V.
Bywalec vip
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #321
Posty: 33


[ Osobista Galeria ]




Zawsze traktowałam forum Pudli bardziej jako informacyjne niż dyskusyjne, ale jestem (pokierowana - nawet dwukrotnie- przez gROszeCK1, dzięki). Mam nadzieję, że będzie ono stałym forum, bo powrotu na to oficjalne (gdyby oczywiście 'Wielce Szanowne Gremium - czy jak im tam - kiedyś na to pozwoliło) w ogóle sobie nie wyobrażam. Rozumiem, że fdh przedobrzył z manuelą, gdy pisał komentarze do wątku 'Nowości na malenczuk_art_pl', ale bez przesady...

I jeszcze takie dwie informacje (nie chce mi się jakoś tworzyć nowego wątku):
TV Polonia (dzisiaj, 22.05) powtórka programu 'Zwierzenia kontrolowane: Maciej Maleńczuk',
TVP2 (12.10. - niedziela, 20.00) 'Tańcz mnie po miłości kres...', 39. Studencki Festiwal Piosenki.
  
Re: Forum wolnosci slowa
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 18:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




B.V. :

TV Polonia (dzisiaj, 22.05) powtórka programu 'Zwierzenia kontrolowane: Maciej Maleńczuk',
TVP2 (12.10. - niedziela, 20.00) 'Tańcz mnie po miłości kres...', 39. Studencki Festiwal Piosenki.


Dokladnie dlatego baaaardzo mi zalezalo na utrzymaniu skladu z tamtego forum. Tak jak napisales - to bylo niezle centrum informacji.

A co do watkow to lepiej utworzyc kilka, bo takie puste forum jakies smutne jest. Nie krepujcie sie poki co ;) Byle nie smiecic a o konkretach pisac.
  
<B.V.> Forum wolnosci slowa
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 20:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




oho i za to Cię lubię
dzięx
  
Re: <gROszeCK1> Forum wolnosci slowa
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 20:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




-las nie -les :))))
zwaliło mnie z zaskoczenia ;)
  
Re: <ignac> Forum wolnosci slowa
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 21:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




ups! redface.gif fo-pa
najmocniej przepraszam.
komisja sledcza z 'uwolnic malenczuka' zbyt mi sie zakorzenila w mozdzku
tongue.gif
  
Re: <gROszeCK1> Forum wolnosci slowa
PostWysłano: Sobota, 11 Października 2003, 00:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
B.V.
Bywalec vip
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #321
Posty: 33


[ Osobista Galeria ]




Nic się nie stało, w końcu tożsamość w sieci - wiek, płeć itp. - często jest sprawą umowną, ale umówmy się, że użycie rodzaju męskiego w tym przypadku może niekoniecznie wink.gif
BTW - muszę się z moim obrazkiem odnaleźć.
  
Re: <gROszeCK1> Forum wolnosci slowa
PostWysłano: Sobota, 11 Października 2003, 14:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




Mam nadzieję, że tego forum nikt nie zamknie wink.gif , bo gdzie ja pójdę dalej? Oby wędrówki mej był kres... Wielka szkoda, że forum na dyskusjach już się nieodrodzi, było to faktycznie niezłe żródło informacji cool.gif . Po raz kolejny witam wszystkich i pozdrawiam!
  
Re: Forum wolnosci slowa
PostWysłano: Sobota, 11 Października 2003, 14:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Oj, Groszku, narobiłeś trochę grochu z kapustą z tymi forami ;-)))! Najpierw jedno, potem zaraz drugie... Mam nadzieję, że to już jest docelowe, bo na litosć Boską nie wiem gdzie mam sie zadamawiać :-))))
  
Re: <go_go> Forum wolnosci slowa
PostWysłano: Sobota, 11 Października 2003, 17:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




to jedna z tych historii o tym jak pewnego deszczowego dnia dyskutanci z forum na deplu porzucili osadniczy tryb zycia i ciesząc się (fry)wolnością słowa przerzucili się na koczownictwo ....

po kilku tygodniach w sieci było kilkaset forów na wiadomy temat, choć większość z nich nie zawierała więcej niż dwa wątki (ten o otwarciu i ten o zamknięciu) ....

wśród tego nieładu i chałastry jedyną opoką była nowa nieoficjalna strona pudli, do której przynajmniej raz w czasie połączenia z netem każdy koczownik się skierował i "czołem w smród dywanu..."

czego niekoniecznie wszystkim i nie do końca, acz szczerze życzę...

i.
  
Re: <gROszeCK1> Forum wolnosci slowa
PostWysłano: Niedziela, 12 Października 2003, 00:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AZYL
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #328
Posty: 17


[ Osobista Galeria ]




hej - hello

witam na nowym forum - mam nadzieje ze nikt go nie zamknie crazy.gif

PS: ignac - thx za info
  
Re: <AZYL> Forum wolnosci slowa
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 10:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




witam i ja, mam nadzieję, że zadomowimy się tutaj na dłużej
  
Re: <AZYL> Forum wolnosci slowa
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 18:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




do usług
cool.gif
  
Re: <go_go> Forum wolnosci slowa
PostWysłano: Czwartek, 16 Października 2003, 11:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




go_go :P nie zmiesci sie calosc jako ksywka?
bo to sie kojarzy dziwnie ;-)
ale na tym duzym zdjeciu wreszcie widac co i jak :-D
  
Re: Forum wolnosci slowa
PostWysłano: Czwartek, 16 Października 2003, 17:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




Nikos :
go_go :P nie zmiesci sie calosc jako ksywka?
bo to sie kojarzy dziwnie ;-)
ale na tym duzym zdjeciu wreszcie widac co i jak :-D


Słońce, dla Ciebie wszystko cool.gif wink.gif. Mam nadzieję, że teraz już Ci się dziwnie nie kojarzy biggrin.gif
  
Re: <go_girl_go> Forum wolnosci slowa
PostWysłano: Czwartek, 16 Października 2003, 17:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




cytuje log z GG:

Go_Go :: 01:11:06 / S 01:06:38
nie poddaję się manipulacji.


a jednak poddalas sie :D
  
Re: Forum wolnosci slowa
PostWysłano: Piątek, 17 Października 2003, 13:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




gROszeCK1 :
a jednak poddalas sie :D


ależ to żadna manipulacja nie była :-) ino dobra rada :-P
  
Re: Forum wolnosci slowa
PostWysłano: Niedziela, 19 Października 2003, 04:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




gROszeCK1 :
cytuje log z GG:

Go_Go :: 01:11:06 / S 01:06:38
nie poddaję się manipulacji.


a jednak poddalas sie :D


A jednak nie wink.gif, i mam nadziej, że nigdy się nie poddam eusa_naughty.gif.

Ale ja właściwie nie o tym; forum już zostało poddane moderacji i wierzę, że będzie ona -tzn. On cool.gif utrzymywać nas z dala od onetowych - komentarzy i tym samym pozostanie nadal "forum wolności słowa" z pełną kulturą. Życzę tego Nam wszystkim smile.gif
  
Forum wolnosci slowa
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010