Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> Czy ujedzie...???
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Czy ujedzie...???
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 12:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Dobra Windziarze wink.gif , pytanie za 100 pkt.
Czy W2k prof. ujedzie na pentiumie MMX dokręconym na 233 MHZ (bo więcej płyta nie pozwoli)? Lub K6 333 MHZ obniżonym do 233 MHZ.
Pytanie drugie czy da radę na tym MS Access 2000. Czy może darować sobie próby???

Płya to niegdysiejsza nonamka 35-8333-01 (podobno produkował ją kiedyś VTECH). No ramu to tam z 256 upchnę bo akurat mam tyle.

Aha sprawa o tyle pilna, że to plan na mój dzień dzisiejszy...
Z góry dzięki.
  
Re: <Marek D.> Czy ujedzie...???
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 12:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




jeżeli RAMu będzie 256 to pociągnie bez problemu (jeszcze jak dysk będzie dość szybki). Co do Accessa to nie wiem bo nie używam i nie wiem jakie są jego wymagania.
  
Re: <Bzdury> Czy ujedzie...???
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 14:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Dobra dzięki, ale i tak dupa zbita, płyta niby przyjmuje wyższe procki "aż" do 233 MHZ (wg manuala), ale pozwala im chodzić tylko na 133 MHZ.
Co wyklucza pracę na jakim kolwiek potrzebnym mi sofcie, nie wspominając o systemie. NT jeszcze na tym pojedzie ale w W2k to już nie wierzę...

Kanał
  
Re: <Marek D.> Czy ujedzie...???
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 15:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Kurde uparty jestem, wycisnałem 166MHZ, i tu jest pytanie ptóbować z W2K, czy pozostać na NT??? Bo o 98 mowy nie ma!
  
Re: <Marek D.> Czy ujedzie...???
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 15:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Maras szkoda czasu, zostan prz NTku, szybciej, wygodniej, bezpieczniej biggrin.gif
  
Czy ujedzie...???
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010