Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Fotografia -> VI edycja konkursu OBIEKTYWNIE ŚLĄSKIE
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
VI edycja konkursu OBIEKTYWNIE ŚLĄSKIE
PostWysłano: Wtorek, 07 Lipca 2015, 16:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ana
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7620
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]
Stowarzyszenie Projekt Śląsk już po raz szósty organizuje konkursu na najlepsze fotoreportaże, filmy i fotokasty o Śląsku „Obiektywnie Śląskie”. Konkurs rozpoczął się 1 lipca 2015r.

Minione edycje konkursu wyłoniły niezwykle ciekawe i oryginalne prezentacje Śląska, zarówno tego tradycyjnego, z jego wartościami, dziedzictwem kulturowym, jak i Śląska ulegającego zmianom, inspirującego i nowoczesnego.
Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest hasło: „W poszukiwaniu tożsamości”, którym chcemy nawiązać do historii regionu, historii rodzinnych, naszych korzeni - tego wszystkiego co nas ukształtowało, a także tego, co kształtuje nas obecnie, co świadczy o wyjątkowości i różnorodności województwa śląskiego.
Uczestnicy konkursu dla wyrażenia tematu mogą posłużyć się :
Fotoreportażem: składającym się z od 3-7 zdjęć, lub/i Fotokastem oraz Filmem: maks. 2 minutowym.
Najlepsze prace tegorocznej edycji zostaną wybrane przez jurorów konkurs: Lecha Majewskiego (reżysera filmowego i teatralnego, pisarza, poetę i malarza), Adama Sikorę (operatora filmowego, reżysera, fotografa, malarza), Jacka Joostberensa (grafika, dr hab. sztuki, adiunkta w Katedrze Sztuk Pięknych i Użytkowych Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej) oraz prof. Antoniego Cygana (rektora Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach).
Tradycją konkursu jest, że przyznajemy również nagrodę publiczności, którą otrzyma fotoreportaż/fotokast lub film z najwyższą liczbą głosów - „kliknięć”.
Więcej informacji o konkursie oraz regulamin znajdą Państwo na stronie: http://obiektywnieslaskie.pl/
Do wygrania atrakcyjne nagrody: pieniężne i rzeczowe. Najlepsze prace zostaną zaprezentowane w formie wystawy.

CZAS TRWANIA KONKURSU: 1.07- 15.09 2015
  
VI edycja konkursu OBIEKTYWNIE ŚLĄSKIE
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Fotografia

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
najlepszy najszybszy Serwis laptopów piastów sprawdź już dziśProdukty wycinane laserowo ze sklejkiliczniki na wodę wrocławWycena przez Internet oraz na miejscu - DARMOWA - oraz skup monet Warszawa także skup banknotów, odznaczeń, odznaczeń wojsxkowych, orderów, itd.ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010