Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> ODEZWA DO FANÓW:) Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 10:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




mam prośbę - czy moglibyśmy nie rozmawiać już na temat IDOLA, a wszelakie próby dyskusji na ten temat ignorować? tyle zostało już powiedziane, że temat osobiście uważam za zamknięty i nie mam zamiaru się powtarzać
liczę na zrozumienie, zresztą sami wiecie
  
Re: <Kowal> ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 16:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mefiu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #333
Posty: 29


[ Osobista Galeria ]




a co sadzicie o koszulce MM w Idolu???????


Zartuje :]
  
Re: <mefiu> ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 18:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




moja żona szuka dla mnie TAKIEJ koszulki.. shock.gif

zly.gif niestety nie wiem czy żartuje
  
Re: <ignac> ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 18:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mefiu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #333
Posty: 29


[ Osobista Galeria ]




uooo confused.gif
  
Re: <mefiu> ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 19:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




masz rację
  
Re: <Kowal> ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 09:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Hej! A może jednak nie w ten sposób? Może nie stawiajmy kropki nad "i"? :-) Mnie również nie chce się rozstrząsać już tego co było, tego czy powinien "jurorzyć", czy nie, czy się sprzedał czy jest sobą... /itp./, ale program jeszcze trwa i wcale nie jest powiedziane, że nie może się w nim nic ciekawego zadziać /związanego z MM oczywiście/ - jakaś wypowiedź, reakcja, czy co tam jeszcze....
A wtedy co? Będziemy łamać "śluby panieńskie" ;-)))?
Najlepiej z tematem nie przesadzać, ale jak się coś CIEKAWEGO wydarzy - podyskutować :-))). Pozdrowienia.
  
Re: <Malena> ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 09:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




na to mogę przystać, ale nie przesadzajmy
  
Re: <Kowal> ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 11:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mefiu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #333
Posty: 29


[ Osobista Galeria ]




to co z ta koszulka? :]

ja uwazam ze MM zdradzil moje idealy zakladajac ta a nie inna koszulke, w ten a nie inny sposob wink.gif
  
Re: ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Środa, 15 Października 2003, 01:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




mefiu :
ja uwazam ze MM zdradzil moje idealy zakladajac ta a nie inna koszulke, w ten a nie inny sposob wink.gif


a mozesz mi dokladnie powiedziec, co Cie w jego koszulce uderzylo? Strasznie mnie denerwuja takie osady i opinie na podstawie tego co sie widzi w telewizji. To, ze widziales go w TYM programie w TEJ koszulce wcale nic nie oznacza. A napewno nie przekresla jego artystycznego dorobku.
Tacy, jak Ty, ktorzy widza MM w TAKIEJ koszulce a nie umieja spojrzec glebiej nie naleza do arystokracji duszy. Zwykle krwiaki arystokratyczne. Przemysl to i...

....Paaaaammmiiieeettaaaajjj...

[j/k] doubt.gif crazy.gif tongue.gif
  
Re: ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Środa, 15 Października 2003, 02:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




gROszeCK1 :
mefiu :
ja uwazam ze MM zdradzil moje idealy zakladajac ta a nie inna koszulke, w ten a nie inny sposob wink.gif


a mozesz mi dokladnie powiedziec, co Cie w jego koszulce uderzylo? Strasznie mnie denerwuja takie osady i opinie na podstawie tego co sie widzi w telewizji. To, ze widziales go w TYM programie w TEJ koszulce wcale nic nie oznacza. A napewno nie przekresla jego artystycznego dorobku.
Tacy, jak Ty, ktorzy widza MM w TAKIEJ koszulce a nie umieja spojrzec glebiej nie naleza do arystokracji duszy. Zwykle krwiaki arystokratyczne. Przemysl to i...

....Paaaaammmiiieeettaaaajjj...

[j/k] doubt.gif crazy.gif tongue.gif



Przecież mefiu żartował, nie sądzę by mówił poważnie smile.gif
  
Re: <go_go> ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Środa, 15 Października 2003, 08:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




a grszeck1 to nie??? cool.gif
  
Re: <go_go> ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Środa, 15 Października 2003, 10:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




podpowiem, ze "j/k" oznacz "just kidding" crazy.gif
  
Re: <ignac> ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Środa, 15 Października 2003, 12:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




Przemyślałam sprawę, macie rację to czyste przegięcie, że MM pojawił się w TEJ koszulce. Jako człowiek o duszy artystycznej - niepowinien. Co tu dużo opowiadać sprzedał się! Czuję się urażona.
wink.gif wink.gif wink.gif
  
Re: <go_go> ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Środa, 15 Października 2003, 12:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
MM pojawił się w TEJ koszulce


mozecie wyjaśnic w jakiej koszulce?o co chodzi?

pozdrawiam
  
Re: <szaman82> ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Środa, 15 Października 2003, 12:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




oglądaj idola to zobaczysz, co to za koszulka wink.gif
  
Re: <szaman82> ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Środa, 15 Października 2003, 19:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




koszulka jak koszulka, ale kapeć to jest dopiero coś!

tak a propos: nie zapraszał nikt z Was tine var??
  
Re: ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Środa, 15 Października 2003, 21:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




ignac :

tak a propos: nie zapraszał nikt z Was tine var??


za kogo Ty nas masz? ;) Tine Var obecnie pilnie studiuje w Krakowie i nie ma netu. Ale wie na bierzaco co sie dzieje u nas.
  
Re: ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Czwartek, 16 Października 2003, 11:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Kowal :
oglądaj idola to zobaczysz, co to za koszulka wink.gif


A nie możesz powiedzieć? Ciekawość mnie zżera!
  
Re: <Kowal> ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Czwartek, 16 Października 2003, 11:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Kowal napisał(a):
oglądaj idola to zobaczysz, co to za koszulka


a to on w jednej i tej samej chodzi ciągle?
stawiam że miał na klacie Wojewódzkiego :-D
  
Re: <Nikos> ODEZWA DO FANÓW:)
PostWysłano: Czwartek, 16 Października 2003, 11:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




nie no, w jednej nie chodzi, ale jak zobaczysz go w TEJ koszulce, to od razu bedziesz wiedział, że to TA biggrin.gif
  
ODEZWA DO FANÓW:)
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010