Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Jakie ubezpieczenie samochodu?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Jakie ubezpieczenie samochodu?
PostWysłano: Wtorek, 08 Grudnia 2015, 15:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
koala
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7871
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Gdzie ubezpieczacie swój samochód? Ja zastanawiam się nad zmianą, bo mój ubezpieczyciel strasznie wyciąga kasę, a na dodatek nie mam nic takiego jak holowanie czy auto zastępcze, w razie wypadku. No pomyślałem, że mógłbym poszukać u specjalistów, żeby kupić dobre oc samochodu Kraków ma taką firmę fides-kancelaria.pl/jak-wybrac-dobre-oc/ wiecie może czy warto z tego skorzystać?
  
Re: Jakie ubezpieczenie samochodu?
PostWysłano: Piątek, 22 Stycznia 2016, 10:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kerk
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7884
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Moim zdaniem to zależy od samochodu. Ja na przykład stwierdziłem, że idealna do mojego auta będzie instalacja gazowa Toyota Gliwice zrobiła mi to na najwyższym poziomie serwistoyoty.pl/samochod-gotowy-na-mrozy ale składka poszła mi w górę, a u innego ubezpieczyciela znalazłem taniej... Myślę, że takie multiagencje są ok, bo przynajmniej można znaleźć coś sensownego :)
  
Jakie ubezpieczenie samochodu?
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010