Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> ODEZWA DO FANÓW:) Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <Kowal> ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Sobota, 18 Października 2003, 23:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AZYL
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #328
Posty: 17


[ Osobista Galeria ]




mam prośbę - czy moglibyśmy nie rozmawiać już na temat IDOLA

moim zdaniem juz dawno nie powinno sie o tym pisac poniewaz sprawa jest prosta - MM dal D...Y i tyle - o czym tu wiecej pisac?
  
Re: <AZYL> ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Niedziela, 19 Października 2003, 02:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LALISZON
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #336
Posty: 128


[ Osobista Galeria ]




Tego typu post przypomina mi sytuację kiedy podczas koncertu jakiś palant z tłumu krzyknie "...chuje", mam czsami taki zwyczaj że zapraszam krzyczącego do bezpośredniej konfrontacji skoro taki z niego bohater, niestety pomimo że robię to od 15 lat nikt nie przyszedł dać mi w paszczę sam na sam a nawet nie zechciał uzasadnić swojego okrzyku. Bezmyślnie bluzgasz MM w swoim poście tak jak ten pacan z tłumu który by zamanifestować swoje istnienie zrobi cokolwiek.
Jeśli masz jakąś opinię to postaraj się poprzeć ją argumentami.
To jest forum dyskusyjne a nie jakaś zakichana manifestacja SAMOOBRONY.
  
Re: <LALISZON> ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Niedziela, 19 Października 2003, 12:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AZYL
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #328
Posty: 17


[ Osobista Galeria ]




program idol jest jednym wielkim argumentem - nie ma sensu szukac innych
  
Re: <LALISZON> ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Niedziela, 19 Października 2003, 13:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AZYL
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #328
Posty: 17


[ Osobista Galeria ]




.... i jeszcze jedno - na MM nie bluzgam, jest w idolu - niech sobie bedzie, jego sprawa i gajowego.... - dla mnie jest to tandetny program i wg mnie chluby MM nie przynosi
  
Re: ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Niedziela, 19 Października 2003, 13:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mefiu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #333
Posty: 29


[ Osobista Galeria ]




ej, ja tylko o koszulce, a Wy dalej plyniecie :]

apropos, jeszcze nie widzialem zadnego Idola, ciezka moja dola :]
  
Re: <gROszeCK1> ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Niedziela, 19 Października 2003, 16:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




a szkoda... bo Ona najpiękniej się o onych papuciach rozpisywała... wink.gif
  
Re: <AZYL> ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Niedziela, 19 Października 2003, 20:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LALISZON
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #336
Posty: 128


[ Osobista Galeria ]




Właściwie gdyby iść tym tropem należałoby nie występować w TV bo większość nadawanych programów jest rzeczywiście do dupy albo gorzej.
Niestety musisz sobie uśwaidomić że aby grać ambitne koncerty dla wyrobionej publiczności trzeba pokazywać buzię w telewizorze bo ludzie którzy organizują koncerty zwykle oglądają wyłącznie takie programy, mają światopogląd ograniczony do szerokości 29" (jest wiele wyjątków ale to za malo) Aby skutecznie szerzyć swoje poglądy oraz muzykę należy używać dostępnych środków. Na wszelki wypadek służbowo oglądam Idola (pomijając wartość programu) jakoś nie dostrzegłem aby MM dał w nim to czy tamto, natomiast śmiało wypowiada swoje zdanie co niejednokrotnie naraża go na całą masę niewybrednych obelg itp.
Dlatego proponuję na target do oplówania obrać sobie media i ich zastraszająco niską jakość. A może to my jako spoleczeństwo ponosimy za to winę?
  
Re: <AZYL> ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Października 2003, 08:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




no i się zaczyna eusa_wall.gif idź stąd koleś
  
Re: <Kowal> ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Października 2003, 11:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LALISZON
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #336
Posty: 128


[ Osobista Galeria ]




Dajmy już pokój temu tematowi, nikogo nie wyrzucajmy, trzeba tylko więcej głowy używać przy pisaniu postów, poskromić emocje, nabrać dystansu.
  
Re: ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Października 2003, 11:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




LALISZON :
Dajmy już pokój temu tematowi, nikogo nie wyrzucajmy, trzeba tylko więcej głowy używać przy pisaniu postów, poskromić emocje, nabrać dystansu.



Popieram w 100%. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Jeśli jego zdanie jest niestety dla nas ciężko strawne to winniśmy się powstrzymać od komentarzy. Podstawą każdej dyskusji jest chęć wymiany zdań, a w zdaniu typu (sorry Kowal) idź stąd brak jest jakichkolwiek chęci porozumienia. Ja wiem (bo i ja czytałem "stare" forum) że temat Idola jest oklepany i nudny dla większości z nas. Ale temat dla nas oklepany nie musi być oklepany dla innych. Tak więc na ewentualne topicu z cyklu newralgicznego może lepiej nie reagować...
  
Re: <Mike> ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Października 2003, 11:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




no dobra, poniesło mnie...
Jeśli jego zdanie jest niestety dla nas ciężko strawne to winniśmy się powstrzymać od komentarzy
to zależy jaki komentarz ma się zamiar wygłosić;
wracają do meritum, to po prostu jak słyszę po raz n-ty to samo o Maleńczuku, w związku z jego udziałem w Idolu, to z nerw wychodzę
  
Re: <Kowal> ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Października 2003, 22:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AZYL
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #328
Posty: 17


[ Osobista Galeria ]




nie jestem fanatycznym wyznawca MM - samych postow chwalebnych pisac zamiaru nie mam - nie wszystko co powie i zrobi MM lykam bezkrytycznie

jezeli na tym forum bedzie mozna jedynie przeczytac jaki to MM wspanialy jest to rzeczywiscie lepiej sobie stad isc
  
Re: <AZYL> ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Wtorek, 21 Października 2003, 09:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




no ba! jesteśmy towarzystwem wzajemnej adoracji, tak samo myślący, mający takie same, jedynie słuszne, chwalebne w stosunku MM poglądy i nie chcemy, nie życzymy sobie, żeby ktoś nam tu na Maćka nadawał wink.gif
wyluzuj, ja już to zrobiłem cool.gif
  
Re: ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Piątek, 31 Października 2003, 16:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




moim zdaniem nie mozna oceniac kogos jak sie nie jest w jego sytuacji:)
a pozatym i tak kocham Maćka i wszystko co robi:D
  
Re: ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Piątek, 31 Października 2003, 16:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




eusa_clap.gif brawo dla Magi...Ja tez nie jestem zwolenniczka szybkiego oceniania ludzi... smile.gif ...i tez kocham MM za to co robi i glos cudowny jego biggrin.gif ...i ze potrafi byc czasem nie mily... biggrin.gif...pozdr.[/img]
  
Re: ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Piątek, 31 Października 2003, 17:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mefiu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #333
Posty: 29


[ Osobista Galeria ]




ale koszulke mozna oceniac? :]
  
Re: <mefiu> ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Piątek, 31 Października 2003, 22:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




...ja koszulke w duchu i cicho ocenilam...OCENA, pozytywna:)
  
Re: ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Sobota, 01 Listopada 2003, 03:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pan.pasztet
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #363
Posty: 33


[ Osobista Galeria ]




LALISZON :
wyłącznie takie programy, mają światopogląd ograniczony do szerokości 29" (jest wiele wyjątków ale to za malo)


wyjatki to ci co maja TV 32" i wiecej ?????? biggrin.gif lol.gif crazy.gif

BTW
Swietny awatar Panie L ;-) polecam np. wykanaie tego obiektywem waskokatnym z rozsadnej odleglosci (tylko ze statywu bo z reki to nie wyjdzie). omysl swietny, wiec wykorzystaj !
  
Re: <Maga> ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Niedziela, 02 Listopada 2003, 00:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AZYL
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #328
Posty: 17


[ Osobista Galeria ]




"...i tez kocham MM za to co robi i glos cudowny jego...


dla mnie pozostal atrakcyjny tylko MMa glos - tresc i styl??? - juz mniej
  
Re: ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Niedziela, 02 Listopada 2003, 01:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




AZYL :
"...i tez kocham MM za to co robi i glos cudowny jego...


dla mnie pozostal atrakcyjny tylko MMa glos - tresc i styl??? - juz mniej


Jak to? Styl już mniej?
A koszulka MM?
Co z koszulką?!?
wink.gif


Ostatnio zmieniony przez go_girl_go dnia Sobota, 08 Listopada 2003, 00:34, w całości zmieniany 1 raz
  
ODEZWA DO FANÓW:)
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010