Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Dlaczego Ich troje to nędza? Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Niedziela, 19 Października 2003, 14:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :

u2manka :

ICH TROJE = CZYSTA POSPOLITA KOMERCJA


hmm... z czegoś trzeba żyć

Zgadzam się z Krzychem. To jest show-business, więc nie tylko szoł, ale również BIZNES. To jest zawód, więc ma dawać utrzymanie. Teraz mamy takie czasy, że bez reklamy ani rusz. Nikt nie przetrwa na rynku bez odrobiny komerchy, nawet u2;))), kiedyś troszki inaczej to wyglądało. Jak powiedział Kazik(chyba):"Wszyscy artyści to prostytutki". No ale przeciez tak jest w każdym zawodzie, no nie? Sprzedajemy swoje umiejętności,to, co potrafimy robić.
A ja lubiłam "A wszystko to..." wink.gif . Byłam kiedyś nawet na ich koncerciku - całkiem nieźle im wyszedł.
  
Re: Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Niedziela, 19 Października 2003, 14:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2manka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #327
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :

ja też ale co zrobić... przecież ich nie pobije bo każdy ma prawo do czegoś innego i może wymieniać swoje poglądy

P.S Mój brat również jest wielkim fanem U2 i to właśnie od niego się zaraziłem U2manią i on mówi
Cytat:
Krzysztof... to jest muzyka dla wybrańców, przynajmniej wiesz że słuchasz zespołu z klasą a nie kiepskich wypocin nastolatków


No nic zacisnac zeby smile.gif hehe eusa_clap.gif mamy spoczko braciszkow :)
  
Re: <little_wild_girl> Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Niedziela, 19 Października 2003, 14:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2manka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #327
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




twoa ulubiona piosenka ich 3 ... to tylko cover Die Toten Hosen. nie jest to ich piosenka :) nie stac ich na nic lepszego (sorki:) a jesli chodzi o ta komercje to masz racje ale ich3 to jest komercja. nie codzilo mi o to ze sie troszke sprzedaja ale ze sa komercja w 10000% :) i niczym innym
  
Re: <little_wild_girl> Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Niedziela, 19 Października 2003, 14:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2manka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #327
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




".....dziś, gdy liczy się sukces komercyjny, mówienie o granicach dobrego smaku nie ma większego sensu. Niewykluczone więc, że sukces Ich Trojga zachęci innych, by z kiczu – niegdyś spontanicznego i beztroskiego – uczynić przemyślaną i skuteczną strategię na rynku współczesnej kultury."

^^^to pisza na temat ich3 nie ja to wymyslilam a szkoda wink.gif ^^^
  
Re: <u2manka> Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Niedziela, 19 Października 2003, 14:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
GregorP
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #235
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




A dlaczego szkoda?
  
Re: Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Niedziela, 19 Października 2003, 16:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




Akira :
Jakie dokonania? 5 minut sławy -> zapewniony byt. To mało? Mi wystarczy żeby tych ludzi szanować. Szczególnie że Wiśniewski z tego co wiem nie miał łatwego startu.

nie znaczy to ze moze teraz zachowywac sie jak pokrzywdzony gwiazdor. troche skromnosci by mu nie zaszkodzilo.
  
Re: Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Października 2003, 16:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2manka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #327
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




GregorP :
A dlaczego szkoda?


bo tak ich opisali ze nic "+" i nic "-" biggrin.gif i tylko zazdroscic takiemu co to wymyslil :P i nie wiem czy bym lepiej mogla to ujac:)
  
Re: Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Wtorek, 21 Października 2003, 14:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek
nie warto tak mówić ... kiedyś przez zwykłą gadkę obraziłem fana Metallicy przez co później dostałem piekielnie mocnego kopa z glana i już nie było miło.
Każdy może słuchać sobie czego chce ale bardzo łatwo urazić uczucia fanów

chyba sfrustrowanych idiotów, albo chorych psychicznie, mentalność kiboli

hmm... z czegoś trzeba żyć
no z czegoś trzeba, ale wiesz sztuki z reguły się nie robi dla pieniędzy, co nie jest równoznaczne z tym że się jej nie sprzedaje :-)

u2manka:
dzieki nim mozemy ocenic jak "polacy" sie znaja na muzyce :(
a tu już się pani pcha z buciorami w gusta cudze a przy tym uogólnienie trochę fałszywe, Ich Troje to pop czystej wody a ten rodzaj muzyki na całym świecie w przewadze przeca jest...

nie zgodzę się z Tobą że M.W. jest nikim :-) jest popwym idolem bardzo wielu Polaków, jest facetem na tyle intelegentnym że potrafił zdobyć popularność a co za tym idzie wielki szmal dość przeciętnymi możliwościami wokalnymi a zwłaszcza pisarskimi :-) melodie nie wiem kto układa ale są idealne :-) łatwe, proste, wpadające w ucho i jednak całość trzyma się powyżej disco z pola :-)

Sprzedajemy swoje umiejętności,to, co potrafimy robić.
ajaj... no właśnie... widzisz ja rozróżniam coś takiego jak sztuka a coś takiego jak zawód...
albo się jest artystą albo rzemieślnikiem,
jest różnica w sprzedawaniu swojej twórczości a w tworzeniu w celu sprzedaży...
artysta towrzy dzieło a potem ewentualnie ktoś komu się spodoba je od niego kupi, rzemieślnik tworzy to co się dobrze sprzedaje...
  
Re: <Nikos> Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Wtorek, 21 Października 2003, 19:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2manka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #327
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




Nikos :

a tu już się pani pcha z buciorami w gusta cudze a przy tym uogólnienie trochę fałszywe,...


to przecie jest forum taki temat i takie moje zdanie ;) i zapewne nie tylko moje a po drugie szanuje innych zdanie oraz gusta( i zawsze z kims takim rozmawiam bo mnie taka rozmowa interesuje:)

Nikos :


Ich Troje to pop czystej wody


z tym sie nie zgadzam sorki :) (ale to by byl dla nich komplement)


Nikos :

nie zgodzę się z Tobą że M.W. jest nikim :-) jest popwym idolem bardzo wielu Polaków, jest facetem na tyle intelegentnym ]


a to pozostawie bez komenatrza tak bedzuie naj najlepiej :)


moim zdaniem kazdy kto bedzie sie zachowywac jak wisniewski zrobi wielka kase wystarczy tylko sie ubierac inaczej pofarbowac wlosy i powiedziec "jestem jaki jestem" :)

sam powiedziales ze
Nikos :

że potrafił zdobyć popularność a co za tym idzie wielki szmal [u]dość przeciętnymi możliwościami wokalnymi a zwłaszcza pisarskimi :-) melodie nie wiem kto układa ale są idealne :-) łatwe, proste, wpadające w ucho [/u]]


ogolnie mowiac to jest forum i mowie to co sadze na dany temat wiec prosze was zebyscie sie nie obrazali tylko dlatego ze pragne "zdeptac ich3" biggrin.gif i ze mam takie a nie inne zdane po to jest forum zeby rozmawiac o takich rzeczach a nie miec pratensje(nie mowie ze ty je mialas nikos :)do kogos.
  
Re: Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Środa, 22 Października 2003, 15:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Nikos :
Krzysiek


hmm... z czegoś trzeba żyć
no z czegoś trzeba, ale wiesz sztuki z reguły się nie robi dla pieniędzy, co nie jest równoznaczne z tym że się jej nie sprzedaje :-)


Sprzedajemy swoje umiejętności,to, co potrafimy robić.
ajaj... no właśnie... widzisz ja rozróżniam coś takiego jak sztuka a coś takiego jak zawód...
albo się jest artystą albo rzemieślnikiem,
jest różnica w sprzedawaniu swojej twórczości a w tworzeniu w celu sprzedaży...
artysta towrzy dzieło a potem ewentualnie ktoś komu się spodoba je od niego kupi, rzemieślnik tworzy to co się dobrze sprzedaje...


Nie zgadzam się. biggrin.gif Można być jednoczesnie artystą i rzemieślnikiem (patrz: u2) biggrin.gif wink.gif
Głodny artysta nic nie urodzi.:)))
  
Re: Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Środa, 22 Października 2003, 17:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Nikos :
Krzysiek


hmm... z czegoś trzeba żyć
no z czegoś trzeba, ale wiesz sztuki z reguły się nie robi dla pieniędzy, co nie jest równoznaczne z tym że się jej nie sprzedaje :-)


Sprzedajemy swoje umiejętności,to, co potrafimy robić.
ajaj... no właśnie... widzisz ja rozróżniam coś takiego jak sztuka a coś takiego jak zawód...
albo się jest artystą albo rzemieślnikiem,
jest różnica w sprzedawaniu swojej twórczości a w tworzeniu w celu sprzedaży...
artysta towrzy dzieło a potem ewentualnie ktoś komu się spodoba je od niego kupi, rzemieślnik tworzy to co się dobrze sprzedaje...


Nie zgadzam się. biggrin.gif Można być jednoczesnie artystą i rzemieślnikiem (patrz: u2) biggrin.gif wink.gif
Głodny artysta nic nie urodzi.:)))


Bo artysta syty nie ma nic do powiedzenia
Chce picia i jedzenia, nie chce nic zmieniać
Artysta głodny jest o wiele bardziej płodny

(............)

Ale każdy rację przyzna to, że syty artysta
Nie może tego dostrzec ale nie chce się przyznać
Bo tylko wiarygodny jest artysta głodny
  
Re: <Mike> Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Sobota, 03 Stycznia 2004, 12:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Ojojoj, tak mi sie przypomniało.
Napisałam:"Głodny artysta nic nie urodzi".

eusa_wall.gif

To miała być parodia tego stwierdzenia, ale przez przypadek napisałam dosłownie. crazy.gif

To miało brzmieć:

"Zdechły z głodu artysta nic nie urodzi"

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

No cóż, lepiej późno niż wcale. biggrin.gif
  
Re: <Ramzes> Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Sobota, 03 Stycznia 2004, 12:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
KOD___Sytem
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #561
Posty: 16


[ Osobista Galeria ]




no właśnie ich troje to pi.......!!!!!!!!! ale jedna piosenka jest w pożo ale jak sie zachowują to są popi.......!!!! tongue.gif
  
Re: <little_wild_girl> Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Wtorek, 06 Stycznia 2004, 13:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




przykro mi nie chwytam (nie bede pisal jakiej bo na heh sa osoby ostro zapatrzone :P) muzyki U2, moje odczucia i wrażenia spotkały by się z ostrym sprzeciwem :-)
  
Re: Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Wtorek, 06 Stycznia 2004, 15:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




KOD___Sytem :
no właśnie ich troje to pi.......!!!!!!!!! ale jedna piosenka jest w pożo ale jak sie zachowują to są popi.......!!!! tongue.gif


moglbys pisac posty w ktoorych jest troche wiecej tresci , a mniej mieszania w koncu muzykoow z blotem?? z goory dziekuje .
  
Re: Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Niedziela, 20 Czerwca 2004, 18:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agnieHa
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1117
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




tak sie dzieje z prawie kazdym zespolem. najpierw jest popularny i wszyscy go sluchaja a jak im sie znudzi to sie nawet nie przyznaja do tego ze maja np. plyty tego zespolu.
  
Re: <agnieHa> Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Niedziela, 20 Czerwca 2004, 20:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Ja znam inną historię: wszyscy słuchają popularnego w danym momencie zespołu, ale nawet jego fani mieszają go z błotem, ,,bo to takie nieambitne" tongue.gif .

Mam interesującego sąsiada, który jest uważany za ,,muzyczny autorytet". Wszyscy szanują jego gust. Dziwne, żeby nie szanowali, skoro słucha muzyki poważnej i jazzu. Nikt nie wie ( a ja wiem, bo mieszkam piętro niżej biggrin.gif ), że ambitny to on jest, gdy wszyscy patrzą. Niedawno kupił sobie mikrofon i odstawia karaoke udawając Wiśniewskiego. crazy.gif

Ja jestem taka, jak on. confused.gif Słucham nie tylko tych ambitnych rzeczy, ale i tych o kicz zahaczających (a może to kultura masowa, nie potrafię jeszcze rozróżnić). Dlaczego mam sobie odmawiać słuchania tego, co wpada mi w ucho i wstydzić się, że piosenka Britney Spears ,,Everytime" to fajna jest? eusa_eh.gif Nic nie poradzę, że mi się podoba. Czy to o mnie świadczy? eusa_eh.gif

Ciągnie mnie do rzeczy, które podobają mi się i tylko do takich. Wielu ludzi słucha ambitnych rzeczy na pokaz, by utwierdzić innych w swoim inteligentnym guście. Bzdury. crazy.gif Szkoda na to czasu, chyba że ktoś potrzebuje potwierdzenia swoich, często udawanych, zalet z zewnątrz.

Czasem nie potrafię oprzeć się słodkiej popowej melodyjce, którą można z przyjemnością zanucić ścierając kurz z mebli. Z drugiej strony nad sensem ciekawego tekstu lubię się zastanowić.

Podsumowując - wybieram według gustu i szokiem jest potem dla mnie, że dany wytwór jest dziełem wszechczasów bądź kompletnym dnem ( a to pierwsze zdarza mi się równie często jak drugie crazy.gif ). Jak dla kogo.
  
Re: <little_wild_girl> Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Czerwca 2004, 15:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Szkoda tylko, że na całym najnowszym albumie Britney tylko Everytime jest dobre a wręcz bardzo dobre, cała reszta jest beznadziejna. No może jeszcze Toxic jest niezłe. A pierwsze 2 płyty mi siępodobały.
  
Re: <Akira> Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Czerwca 2004, 23:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A oto dlaczego żona Wiśniewskiego to nędza.
http://gwiazdy.wp.pl/kat,16093,wid,5364955,wiadomosc.html

Mandaryna ostro wzięła się za naukę języka angielskiego, bo jak mówi chce wiedzieć o czym śpiewa.
  
Re: <Tirinti> Dlaczego Ich troje to nędza?
PostWysłano: Wtorek, 22 Czerwca 2004, 11:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Ech, Tirinti crazy.gif ... czy owa nędza odnosi się Twoim zdaniem jedynie do znajomości języka angielskiego? Bo jeśli tak to odetchnęłam z ulgą, bo ja na ten przykład rosyjskiego w ogóle nie znam, że o mandaryńskim nie wspomnę. ;P
  
Dlaczego Ich troje to nędza?
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010