Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis -> Czy dałoby się?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Czy dałoby się?
PostWysłano: Sobota, 19 Kwietnia 2003, 15:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A właściewie czy chciałoby się adminowi...;)
Żeby dodać opcje pozwalającą na wybór ilości postów wyświetlanych na jednej stronie? Na d.pl ustawiłem sobie 15 i się przyzwyczaiłem. Nielubie długiego scrolowania.
  
PostWysłano: Sobota, 19 Kwietnia 2003, 16:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




ok, jest 15, tylko nie pros o wiecej cool.gif
  
PostWysłano: Sobota, 19 Kwietnia 2003, 16:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Chodziło mi raczej o możliwość wyboru. Mi się podoba 15, ale innym może się podobać inna ilość. No ale ja już niemarudzę.cool.gif
  
PostWysłano: Sobota, 19 Kwietnia 2003, 21:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Ja wolę więcej- scrolowanie mi nie przeszkadza , mam wrażenie że jusz nawet przez sen usiłuje to robić :-P
  
PostWysłano: Sobota, 19 Kwietnia 2003, 23:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Jednak jeszcze pomarudzę.crazy.gif
Czy kliknięcie w tytuł wątku mogłoby wysyłać na stronę zawierającą nieprzeczytane posty, a nie na pierwszą. I czy wejście na jakąś podstronę mogłoby niekasować zaznaczenia postów z innych podstron jako nieprzeczytanych.
  
PostWysłano: Sobota, 19 Kwietnia 2003, 23:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Jednak jeszcze pomarudzę.crazy.gif
Czy kliknięcie w tytuł wątku mogłoby wysyłać na stronę zawierającą nieprzeczytane posty, a nie na pierwszą. I czy wejście na jakąś podstronę mogłoby niekasować zaznaczenia postów z innych podstron jako nieprzeczytanych.
uuuaa... za duzo wymagasz confused.gif
  
PostWysłano: Sobota, 19 Kwietnia 2003, 23:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




i zrob tak zeby dalo sie wszystkie strony watku wyswietlic na raz biggrin.gif
  
PostWysłano: Sobota, 19 Kwietnia 2003, 23:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ja jestem klient wymagający.cool.gif
  
PostWysłano: Sobota, 19 Kwietnia 2003, 23:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Noemi_best :
i zrob tak zeby dalo sie wszystkie strony watku wyswietlic na raz biggrin.gif

eusa_eh.gif eusa_eh.gif eusa_eh.gif - nie da rady biggrin.gif
  
PostWysłano: Sobota, 19 Kwietnia 2003, 23:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




musi sie dac, bo mnie denerwuje, jak musze przelaczac strone po stronie crazy.gif
  
PostWysłano: Sobota, 19 Kwietnia 2003, 23:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Noemi_best :
musi sie dac, bo mnie denerwuje, jak musze przelaczac strone po stronie crazy.gif
ech, Tirinti chcial miec krotkie strony, a Ty chcesz widziec wszystko na raz crazy.gif - a co ja mam zrobic? eusa_eh.gif
BTW nie ma az tylu postow w kazdym watku, zeby od razu robic taka funkcje biggrin.gif
  
PostWysłano: Sobota, 19 Kwietnia 2003, 23:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ja chciałem mieć możliwość wyboru, a nie 15 na stałę. Mówiłem, że każdy lubi inaczej.
A do się to zrobić tak jak na d.pl. Trzeba dodać do profilu usera zmienną to określającą.
  
PostWysłano: Sobota, 19 Kwietnia 2003, 23:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Ja chciałem mieć możliwość wyboru, a nie 15 na stałę. Mówiłem, że każdy lubi inaczej.
A do się to zrobić tak jak na d.pl. Trzeba dodać do profilu usera zmienną to określającą.
pewnie sie da, ale to trzeba bedzie troche czasu na to poswiecic crazy.gif
  
PostWysłano: Sobota, 19 Kwietnia 2003, 23:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




dobra, to juz lepiej tego nie rob, tylko gadaj ze mna przez gg wink.gif biggrin.gif
  
Czy dałoby się?
Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010