Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Czy dac linka forum Heh-a na poprzednie forum Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Czy dac linka forum Heh-a na poprzednie forum
NIE
47%
 47%  [9]
TAK
52%
 52%  [10]
Wszystkich Głosów : 19

Czy dac linka forum Heh-a na poprzednie forum
PostWysłano: Sobota, 11 Października 2003, 18:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Zastanawiam sie czy na deplowe forum niedomknięte Pudelsow wrzucic link tutaj....

Historia zalozenia tego forum pokazala, ze jest pare osob na d.pl, ktore sa jedynie czytelnikami (acz wiernymi nawet niektorzy).
Jakoze link na d.pl zniknal ze strony Pudli to raczej chamstwo juz tam, a co za tym idzie tu, nie wejdzie.

Minusem tego rozwiazania jest fakt, ze przypadkiem moze tu przyjsc ktos z zespolu i (byc moze) zrobic (juz zaczety na d.pl) kwass... sad.gif Z drugiej mańki może się po prostu sytuacja wyjasni i wyklaruje, bo moze obie strony zle zrozumialy tamto zdarzenie.
  
Re: <gROszeCK1> Czy dac linka forum Heh-a na poprzedni
PostWysłano: Sobota, 11 Października 2003, 22:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pitt
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #326
Posty: 77


[ Osobista Galeria ]




moim zdaniem NIE!
znajdzie sie tu znów mnostwo przypadkowych osób ktore sie przyczyniły do zamkniecia poprzedniego forum
niech kazdy z nas poinformuje w swoim zakresie ludzi ktorzy konstruktywnie budowali poprzednie forum tych ktorych uwaza ze cos wniosli i beda wnosic to rozmowy

mnie poinformował Iganc biggrin.gif eusa_clap.gif

mam problemy z emblematem nie chce sie ladowac! ani z kompa ani z adresu! jak to sie robi!?
  
Re: Czy dac linka forum Heh-a na poprzedni
PostWysłano: Niedziela, 12 Października 2003, 00:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Pitt :
moim zdaniem NIE!
ktore sie przyczyniły do zamkniecia poprzedniego forum


a mozesz mi przyblizyc czemu zamkneli, bo ja sie pogubilem za drugim zamknieciem a Ty sprawiasz wrazenie jakbys cos wiedzial...
pozatym w tej chwili na forum moga wejsc tylko ludzie, ktorzy sa stalymi bywalcami d.pl, bo na stronie pudelsow jest martwy link do forum. wiec pokemony sa raczej wykluczone.
  
Re: <gROszeCK1> Czy dac linka forum Heh-a na poprzedni
PostWysłano: Niedziela, 12 Października 2003, 12:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pitt
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #326
Posty: 77


[ Osobista Galeria ]




moim zdaniem z powodu pojawiajacych sie informacji ktore przedstawiły zespól i MM w złym świetle takich osb były mnostów ktore cos bełkotały cos o czym nie maiły pojecia!
nic wiecej nie wiem ....

i mysle ze nie powininismy rozstrząsać dlaczego zamkneli tylko sie cieszyc ze mamy znow gdzie sie spotykac i rozmawiać
  
Re: Czy dac linka forum Heh-a na poprzedni
PostWysłano: Niedziela, 12 Października 2003, 13:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Pitt :


i mysle ze nie powininismy rozstrząsać dlaczego zamkneli tylko sie cieszyc ze mamy znow gdzie sie spotykac i rozmawiać


Popieram. Rozstrząsanie niczego nie zmieni. Co się stało to się (chyba) nie odstanie więc debata na ten temat jest zbędna. EOT o tym i stosujemy metodę grubej kreski oddzielającą nas od poprzedniego forum... :P
  
Re: <gROszeCK1> Czy dac linka forum Heh-a na poprzedni
PostWysłano: Niedziela, 12 Października 2003, 14:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Wiesz, Mike.
Mi zalezy na takich ludziach jak np. Ty. Czytales na deplu a nie odezwales sie ni slowem. A kiedy przyszla potrzeba - pomogles. Nie mowie, ze tam sami wspaniali ludzie czytali i pomoga jak dobry samarytanin, ale empirycznie okazalo sie na plus. A jak bydlo sie pojawi to sie surowa moderacje wprowadzi. cool.gif

Sam nie chce ciagnac niemilej sytuacji, jaka wynikla na deplu, ale... jakos zapomniec o niej nie bede mogl.

Oczywiscie wyniki tej ankiety nie beda wiazace i przesadzajace, jak chodzi na przyklad o mnie. To glownie zabawa wink.gif
  
Re: <gROszeCK1> Czy dac linka forum Heh-a na poprzedni
PostWysłano: Niedziela, 12 Października 2003, 22:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pitt
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #326
Posty: 77


[ Osobista Galeria ]




no to sie bawmy ale w dobrym, rozumnym towarzystwie!

po co wprowadzac moderatorstwo wsród głupców jezli mozna tego wogole unikanc

i nie przywiazywac sie emocjonalnie tak do rzeczy martywych ....


pozdrawiam wszytkich


kto ogladał festwial studencki MM jest dzentelmen przypłaciłby to prawie zebami hehehe ale podobało mi sie

motyw róż był na wielki plus (+)
  
Re: <Pitt> Czy dac linka forum Heh-a na poprzedni
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 08:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Witam na kolejnym forum :)
Zagłosowałem na nie - myślę, że jak się da linka, to chamstwo i tak się zejdzie. Myślę Groszeck1, że najlepiej to byłoby ludziom, którzy udzielali się na deplach, powysyłać linka do tego forum
Minusem tego rozwiazania jest fakt, ze przypadkiem moze tu przyjsc ktos z zespolu i (byc moze) zrobic (juz zaczety na d.pl) kwass...
taką sytuację wykluczam, bo to nie jest oficjalne forum Pudelsów, tylko forum fanów twórczości okołomaleńczukowej.
pozdrawiam i mam nadzieję na owocna wymianę zdań;)


Ostatnio zmieniony przez Kowal dnia Poniedziałek, 13 Października 2003, 10:30, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: Czy dac linka forum Heh-a na poprzednie forum
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 09:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




a'propo linu, to w razie czego jest dostepnych kilka subdomen do poszczegolnych forow :)
http://f.heh.pl/viewtopic.php?t=503
  
Czy dac linka forum Heh-a na poprzedni
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 19:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
B.V.
Bywalec vip
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #321
Posty: 33


[ Osobista Galeria ]




Początkowo ankieta rozwijała się po mojej myśli (czyli na tak), ale potem coś wyraźne głosy sprzeciwu się pojawiły. Marne widzę szanse na to, żeby ktoś tu trafił bez linkowego drogowskazu. Pewne, może pisać tutaj dotychczasowe ‘dobre, rozumne towarzystwo’, ale nie brzmi mi to zachęcająco. Jak na fanów osoby o tak wyrazistych poglądach jak MM, to niektórzy są bardzo wrażliwi i niechętni dziwnym opiniom, które mogłyby się objawić.
Co do powyższej opinii Pitta — przed drugim zamknięciem forum to nie dyskutanci bełkotali, bełkotał zespół i to ostro. Czuję, że sytuacja jest lekko schizofreniczna, w końcu to forum o nich, ale nie piszcie tak jednostronnie ( tylko o chamstwie piszących), bo mnie kiedyś szlag przy czytaniu trafi.
Chciałam sobie też poobserwować poidolową (przepraszam autora wątku ‘ODEZWA DO FANÓW’ za użycie słowa idol, ale siła wyższa) falę nowych dyskutantów — tacy normalni też powinni się chyba znaleźć, a tak nic z obserwacji nie będzie.
I takie ukryte forum może zostać pozbawione jakiegoś wielkiego wejścia, jednego z takich, co mają teraz miejsce na nowym forum 3 × K, np. gdy dyskutanci rozpoczynają fantazyjnie w 1 poście od kosmicznych odkryć na temat Kazikowej twórczości typu: pierwsza dobra piosenka na płycie = świetna cała płyta i dyskusja wtedy wre wink.gif
(tak na marginesie, taki niefart, że już mi przepadła okazja na wielkie wejście, teraz jeno wielkie wyjście zostało, ale tego na razie nie przewiduję).
Głosujcie na tak!
  
Re: <B.V.> Czy dac linka forum Heh-a na poprzedni
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 01:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




ankieta to tylko zabawa a jak ktos umiesci linka na starym forum to jego indywiduwalna decyzja. wiekszosc zna 'kichanie' Tinelki ;)

ja sie ciagle ku tej decyzji przychylam, bo lubie wielostronne dyskusje, lubie tez nowych ludzi. owszem - wiaze sie to z ryzykiem chamstwa, ale i ono nie jest jasno zdefiniowane.

jest jeszcze conajmniej dwojka dyskutantow, ktora na bank nie doszla do tego forum, bo nikt ich nie zaprosi, bo byli.... kontrowersyjni, aczkolwiek czynili jakies zycie na deplowym. nie doszli tez niektorzy fajni, zaproszeni dyskutanci, albo sie nie ujawniaja.

pozatym chcialbym, aby zespol zobaczyl, ze jestesmy jakos zorganizowana grupa a nie banda prymitywow. a czuje sie tak potraktowany.

powtarzam, ze umiescic post na d.pl moze kazdy, takze ja bez wzgledu na wyniki ankiety czy dyskusji.
powtarzam takze, bo chyba Pitt nie doczytal, ze NIE MA na zadnej stronie okolomalenczukowej linka na forum deplowe, wiec nie bedzie tez przeplywu przypadkowego chamstwa tutaj.

btw - B.V. , nie wiedzialem , ze czytujesz kulcie forum ;)
  
Re: <B.V.> Czy dac linka forum Heh-a na poprzedni
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 09:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




B.V. zgadzam się, ża przed drugim zamknięciem, to najbardziej chyba bełkotał Franz;
co do obserwacji poidolowych dyskusji fanów - neofitów, to było chyba tego sporo na deplach;
wejścia "nowych" na 3xK są rzeczywiście powalające
shock.gif , ale tych trzeba "ćwiczyć" cool.gif
Groszck1 - jak jest jakaś dwójka, która reprezentuje odpowiedni poziom, a są kontrowersyjni - ja nie mam nic przeciwko - przecież nie możemy z tego forum uczynić "kółka wzajemnej adoracji"
zagłosowałem na nie, ale niektóre powyższe posty chyba mnie przekonały, że mało sprawę przemyślałem - jestem na "tak"
  
Re: Czy dac linka forum Heh-a na poprzedni
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 16:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Kowal :

Groszck1 - jak jest jakaś dwójka, która reprezentuje odpowiedni poziom, a są kontrowersyjni - ja nie mam nic przeciwko - przecież nie możemy z tego forum uczynić "kółka wzajemnej adoracji"


ja tam nie wiem jaki poziom, bo sa subiektywnie przeze mnie ocenieni. po prostu ich nie lubie ;)


Ostatnio zmieniony przez gROszeCK1 dnia Czwartek, 16 Października 2003, 20:29, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <gROszeCK1> Czy dac linka forum Heh-a na poprzedni
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 19:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




a, TA dwójka wink.gif ; ze Ściborem kiedyś miałem scysję, ale potem to on się chyba uspokoił

a to co? dobrze, ze tu mozna edytowac juz napisane posty ;) jak jednak przyjda to skasuje ich nicki ;)))
nie wiesz, że: "Autocenzura bezboleśnie kastruje, potem już niewiele się czuje.." ;)
  
Re: Czy dac linka forum Heh-a na poprzednie forum
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 19:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Załóżmy, że dajemy linka na depel. Ale w jakim miejscu? Hyde Park? Muzyka polska czy rockowa? Czy też jeszcze gdzie indziej?
  
Re: <Mike> Czy dac linka forum Heh-a na poprzednie for
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 20:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




na Pudelsach ;) wierz mi, ze sie da :>

mozna tez np. na muzyce polskiej. najbardziej adekwatne i najmniej tam sie dzieje ;)
  
Re: Czy dac linka forum Heh-a na poprzednie for
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 20:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




gROszeCK1 :
na Pudelsach ;) wierz mi, ze sie da :>



Ależ ja to wiem...


Cytat:
mozna tez np. na muzyce polskiej. najbardziej adekwatne i najmniej tam sie dzieje ;)



I mało osób zwróci wogóle na to uwagę... A przecież umieścimy po to aby ludzie się dowiedzieli. Poza tym muzyka rockowa też byłaby dobrym miejscem.
  
Re: <Mike> Czy dac linka forum Heh-a na poprzednie for
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 20:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




nie mam pomyslu... mysle, ze na Pudelsach trafia najwlasciwsi adresaci.
moge sobie tez w podpisie umiescic na d.pl ;P
  
Re: Czy dac linka forum Heh-a na poprzednie forum
PostWysłano: Środa, 15 Października 2003, 00:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




Mike :
Załóżmy, że dajemy linka na depel. Ale w jakim miejscu? Hyde Park? Muzyka polska czy rockowa? Czy też jeszcze gdzie indziej?



Chyba chodzi o niedomknięte forum "Pudelsów"cool.gif
  
Re: <Mike> Czy dac linka forum Heh-a na poprzednie for
PostWysłano: Środa, 15 Października 2003, 08:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




akurat to gdzie dać linka wydaje się być oczywiste...
patrz wcześniejsz posty groszeck1-a
  
Czy dac linka forum Heh-a na poprzednie forum
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010