Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Reklama firmy
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Reklama firmy
PostWysłano: Czwartek, 28 Lipca 2016, 12:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kerk
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #7884

[ Osobista Galeria ]

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad dodatkową reklamą mojej firmy. Na obecną chwilę mam stronę internetową oraz konta na fb i twitterze. Znajomy polecił mi agencję medialną: testimo.pl jednak nie jestem pewny, czy wynajęcie firmy się opłaca. W sumie social media ogarniam sam (choć nie w takim stopniu jakbym chciał), a nie wiem, czy pozycjonowanie się opłaca. Stąd moje pytanie: myślicie, że warto zainwestować w pozycjonowanie? Daje to jakieś wyniki?

Re: <kerk> Reklama firmy
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Sierpnia 2016, 19:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LWG
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #7662

[ Osobista Galeria ]

Nie wiem, co to jest pozycjonowanie, ale myślę, że to się opłaca, ponieważ nie znam Twojej firmy. wink.gif

Re: Reklama firmy
PostWysłano: Środa, 25 Stycznia 2017, 13:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mycha
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #7969

[ Osobista Galeria ]

Ceny pozycjonowania w cale nie są wysokie w stosunku do otrzymywanych dzięki temu zysków, więc myślę że się opłaca :-)

- - - -

PostWysłano: Poniedziałek, 06 Lutego 2017, 01:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ewa90
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #7976

[ Osobista Galeria ]

Zdecydowanie się opłaca. Trzeba tylko zadbać o to, żeby wszystkie szczegóły transakcji były zrealizowane. Jeśli sami zatrudniamy ludzi do pracy, to warto zerknąć na jakiś darmowy program do faktur, żeby się z tym nie męczyć :)

PostWysłano: Sobota, 25 Lutego 2017, 17:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
daroo
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #7980

[ Osobista Galeria ]

Wiesz, jeśli Twoja stronka wyświetla się na 10 str, a inna na 1 to jest różnica. Większość ludzi kliknie w to pierwsze, bo skoro jest na przodzie to coś musi w tym być ;) Sam korzystam z usług foxstrategy.pl i jestem naprawdę zadowolony wink.gif

PostWysłano: Sobota, 08 Kwietnia 2017, 18:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Drogowy
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #7987

[ Osobista Galeria ]

Wpisz w stopkę nawę firmy i już masz jedneko linka :)

PostWysłano: Środa, 19 Kwietnia 2017, 13:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Loppek765
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #7988

[ Osobista Galeria ]

O pozycjonowaniu wiele ciekawych artykułów znajdziecie na blogu max-pozycjonowanie.pl/

PostWysłano: Wtorek, 06 Czerwca 2017, 11:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andrzejewskim
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #7996

[ Osobista Galeria ]

Myślę że najlepiej promować się szeroko w obrębie zarówno wyszukiwarki Google, jak i poszczególnych kanałach social media.
Aktualnie dla promocji biznesu penguinbehaviour.pl to jest wydaje się już być wybór konieczny, bez widoczności w Google ani rusz. Dodatkowo wybrać dla konkretnego profilu działalności dane kanał mediów społecznościowych i można zacząc zdobywac nowe rynki :)

PostWysłano: Wtorek, 04 Lipca 2017, 13:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
McCawley
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #8004

[ Osobista Galeria ]

Nie zawsze seo dać może odpowiednie rezultaty, bo różnego rodzaju firm jest dzisiaj naprawdę bardzo dużo. Ciężko jest wybić się ponad konkurencję.

Reklama firmy
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonattorby papierowe z nadrukiem
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010