Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Marudzenie do warszawiaków :-) Jeszcze raz o Klubokawiarni Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Marudzenie do warszawiaków :-) Jeszcze raz o Klubokawiarni
PostWysłano: Sobota, 11 Października 2003, 20:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




sad.gif Ech, nie wiem co jest grane... Już ustaliłam, że poniedziałkowy koncert nie jest żadną imprezą zamknietą, a ogólnym "spędem" dla zainteresowanych, ale nadal nie wiem pod jakim adresem ten klub się mieści... Nie mogę znaleźć w żadnej gazecie. Pełna konspiracja chyba :-). Na www namiarow brak, na maila nie odpowiedzieli... Liczę na pomoc. Pzecież ktoś musi wiedzieć! smile.gif
  
Re: <Malena> Marudzenie do warszawiaków :-) Jeszcze r
PostWysłano: Sobota, 11 Października 2003, 20:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Pisalem na Pudelsach, Pisalem na deplach w forum warszawskim to napisze i tutaj :P
http://www2.gazeta.pl/cjg/1,33251,386743.html
  
Re: <gROszeCK1> Marudzenie do warszawiaków :-) Jeszcz
PostWysłano: Sobota, 11 Października 2003, 21:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Niestrudzenie mi odpowiadasz lol.gif. Miło, dziękuję. Nigdzie indziej tego zapytania nie zamieściłam, więc możesz już odetchnąć ;-) Wszystko wiem, nie będę nękać więcej :-). To chyba pozytywny objaw! lol.gif Pozdrawiam!
  
Re: <Malena> Marudzenie do warszawiaków :-) Jeszcz
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 15:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




A ja chciałam zapytać: o której godzinie ten koncert w Klubokawiarni?


I oczywiście czekam na relację wink.gif
  
Re: Marudzenie do warszawiaków :-) Jeszcz
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 16:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




go_go :
A ja chciałam zapytać: o której godzinie ten koncert w Klubokawiarni?


wedle strony www.klubokawiarnia.pl o 21:30
  
Re: <Malena> Marudzenie do warszawiaków :-) Jeszcze r
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 01:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




ten koncert byl nieziemski!
od wielu lat nie widzialem czegos takiego w ich wykonaniu. to nie bylo odegranie piosenek. to wolnoslowny psychopop.
jutro napisze wiecej, ale jesli to nie jest jedynie okazjonalny wybryk a nowe, dlugotrwale wcielenie Pudelsow to faktycznie, jak mowil fdh, 'duzo sie wydarzy'

houk.

eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
  
Re: <gROszeCK1> Marudzenie do warszawiaków :-) Jeszcz
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 09:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Noo, tak! Nowe wcielenie to na pewno :-))!
Przyznam, że także czułam, że biorę udział w czymś szczególnym.
Więcej napiszę niebawem. Śniadanie czeka :-)))
  
Re: <gROszeCK1> Marudzenie do warszawiaków :-) Jeszcz
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 13:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Wracając do koncertu...
smile.gif
Czy będzie to teraz stała nowa formuła, trochę wątpię, gdyż była to jednak impreza /prawie ;-)/ zamknięta /pewne problemy z wejściem miałam, ale jednak sie udało :-)))/, a co za tym idzie wszyscy mogli pozwolić sobie na wiekszą swobodę...
Jak będzie na masówkach - czas pokaże...
Podzielam opinię, że warto było tam pojechać!
Wykonanie piosenek /naprawdę duża ilość muzy!/ przeplatał MM również sporą dawką polityki, publicystyki i poezji a, w/g mnie, także szczyptą prowokacji ;-))).
Nie twierdzę, że zgadzam się ze wszyskim co zostało powiedziane /w pewnych kwestiach pozostanę jednak przy swoim :-)/, ale prawdą jest, że facet mimo wszystko ma dużo racji...
Póki co nie będę wgłębiać się w dalsze rozwijanie tego tematu, ale jeżeli macie ochotę, zapraszam wczorajszych współtowarzyszy imprezy /a może nie tylko?/- do rozmów...
Reasumując polecam jak najbardziej imprezy zamkniete ;-).
Ale powinno się także lubić to co się ma, więc myślę, że tak czy inaczej bedziemy się dobrze bawić za miesiąc w "Stodole" :-))))
Pozdrawiam!
  
Re: <gROszeCK1> Marudzenie do warszawiaków :-) Jeszcz
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 16:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Na poczatku bylo miejsce. Trafienie tam i wejscie to nielatwe zadanie. Klub naprawde ukryty a bramka 'selekcjonowala' gosci. Sam wchodzilem obok ludzi, ktorzy nie byli wpuszczeni, 'bo nie' ;P Dzieki temu w duzej mierze uniknieto obsobaczanych zewszad maniur i ich ziomali, ktorzy chcieliby obejrzec tego MalAJczaka z Idola. Samo kumate srodowisko bylo, moim zdaniem.
Jakos nie bylem pozytywnie nastawiony na koncert, gdy zobaczylem malutki parkiecik (nie widzialem Ministerstwa, ale mysle, ze Klubokawiarnia byla mimo wszystko mniejsza :P). Druga rzecz to uraz po forum. A trzecia... wzialem kamere wideo, ale mnie ochrona pogonila i nie moglem nagrac, czego pozalowalem dopiero na samym koncercie, gdy okazal sie impreza naprawde wyjatkowa. Ok, wszystko do dupy, ale niech se graja. Polukam czy lepiej czy gorzej niz w Stodole i na Torwarze. Pewnie zagraja przez godzinke hiciory i sobie pojda.
I ruszyl koncert..... Oczywiscie od Emeryten Party. Nie skusze sie na liste utworow, bo juz na 'Oto', ktore chyba bylo trzecie, wyczulem, ze robi sie niezle, potem odpadlem od racjonalnej rzeczywistosci, udajac sie ku zabawie ;P..... Sila tego koncertu byla :
1)wolnosc slowa, bo Maciek wyglosil bardzo duzo mocnych slow pod adresem politykow, dzisiejszego swiata, jak i Polski, wyscigu szczurow warszaffki, religii, kobiet, sytuacji gospodarczej a i bardzo glosno krzyczal o tym, ze idzie rewolucja a 'my' (jak rozumiem Pudelsi i publika) bedziemy na jej czele. Wiele wiecej tekstow bylo i wlasnie dla nich baaardzo zaluje, ze to nie zostalo przeze mnie nagrane... a czulem, zeby wziac MD, ale jakos wypadlo mi z glowy. Z colepszych weszlo mi w glowe: dosyc mamy zlota, narod polski kocha żelazo.... wiec oddaj kolczyki na rewolucje ;P Powaznie, mase tego bylo i mogloby sie stac kultowe, gdyby ktos to nagral i udostepnil. Nawet aluzja do Idola byla przy 'Kocham Sie'.wink.gif

2)psychopop, bo pierwszy raz od dawien dawna widzialem duzo improwiazacji na ich koncercie. Maciek odwracal sie i instruowal zespol w stylu 'gramy jeszcze nieco' i dmuchal w swoja fujarke ;)

Z perelek:
"Oto" i rozszerzony tekst o legalizacji marichuany;
"Morrison" (chyba z 15 minut trwal) i dluga pogadanka polityczna, w ktorej dostalo sie Walesie, Kwasniewskiemu, Jaruzelskiemu, paru topowym dzis politykom i reszcie watahy, ktora zostala przez niego wyzwana ulicznymi bluzgami. I dowiedzialem sie, co to 'ślepa Gienia' :]
"Wiara jak Dupa" i ostra pogadanka o religii. Ogolnie, zdaniem MM, jak Wojtyla umrze to polski k.katoicki przejmie Rydzyk i on poprowadzi rewolucje, bo on chce naszego dobra wink.gif pozatym wyznal, ze chcial zmienic wyznanie na islam, ale tam zle traktuja kobiety. wiec proponuje, aby muzulmanie oddali nam kobiety a sami zostawili sobie wiare ;)
"Uwzaj na Niego" - tu pogadanka o 'kulturze seksualnej mlodziezy'
"Babaluba" .... chyba nie musze mowic czemu ;P Ostatnio to slyszalem jeszcze sprzed czasow psychopopa na zywo.... tym razem w wersji lekko jazzujacej, aby dokladnie zrozumiec slowa :P Moja znajoma nie zna 'Narodzin Zbigniewa' ani tym bardziej Dupą i spadla, uslyszawszy ten tekst ;)
"Jestem Sam" - na chorku koncowym Laluś. RZĄDZI !!! :D
"Tango Libido" i tekst, ze Gawlinski spiewa, iz Baska ma fajny biust. Maciek natomiast uwaza inaczej wink.gif i wszystko jasne :P

Postawa Malenczuka wydala mi sie jakas... powazna i zaangazowana. Nie wiem ile w tym bylo szczerosci a ile kreacji. Wie o tym najwiecej szklanka na drinki pana wokalisty, ktora regularnie byla uzupelnia :D
eusa_clap.gif

Zapewne sporo rodzynkow ominalem a na bis, na ktorym slyszalem 'Mrok', nie zostalem, bo juz byla 1 w nocy a ja dzis na 8 mialem WF eusa_wall.gif
Kurcze, jesli choc polowe tych pogadanek nagraja na tym DVD w Stodole to bedzie bardzo wartosciowa sprawa... choc watpie sad.gif
  
Jesli ktos jeszcze nie widzial.....
PostWysłano: Czwartek, 30 Października 2003, 16:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Pewna dyskutantka mi podala tego linka, choc sama nie umiescila na forum (moze sie wstydzi? wink.gifwink.gif)

http://www.klubokawiarnia.pl/html/galeria_pudelsi.php
  
Re: Marudzenie do warszawiaków :-) Jeszcze raz o Klubokawia
PostWysłano: Czwartek, 30 Października 2003, 18:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
zuzica
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #380
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




rany, dzieki!!! zajebiste zdjecia!!! jak i caly koncert zreszta eusa_clap.gif
  
Re: Jesli ktos jeszcze nie widzial.....
PostWysłano: Czwartek, 30 Października 2003, 20:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




A na tym zdjęciu zobaczylibyśmy jak wygląda gROszeCK1, ale Go z lewa ucieli lol.gif
  
Re: <go_girl_go> Jesli ktos jeszcze nie widzial.....
PostWysłano: Czwartek, 30 Października 2003, 21:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




'zajebiste pekaesy', to jest on? biggrin.gif
  
Re: Jesli ktos jeszcze nie widzial.....
PostWysłano: Czwartek, 30 Października 2003, 22:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
'zajebiste pekaesy', to jest on? biggrin.gif


Z pekaesami to nijaki Maciek, moj kumpel ;) ja stalem na lewo od niego.
cool.gif
  
Re: Jesli ktos jeszcze nie widzial.....
PostWysłano: Czwartek, 30 Października 2003, 22:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
'zajebiste pekaesy', to jest on? biggrin.gif


Z tego co mi wiadomo wink.gif pekaesey nie należą do naszego forumowicza biggrin.gif.
gROszeCK1 w ogóle nie załapał się w kadr zdjęcia lol.giflol.giflol.gif
  
Re: Jesli ktos jeszcze nie widzial.....
PostWysłano: Czwartek, 30 Października 2003, 22:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




go_girl_go :


Z tego co mi wiadomo wink.gif pekaesey nie należą do naszego forumowicza biggrin.gif.
gROszeCK1 w ogóle nie załapał się w kadr zdjęcia lol.giflol.giflol.gif


nawet jakbym mial sie zmiescic to pewnie by mnie ucieli, bo bym do kadru nie dosiegal =] fotograf, zeby mnie uchwycic, musialby skierowac aparat lekko w lewo i ... w dol wink.gif
  
Re: <gROszeCK1> Jesli ktos jeszcze nie widzial.....
PostWysłano: Czwartek, 30 Października 2003, 22:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




może i się wstydzi? cool.gif
no i może wstydzi się webmaster strony klubokawiarni, bo nie podlinkował takiej triumfalnej foty:

i wersji dla bardzo nieśmiałych:
  
Re: <ignac> Jesli ktos jeszcze nie widzial.....
PostWysłano: Czwartek, 30 Października 2003, 22:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




co za uśmiech frontmana.... wink.gif
  
Re: <zuzica> Marudzenie do warszawiaków :-) Jeszcze r
PostWysłano: Piątek, 31 Października 2003, 00:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Fakt, zdjęcia bomba! Ja niestety nie miałam, ale pamiętam, ze było tam dużo aparatów ;-), więc może by tak i inni zamieścili co nieco :-)?
  
Re: Marudzenie do warszawiaków :-) Jeszcz
PostWysłano: Piątek, 31 Października 2003, 11:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Malena :
Niestrudzenie mi odpowiadasz lol.gif. Miło, dziękuję. Nigdzie indziej tego zapytania nie zamieściłam, więc możesz już odetchnąć ;-) Wszystko wiem, nie będę nękać więcej :-). To chyba pozytywny objaw! lol.gif Pozdrawiam!
...
to milo ze ktos Ci odpowiada... smile.gif . ja pisze i pisze...(choc dopiero od wczoraj...) a tu nic, zadnej znikad reakcji... sad.gif


Ostatnio zmieniony przez Majka dnia Środa, 05 Listopada 2003, 17:23, w całości zmieniany 1 raz
  
Marudzenie do warszawiaków :-) Jeszcze raz o Klubokawiarni
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010