Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> CZY KIEDYS NADEJDZIE ZMIERZCH NUDNEGO POPU ??? Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
CZY KIEDYS NADEJDZIE ZMIERZCH NUDNEGO POPU ???
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 11:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karawan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #311
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




wlasnie, jak myslicie czy kiedys ludzie porzuca durna siekanine i zaczna sluchac muzyki mocnej? Czy kiedys porzuca ten nudny hiphop i przerzuca sie na hardcore? jak myslicie?
  
Re: <Karawan> CZY KIEDYS NADEJDZIE ZMIERZCH NUDNEGO PO
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 11:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




a czy kiedyś ludzie porzucą nudny hip-hop, hardcore, rock, pop, techno, disco, metal, house i zaczną słuchać jedynie słusznej muzyki, jaką jest King Crimson, Miles Davis i jeszcze paru jazzmanów?
  
Re: CZY KIEDYS NADEJDZIE ZMIERZCH NUDNEGO POPU ???
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 13:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




czy jest wiecej osob, ktore lubia jazz i muzyke klasyczna? czuje sie osamotniony :P
  
Re: <Kowal> CZY KIEDYS NADEJDZIE ZMIERZCH NUDNEGO PO
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 13:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
GregorP
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #235
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




A Crimsoni to niby co?..
..bliżej nie określona forma artystycznej progresji?.. ;)
  
Re: CZY KIEDYS NADEJDZIE ZMIERZCH NUDNEGO POPU ???
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 13:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
GregorP
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #235
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
czy jest wiecej osob, ktore lubia jazz i muzyke klasyczna? czuje sie osamotniony :P

Lubię dynamiczny, elektryczny jazz a'la Mike Stern..
..jazz w wydaniu Panów: Davis'a, Coltrane'a, czy powiedzmy, Hancook'a,
jest już troszkę zbyt wysublimowany, jak dla mnie.. ;)
  
Re: <Karawan> CZY KIEDYS NADEJDZIE ZMIERZCH NUDNEGO PO
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 13:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Po modzie na disco lat 80. przyszła w latach 90. ożywcza fala grunge'u. Może więc i po siekaninie techno i hh w latach dwutysięcznych doczekamy się kontrataku dobrego rocka...
  
Re: <GregorP> CZY KIEDYS NADEJDZIE ZMIERZCH NUDNEGO PO
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 14:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




King Crimson Gregor to zorganizowana anarchia, zorganizowany chaos wink.gif


Ostatnio zmieniony przez Kowal dnia Wtorek, 14 Października 2003, 15:04, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <EDDY> CZY KIEDYS NADEJDZIE ZMIERZCH NUDNEGO POPU
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 15:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




ja bardzo lubię jazz: Milesa Davisa (w zasadzie wszystko, ale moimi ulubionymi akustycznymi są Kind of blue i L'ascenseurpour le chaffoud <jakos tak - muzyka z filmu Winda na szafot>, a elektryczne - Bitche's brew i In a silent way), Pastoriusa (Weather Report też), Coltrane'a, Garbarka (wszystko w zasadzie, aczkolwiek płyta Star z Vitousem na kontrabasie trochę ciężka jest wink.gif , Jaretta i jeszcze paru. To tak po krótce.
  
Re: <Karawan> CZY KIEDYS NADEJDZIE ZMIERZCH NUDNEGO PO
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 15:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Myślę, że nie. Bo hardcore to chyba z definicji jest dla nielicznej grupy. A pop jest robiony tak, żeby trafiałw gusta większości.
  
Re: CZY KIEDYS NADEJDZIE ZMIERZCH NUDNEGO POPU ???
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 19:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




"Durna siekanina"

Od kiedy jakość muzyki ocenia się wg przynależności do danego gatunku? Moim zdaniem nie gatunek stanowi o wartości, a ambicja i osiągnięcia konkretnych twórców. Jeśli przyjmiemy kryterium "im ciężej tym ambitniej", łatwo nas ci "hard-twórcy" wykiwają, wciskając coraz cięższe, a w rezultacie wręcz ociężałe dzieła, licząc na tzw. ambicję. Chyba nie tędy droga, ale to tylko moje zdanie. wink.gif
  
Re: <little_wild_girl> CZY KIEDYS NADEJDZIE ZMIERZCH N
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 19:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Od kiedy jakość muzyki ocenia się wg przynależności do danego gatunku?


no tak,ale z popem jest troche inaczej, tam czasem tylko jest cos lepszego....

pozdrawiam
  
Re: <little_wild_girl> CZY KIEDYS NADEJDZIE ZMIERZCH N
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 19:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




ale to tylko moje zdanie.
sorry za OT, ale muszę w końcu zapytać, padło na Ciebie Mała Dzika Dziewczynko wink.gif - dlaczego tak kończysz wypowiedź? bo to, że to Twoje zdanie to rozumie się samo przez się, ale czemu "tylko"? Czyżbyś nie do końca była przekonana do tego, co twierdzisz? zastanawia mnie dlaczego ludzie często mówią, "to tylko moje zdanie" - jakby się bali, że ktoś zaraz może je zanegować i że prawdopodobnie nie mają racji
  
Re: CZY KIEDYS NADEJDZIE ZMIERZCH NUDNEGO POPU ???
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 19:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Karawan :
wlasnie, jak myslicie czy kiedys ludzie porzuca durna siekanine i zaczna sluchac muzyki mocnej? Czy kiedys porzuca ten nudny hiphop i przerzuca sie na hardcore? jak myslicie?



Trochę dziwny wątek. :/ Hardcore jak dla mnie jest nieraz tak monotonny, że porównanie do hip hopu wydaje mi się adekwatne. Hardcore mocną? Zależy od definicji słowa mocna. I ponownie w ciągu 2 dni zadam to pytanie; czy mocny jest Limp Bizkit, a może RATM, Vader, Metallica czy też Iron Maiden? Dla różnych ludzi, różne odpowiedzi będą trafne...
  
Re: CZY KIEDYS NADEJDZIE ZMIERZCH NUDNEGO PO
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 19:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Myślę, że nie. Bo hardcore to chyba z definicji jest dla nielicznej grupy. A pop jest robiony tak, żeby trafiałw gusta większości.


Kurde. Zgadzam się z Tobą :P Pop jaka sama nazwa wskazuje to muzyka popularna, więc jej oblicze będzie się zmieniać w zależności od tego czego będzie potrzebował "przeciętny" słuchacz. Zresztą ona stare ewoluuje. Wystarczy popatrzeć na popowe gwiazdy, które w swe utwory wplatają elemenenty popularnego obecnie wszędzie hip hopu. Pop jest takim tworem żywym, który dostosuje się w zależności do potrzeb i gustu większości (lub naprawdę dużej ilości ludzi).
  
Re: CZY KIEDYS NADEJDZIE ZMIERZCH N
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 20:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Kowal :
ale to tylko moje zdanie.
sorry za OT, ale muszę w końcu zapytać, padło na Ciebie Mała Dzika Dziewczynko wink.gif - dlaczego tak kończysz wypowiedź? bo to, że to Twoje zdanie to rozumie się samo przez się, ale czemu "tylko"? Czyżbyś nie do końca była przekonana do tego, co twierdzisz? zastanawia mnie dlaczego ludzie często mówią, "to tylko moje zdanie" - jakby się bali, że ktoś zaraz może je zanegować i że prawdopodobnie nie mają racji


Heh, dlaczego akurat ja? wink.gif biggrin.gif lol.gif

To, że rację mam, to wiem i jestem przekonana. wink.gif Ktoś może twierdzić coś zupełnie innego niż ja i ...też może mieć rację. A swoje racje często zmieniam po wysłuchaniu trafnego kontrargumentu.biggrin.gif Widzisz, to, że to jest moje zdanie, nie dla wszystkich jest zawsze jasne, jak dla Ciebie teraz, dlatego czasem trzeba przypominać ludziom o istocie forum - subiektywności, ponieważ wbrew pozorom nie do wszystkich to dociera. Nie boję się,że ktoś mnie zaneguje, bo na tym w połowie polega dyskusja(druga połowa to przytakiwanie i dodawanie argumentów do już napisanych), nie przepisuje się cudzych postów, nie? :) Ale to tylko moje zdanie. biggrin.gif
P.S. A tak w ogóle - to tak mi się jakoś bezwiednie napisało, nie wiem, jak to wyjaśnić, naprawdę. Nie umiem tak głęboko wniknąć w podłoże psychologiczne tego zdania..:))))
  
Re: CZY KIEDYS NADEJDZIE ZMIERZCH NUDNEGO POPU ???
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 22:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
czy jest wiecej osob, ktore lubia jazz i muzyke klasyczna? czuje sie osamotniony :P

lubie barok i romantyzm ( z klasycznej ).
zapomniales o Kredkach lol.gif oj nieladnie Edus lol.gif
  
Re: CZY KIEDYS NADEJDZIE ZMIERZCH NUDNEGO POPU ???
PostWysłano: Czwartek, 16 Października 2003, 11:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Karawan :
wlasnie, jak myslicie czy kiedys ludzie porzuca durna siekanine i zaczna sluchac muzyki mocnej? Czy kiedys porzuca ten nudny hiphop i przerzuca sie na hardcore? jak myslicie?

a po co? :P
problemy z dostaniem płyt :-)
problem z biletami na koncert :-)
tłumy ludzi tratujące się nawzajem ;-)
mi ten układ co jest odpowiada, poza tym wbrew pozorom nie zawsze muzyka oddaje charakter człowieka,
a hip hop nie jest nudny, nudny się staje przez to że jest go dużo, kiedy sie przerzucą na muzykę mocną cokolwiek to znaczy może się stać nagle że stwierdzisz że to jest nudne i podążysz w inną stronę i tak w kółko :-D
  
Re: <little_wild_girl> CZY KIEDYS NADEJDZIE ZMIERZCH N
PostWysłano: Czwartek, 16 Października 2003, 13:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Może bezwiednie ,,ściągnęłaś" to zakończenie od bzzz smile.gif
A może jesteś po prostu zdrową psychicznie osobą, która nie czuje się upokorzona przez to, że ktoś może mieć zdanie inne i w taki akurat sposób to podkreśla. W końcu skróty ,,IMO" oraz ,,IMHO" nie wzięły się z powietrza.
Aha, nikomu z dyskutantów, broń Boże, nie imputuję, że nie jest zdrowy psychicznie! smile.gif
P.S. Dla mnie mocna muzyka to Iron Maiden i TSA. Stary metal nie rdzewieje!
  
Re: CZY KIEDYS NADEJDZIE ZMIERZCH N
PostWysłano: Czwartek, 16 Października 2003, 14:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




[quote="Berger"]
A może jesteś po prostu zdrową psychicznie osobą,[quote]

Heheh, a wiesz, Berciu, że pierwszy raz to słyszę? shock.gif wink.gif wink.gif biggrin.gif

Po czym poznajecie, że muza jest dobra? Po ilości nagród, małej liczbie fanów, trudności w dotarciu do przeciętnego słuchacza? Bo ja już się pogubiłam. wink.gif biggrin.gif
  
Re: CZY KIEDYS NADEJDZIE ZMIERZCH N
PostWysłano: Czwartek, 16 Października 2003, 14:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :

Po czym poznajecie, że muza jest dobra? Po ilości nagród, małej liczbie fanów, trudności w dotarciu do przeciętnego słuchacza? Bo ja już się pogubiłam. wink.gif biggrin.gif


przede wszystkim po podkładzie muzycznym bo jawet jeśli wokalista słabo śpiewa to można to naprawić rifami itd.
  
CZY KIEDYS NADEJDZIE ZMIERZCH NUDNEGO POPU ???
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010