Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> Dlaczego???
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Dlaczego???
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 22:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem Dlaczego, ostatnio pojawia mi sie napis"jakiśtam"(następnym razem jakm sie pojawi to zapiszę) a potem drugi który mówi mi, że jedno okno musi zostać zamkniete. sad.gif zly.gif Dlaczego? Niech ktoś powie, bo ostatnio ledwo mogę kożystać z internetu i w ogóle z czego kolwiek.
  
Re: <marekyeah> Dlaczego???
PostWysłano: Sobota, 11 Października 2003, 12:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




zapewne korzystasz z IE
odpowiedz ten typ tak ma
  
Re: <J@ger> Dlaczego???
PostWysłano: Sobota, 22 Listopada 2003, 11:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
nyx
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #339
Posty: 78


[ Osobista Galeria ]




jest to mozliwe ie zwlaszcza w wersjach >5 maja tekie wybryki odwiedz stronke : http://v4.windowsupdate.microsoft.com/pl/default.asp

tam jest skaner uaktualnien do systemow winshit-owskich i instaluj krytyczne laty dla ie
najlepiej bys mial stalke po to troche potrwa a jesli nie bardzo poszukaj jakis servicepacki dla IE





linux rulez smile.gif
  
Dlaczego???
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010