Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> pomoc
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
pomoc
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Sierpnia 2015, 14:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Angela145
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7909
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




wybieram sie na 20 leci slubu znajomych i nie wiem co mam im kupic widzialam swietny zestaw garnkow tefal mysliscie, ze to bedzie dobry pomysl?
  
Re: pomoc
PostWysłano: Środa, 09 Grudnia 2015, 14:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
koala
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7871
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




A przyda im się taki zestaw garnków? Ja na przykład moim rodzicom na 25-lecie ślubu kupiłam robota kuchennego Zelmer ZFP1100B ale wiedziałam, że mama bardzo chce, a i tata nierzadko będzie z tego korzystał. A jeśli mieliby już innego robota, to na pewno bym się zdecydowała na coś innego. Dobrze jest więc wiedzieć, co w ogóle taka para już posiada, a może mają jakieś specjalne życzenia?
  
Re: pomoc
PostWysłano: Środa, 27 Kwietnia 2016, 14:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kerk
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7884
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




A może coś bardziej osobistego niż zestaw garnków? Na przykład jakieś duże zdjęcie w ramce z wesela, albo przerobione na obraz? Teraz jest tyle możliwości, że chyba nie warto iść na łatwiznę. Tym bardziej, że mogą wcale takiego prezentu nie potrzebować...

_________________________
  
pomoc
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przeprowadzki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010