Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Wegetarianizm -> Dlaczego zostałem wegetarianinem? Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <IrishWn> Dlaczego zostałem wegetarianinem?
PostWysłano: Niedziela, 09 Kwietnia 2006, 05:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Mam kuzynkę wegetariankę, która dwa razy była w ciąży. Dzieci są już dość duże, zdrowe i w dodatku same wybrały niezabijanie.
  
Re: Dlaczego zostałem wegetarianinem?
PostWysłano: Niedziela, 09 Kwietnia 2006, 12:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
IrishWn
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4453
Posty: 1150


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Mam kuzynkę wegetariankę, która dwa razy była w ciąży. Dzieci są już dość duże, zdrowe i w dodatku same wybrały niezabijanie.


już się dowiedziłam tego co chciałam... Tzn. jestem za młoda i za mało waże.... Wegetarianką będę mogła zostać dopiero gdy skończę 21 lat...
  
Re: <IrishWn> Dlaczego zostałem wegetarianinem?
PostWysłano: Wtorek, 11 Kwietnia 2006, 21:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ciekawe, brat został, jak mial 15...
  
Re: Dlaczego zostałem wegetarianinem?
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Kwietnia 2006, 12:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kadir
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6101
Posty: 424


[ Osobista Galeria ]




już się dowiedziłam tego co chciałam... Tzn. jestem za młoda i za mało waże.... Wegetarianką będę mogła zostać dopiero gdy skończę 21 lat

IrishWn bardzo tajemnicza sprawa ja zostałam wega jak byłam w 1 gimnazjum( czyli jak miałam jakieś 14 lat) i też miałam niedowagę teraz mam prawie 18 lat i jestem całkowicie zdrowa a wegetarianką zostałm z potrzeby serca smile.gif wink.gif a tak na poważnie to nigdy jakoś nie przepadałam za mięsem.
pozdrowienia smile.gif wink.gif
  
Re: Dlaczego zostałem wegetarianinem?
PostWysłano: Środa, 19 Kwietnia 2006, 17:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Kadir :
Wegetarianką będę mogła zostać dopiero gdy skończę 21 lat


To prawie jak posłem. wink.gif
  
Re: Dlaczego zostałem wegetarianinem?
PostWysłano: Środa, 19 Kwietnia 2006, 17:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kadir
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6101
Posty: 424


[ Osobista Galeria ]




To prawie jak posłem. wink.gif
Nom smile.gif
( a pozatym, nie kadir tylko irishwn)
  
Re: <Kadir> Dlaczego zostałem wegetarianinem?
PostWysłano: Środa, 19 Kwietnia 2006, 17:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ups, sorki, szybko czytam, szybko myślę... biggrin.gif
  
Re: Dlaczego zostałem wegetarianinem?
PostWysłano: Środa, 19 Kwietnia 2006, 18:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kadir
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6101
Posty: 424


[ Osobista Galeria ]




Ups, sorki, szybko czytam, szybko myślę... biggrin.gif

Nie ma za co ,to tak jak ja smile.gif wink.gif EOT
  
Re: Dlaczego zostałem wegetarianinem?
PostWysłano: Piątek, 15 Grudnia 2006, 12:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rrush
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6663
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Nie dlaczego ..ale jakie korzyści!

doubt.gif
Jakie korzyści?
No, jakie?!

Na poważnie - wegetarianizm to arcydzieło ....
Kto nie wierzy niech poczyta!

osoby, które chcą zdrowo i smacznie się odżywiać, wegetarianie oraz osoby sympatyzujące z tym ruchem dietetycznym , osoby, zainteresowane zdrowym stylem życia oraz osoby, które zamierzają schudnąć i dbać o sylwetkę zapewne wiedza o czym mówię.
a Ci którzy nie mają zielonego pojęcia o czym mówię odsyłam tutaj
http://zlotemysli.pl/moj.php?c=4main&idEbook=187

Pozdrawiam wszystkich wegetarian
rrush

---------------
[COLOR=green]
Dieta surowa, która jest... smaczna!
http://dieta-surowa.zlotemysli.pl/moj.php
  
Nie dlaczego .... ale jakie korzyści!
PostWysłano: Piątek, 15 Grudnia 2006, 13:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rrush
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6663
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




doubt.gif
Jakie korzyści?
No, jakie?!

Na poważnie - wegetarianizm to arcydzieło ....
Kto nie wierzy niech poczyta!

osoby, które chcą zdrowo i smacznie się odżywiać, wegetarianie oraz osoby sympatyzujące z tym ruchem dietetycznym , osoby, zainteresowane zdrowym stylem życia oraz osoby, które zamierzają schudnąć i dbać o sylwetkę zapewne wiedza o czym mówię.
a Ci którzy nie mają zielonego pojęcia o czym mówię odsyłam tutaj
http://zlotemysli.pl/moj.php?c=4main&idEbook=187

Pozdrawiam wszystkich wegetarian
rrush

---------------
[COLOR=green]
Dieta surowa, która jest... smaczna!
http://dieta-surowa.zlotemysli.pl/moj.php
  
Re: <Berger> Dlaczego zostałem wegetarianinem?
PostWysłano: Czwartek, 02 Sierpnia 2007, 06:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Właśnie mój kumpel rzucił mięso i to taki, którego bym o to nie podejrzewał, bo to raczej umysł techniczny niż wykształciuch - humanista. W dodatku w pewnym sensie poszedł moim tropem, bo też podjął decyzję po przeczytaniu artykułu. W jego przypadku był to tekst o warunkach transportu zwierząt na rzeź. Opisano m.in. przypadek, kiedy policjanci zatrzymali taką ciężarówkę śmierci i - przerażeni strasznym stanem przewożonych zwierząt - z litości skierowali czworonogi... do najbliższej rzeźni. To się, zdaje się, eutanazja nazywa.
A kumpel... cóż, kiedy ostatni raz z nim rozmawiałem, nie jadł mięsa dopiero od dwóch tygodni, więc to na razie patykiem na wodzie, ale... smile.gif
  
Dlaczego zostałem wegetarianinem?
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Wegetarianizm

Strona 15 z 15  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010