Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Dlaczego Ich troje to nędza? Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 20:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Akira
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #80
Posty: 70


[ Osobista Galeria ]




Witam.

Interesuje mnie skąd się wziął taki, mocno lekceważacy, stosunek do tego zespołu. Ja, jak większości zespołów, nie słucham Ich troje hurtem jak leci. Kiedyś wpadła mi w ucho piosenka "Jeny - End of the story" i uważam że jest całkiem niezła.

Jak mi ktoś wytłumaczy genezę niechęci do Tej Trójki, to będę wdzięczny.
  
Re: <Akira> Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 21:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ich Troje to zwykła, przeciętna grupa popowa. Antypatię może więc wywoływać ich olbrzymia popularność (niepopowcy skazani są na wielokrotne wysłuchiwanie tych samych ,,dzieł") oraz.. hm... mocno oryginalny wygląd lidera zespołu.
  
Re: Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 22:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




gdy o tym zespole zrobilo sie glosno, przeczytalam w gazecie wypowiedz jakiegos profesora. analizowal fenomen tego zespolu w oparciu o ich muzyke, teksty, image i zachowanie niektorych czlonkow zespolu. wiec muzyka to nic innego jak prosty uklad kilku akordow latwo wpadajacy w ucho. o tekstach bylo wiecej. prof zrobil dokladna analize kilku piosenek. teksty, ktore nic nowego do zycia nie wnosza, niemal bezsensowne, no i te warszawskie rymy. ostro to zjechal. podsumowanie tez bylo niezle. muzyka schodzi na psy. coraz mniej osob zwraca uwage na slowa piosenek, lub powtarza je beznamietnie jak maszyna.
eee, nie lubie tego zespolu. i nie polubie.
  
Re: Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 23:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Akira :


Jak mi ktoś wytłumaczy genezę niechęci do Tej Trójki, to będę wdzięczny.


http://polityka.onet.pl/162,1058826,1,0,2309-2001-31,artykul.html

Tutaj dość dobrze opracowny fenomen kiczowatego i tandetnego Ich Troje.
  
Re: <Akira> Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Sobota, 11 Października 2003, 00:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Tej piosenki akurat nie słyszałem. Te co słyszałem nie podobały mi się. Wygląd Wiśniewskieg mi siębardzo niepodoba podobnie jak jego zachowanie. Za to jego stosunek do fanów mi się podoba.

Za to podoba mi się zespół Łzy przez wielu traktowany na równi z Ich 3.
  
Re: Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Sobota, 11 Października 2003, 01:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Akira
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #80
Posty: 70


[ Osobista Galeria ]




Przeczytałem ten artykuł. Nic złego w nim nie widzę (dalej szanuję Ich Troje za dokonania). Ale już mi się zespół mniej podoba, bo się dowiedziałem, że właczył się w promocję lekko mówiąc "niewłaściwej" partii politycznej zly.gif
  
Re: Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Sobota, 11 Października 2003, 08:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




na początku jak zaczeli grać to byli fajni ale potem jak zdobyli popularność to już jej nadużyli i zaczęli się wozić
  
Re: <Akira> Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 10:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Nie lubię tego zespołu-nawet sam dokładnie nie wiem dlaczego.Nie poboba mi się muzyka,jest taka łatwa, słowa tez banalne.Jednocześnie musze przyznac ze podoba mi sie jedna piosenka ``A wszystko to...``.Pamietam jak bawiłem sie przy niej na połowinkach.Reszta to dla mnie kicz.

o jakiej partii pisałas?

pozdrawiam serdecznie
  
Re: Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 11:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




szaman82 :


o jakiej partii pisałas?



Wszak z kontekstu wynika, że chodzi o coś napisanego w artykule. Jakbyś przeczytał to byś wiedzial...



Ich Troje doskonale pokazuje istotę współczesnej komercji jako sztuki realizowanej na zamówienie: twórca przebojów grupy Jacek Łągwa skomponował piosenkę wyborczą SLD, a podczas jednego z koncertów muzycy posunęli się do tego, że w utworze ?A wszystko to... bo ciebie kocham? wyznali miłość Leszkowi Millerowi.



Masz przy okazji swoją ulubioną piosenkę Ich Troje. Szkoda, że to nie ich piosenka... tylko cover Die Toten Hosen.
  
Re: <Mike> Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 11:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Jakbyś przeczytał to byś wiedzial...


no właśnie,tylko,że ze mnie dzis taki leń...
chciałbym sie odniesc do tego,że ich troje spiewało dla sld.nie oznacza to ze ich troje lubi sld,po prostu sld zapłaciło kupe kasy bardzo popularnemu zespłowi, co mogło przyniesc wymierne korzysci tej partii i tyle.z tego co wiem ich troje spiewało tez juz dla innej parti.
a co wyrazenia ``niewłaściwej``-jest to względne okreslenie...

wiem,ze to cover die toten hosen-ich tyz lubie...

pozdrawiam
  
Re: Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 11:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




szaman82 :

nie oznacza to ze ich troje lubi sld,po prostu sld zapłaciło kupe kasy bardzo popularnemu zespłowi, co mogło przyniesc wymierne korzysci tej partii i tyle.z tego co wiem ich troje spiewało tez juz dla innej parti.


Wiem co to oznacza. Ale nie wchodźmy na działkę forum 3xK rozmowami o granicach niezależnośc iraz o komercji artystów - muzyków, bo to nie ma sensu. Każdy widzi jak jest z Ich Troje oraz wie jak to działa. My płacimy, a wy gracie to co chcemy... Fajny układ. Wymierne korzyści dla obu stron. Jak to leciało? "Sztuka sługą polityki/ Czemu bracie robisz kurw ę z muzyki? HEJ!!"

szaman82 :

a co wyrazenia ``niewłaściwej``-jest to względne okreslenie...


Wszystko jest pojęciem względnym. tongue.gif
  
Re: <Akira> Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 18:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
dalej szanuję Ich Troje za dokonania


można wiedzieć za jakie osiągnięcia?

pozdrawiam
  
Re: Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Czwartek, 16 Października 2003, 11:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
"Sztuka sługą polityki/ Czemu bracie robisz kurwę z muzyki? HEJ!!"

dokładnie... kiedy mam coś skojarzyć z Ich Troje to właśnie to mi na myśl przychodzi :-| co prawda bardziej ta kurwa niż sługa polityczny ale całość pasuje jak ulał :-|
  
Re: Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Sobota, 18 Października 2003, 13:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Głównie nie podobają mi się teksty tych piosenek.Np.:"sępie miłości", dla mnie głupie i troche mało romantyczne. wink.gif
  
Re: <marekyeah> Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Sobota, 18 Października 2003, 19:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2manka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #327
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




hmmmm..........
to jest wielka dla mnie tajemnica jak mozna tego gowna(znowu nie obrazajac nikogo) SŁUCHAC!!
Ten zespol (no powiedzmy:) nie ma stylu ani smaku ich teksty piosenek to zwykly kicz!!(dziecko moglo by napisac lepsze teksty:)bez przekazu zwykle gdybanie. moze inni sie ze mna nie zgodza ale....

ICH TROJE = CZYSTA POSPOLITA KOMERCJA

wystarczy popatrzec na tego czerwonego jak on wyglada i co mowi chce tym sposobem zgarnac jak najwiecej forsy i na sile byc slawny!!!!! a te jego slowa jestem jaki jestem no LITOSCI zygac mi sie chce :) dzieki nim mozemy ocenic jak "polacy" sie znaja na muzyce :( a to mnie zaczyna przerazac!!!!!!! eusa_sick.gif doubt.gif confused.gif sad.gif moze i jestem glupia (nadodatek dyslektyk) ale nigdy nigdy nie zrozumiem jak mozna tego sluchac!! wiem inny gust i takie tam ale litosci blagam to robi sie naprawde dziwne i niesmaczne:(((((

P.S ktos napisal ze ich lubi za dokonania ale jakie????????????????????? confused.gif
  
Re: Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Sobota, 18 Października 2003, 21:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




u2manka :
hmmmm..........
to jest wielka dla mnie tajemnica jak mozna tego gowna(znowu nie obrazajac nikogo) SŁUCHAC!!

nie warto tak mówić ... kiedyś przez zwykłą gadkę obraziłem fana Metallicy przez co później dostałem piekielnie mocnego kopa z glana i już nie było miło.
Każdy może słuchać sobie czego chce ale bardzo łatwo urazić uczucia fanów

u2manka :

ICH TROJE = CZYSTA POSPOLITA KOMERCJA


hmm... z czegoś trzeba żyć
  
Re: Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Sobota, 18 Października 2003, 23:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Akira
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #80
Posty: 70


[ Osobista Galeria ]




Jakie dokonania? 5 minut sławy -> zapewniony byt. To mało? Mi wystarczy żeby tych ludzi szanować. Szczególnie że Wiśniewski z tego co wiem nie miał łatwego startu.
  
Re: Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Niedziela, 19 Października 2003, 13:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2manka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #327
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




u2manka :

ICH TROJE = CZYSTA POSPOLITA KOMERCJA


hmm... z czegoś trzeba żyć[/quote]

jak by tak wszyscy mowili i tak robili to by nas juz nie bylo!!!!!!! krzysiu i tak juz media politycy i inny robia ze zwyklymi ludzmi to co chca. ten wisniewski jest nie prawdziwy tylko wykreowany(ale to tylko moje zdanie jest to forum i pisze sie tu wlasne zdania na dany temat wiec bez obrazy:)moze i byc prawdziwy ale i tak bede gpo miec za nikogo :)

ale nikogo nie chcem obrazic!!!!! przecie jest to forum :) ile razy sie spotkalam z ludzmi co mowia mi prosto w oczy ze U2 to gowno zly.gif zlosci mnie to jak nie wiem ale zeby czuc sie urazonym to ich zdanie, choc sie myla ogromnie :) co zrobic wolnosc wypowiadania wlasnego zdania i basta smile.gif
  
Re: Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Niedziela, 19 Października 2003, 14:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2manka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #327
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




Akira :
Jakie dokonania? 5 minut sławy -> zapewniony byt. To mało? Mi wystarczy żeby tych ludzi szanować. Szczególnie że Wiśniewski z tego co wiem nie miał łatwego startu.


Brak mi slow!!!!!!!!.............za duzo nie wymagasz od ludzi :)
  
Re: Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Niedziela, 19 Października 2003, 14:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




u2manka :
[ile razy sie spotkalam z ludzmi co mowia mi prosto w oczy ze U2 to gowno zly.gif zlosci mnie to jak nie wiem ale zeby czuc sie urazonym to ich zdanie, choc sie myla ogromnie :)


ja też ale co zrobić... przecież ich nie pobije bo każdy ma prawo do czegoś innego i może wymieniać swoje poglądy

P.S Mój brat również jest wielkim fanem U2 i to właśnie od niego się zaraziłem U2manią i on mówi
Cytat:
Krzysztof... to jest muzyka dla wybrańców, przynajmniej wiesz że słuchasz zespołu z klasą a nie kiepskich wypocin nastolatków
  
Dlaczego Ich troje to nędza?
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010