Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> 9 październik -> W-Z koncert -> Wrocław
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
9 październik -> W-Z koncert -> Wrocław
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 18:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




To był mój debiut Pudlowy więc wrażenia mam czyste i niczym niezatarte. Bilety zakupione zostały na 2 godziny przed koncertem, mimo mych obaw co do ilości jaka pozostanie. Do koncertu było trochę czasu więc wraz z mymi osobami towarzyszącymi udaliśmy się do pobliskiego sklepu w celu zakupu trunku jakiegoś. Wino za 15 zł o bardzo słodkim smaku spowodowało u mnie dość silne bóle brzucha, które na moje szczęście, szybko ustąpiły.

Gdy wchodziłem do klubu usłyszałem znajome dźwięki Psychopopa. Czym prędzej rzuciłem się w dół. Na szczęście okazało się, że to tylko próba. Z ciekawością rozglądałem się po publice. Na szczęście (znaczy w mym mniemamiu) nie przeważały panie w różowych bluzeczkach i butach na koturnach. Choć pierwszy raz ich ilość była na tyle duża, że nie wzbudzały swym istnieniem pewnego poruszenia.

Przedzespół zagrał nie za długo i na tyle ok, że udało im się rozbujać część osób. Nie było rewelacji, ale i nie było tragedii.

Po zespole, korego nazwy niestety nie pomnę rozpoczęła się część właściwa. Pojawili się muzycy. A ludzie zaczęli skandować najpierw Pudelsi a potem Maciek.

No i zaczęł o się. Stojąc na podwyższeniu dość dobrze widziałem Maćka i Kubę (któremu Maciek niejednokrotnie "wypominał" jego wrocławski rodowód), ale jak tłum zafalował to widziałem cały zespół. Na rzucie z telebimu widać było głównie Maleńczuka, który królował na scenie.

Playlista (ale nie jestem pewny ze względu na dodatkowe procenty spowodowane piwem :P). Rozpoczęto Emeryten Party i zaraz potem dowalili tym co najbardziej chciałem usłyszeć - Psychopop. Dalej poszła Samba Mamba i Czerwone Tango, które przeszło w Wolność słowa. I tu zauważyłem, że przy "trąf, trąf...Misia bela" część ludzi się poderwała. Wcześniej stali i jakby nie wiedzieli gdzie są. Poza tym to tak naprawdę dużo osób stało jak słup soli. A najgorsze było, że przy jakimś szturchnięciu lub potrąceniu patrzyli na Ciebie, jakbyś właśnie dokonała zamachu na życie Adam Małysza. Idea koncertu i tego że może istnieć pewna spontaniczność oraz zabawa w pewnych chaosie wydawała im się obca. No cóż... Trudno.

Dalej poszło tak: Pudel z Guadelupy, Kocham się, Kwas, Noś dobre ciuchy, Szpaner, Szuwary, Biada dada, Mundialejro, Oto, Uważaj na niego i nie wiem co jeszcze. Nie pamietam po prostu :-)

Po zejściu był bis, jednak część ludzi zaczęła już wtedy wychodzić. Ja niestety także w czasie bisu powoli zacząłem się zwijać, jednakże zostałem do końca występu. Ale nie poświęciłem mu do końca tyle uwagi ile bym chciał...Musiałem zbierać parasol, kurtkę oraz współtowarzyszy w celu udania siię na PKS. :-)

Koncert uważam za baaardzo udany.Osób było w sam raz. Bawili się nadzwyczaj spokojnie. Choć jakaś pani rzuciła biustonoszem. :-) I chyba w czasie bisu, ktoś trafił Maćka jakimś wisiorkiem. Ale głowy nie dam, bo dość daleko stałem od sceny. Gdyby jeszcze nie jakieś panienki, które wpieprzyły się na podest i zaczęły dmuchać papierosami w moją stronę (a właśnie, w czasie występu była wypuszczana całkiek fajna chmura dymu, która na parę sekund wszystko przyćmiewała) byłoby super.

Sorki za lekki chaos wypowiedzi i zapewnebłędy w tytułach w piosenek, ale nie znam jeszcze na tyle dobrze, aby się ewentualnie nie mylić, więc jakbym jakiś tytuł przekręcił proszę o poprawę...

Ktoś jeszcze był we Wrocku na koncercie? Wiem, że Mareczek zrezygnował .)
  
Re: <Mike> 9 październik -> W-Z koncert -> Wrocł
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 19:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




najwazniejszego nie podales....
byly panie chorzystki? tongue.gif
  
Re: 9 październik -> W-Z koncert -> Wrocł
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 22:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




gROszeCK1 :
najwazniejszego nie podales....
byly panie chorzystki? tongue.gif


Nie widziałem, nie słyszałem więc chyba nie było. Ale i tak nie wiem jak by się miały zmieścić na tak małej scenie. Ciekawe jak Kult w rozszeżonym składzie się tam zmieści...
  
Re: <Mike> 9 październik -> W-Z koncert -> Wrocł
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 22:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




tutaj sie jakos zmiescily. tongue.gif
  
Re: 9 październik -> W-Z koncert -> Wrocł
PostWysłano: Sobota, 11 Października 2003, 14:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




gROszeCK1 :
najwazniejszego nie podales....
byly panie chorzystki? tongue.gif


poprawka: najwazniejszego dla gROszeCK1'ego nie podales....biggrin.gif wink.gif
  
Re: 9 październik -> W-Z koncert -> Wrocław
PostWysłano: Piątek, 09 Stycznia 2004, 22:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Niestrawny
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #569
Posty: 36


[ Osobista Galeria ]




a 3 pazdziernika 2003 byl koncert w lodzi i na nim byly panie z choru
koncert odjechany na maksa...uslyszalem na nim najlepsze wykonanie "jestem sam" jakie moglem uslyszec...
ps. podobno z koncertu z wrocka i kraka miala powstac koncertowka, ktos cos wie?
pss. witam wsztystkich, jestem tu nowy...i nie mowcie do mnie macius tylko wink.gif
  
Re: <Niestrawny> 9 październik -> W-Z koncert ->
PostWysłano: Piątek, 09 Stycznia 2004, 22:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Witam serdecznie na forum :)
Koncertowka powstaje podobno, ale z warszawskiego wystepu w Stodole, w dodatku na DVD :)
mowimy o tym tutaj:
http://f.heh.pl/viewtopic.php?t=1214
i http://f.heh.pl/viewtopic.php?t=884
  
Re: 9 październik -> W-Z koncert -> Wrocław
PostWysłano: Piątek, 09 Stycznia 2004, 22:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Niestrawny
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #569
Posty: 36


[ Osobista Galeria ]




vidi ale nie vici jeszcze wszystkiego co sie tu dzieje, moze sie kiedys nadrobi
  
9 październik -> W-Z koncert -> Wrocław
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010