Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Optyk w Łodzi
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Optyk w Łodzi
PostWysłano: Czwartek, 28 Lipca 2016, 19:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jagna111
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #7924

[ Osobista Galeria ]

Cześć, jakiego optyka z Łodzi mozecie mi polecić?

Re: <jagna111> Optyk w Łodzi
PostWysłano: Piątek, 29 Lipca 2016, 11:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LWG
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #7662

[ Osobista Galeria ]

Przyjedź do Lichenia Starego i pomódl się o uzdrowienie oczu. biggrin.gif

Re: <jagna111> Optyk w Łodzi
PostWysłano: Środa, 10 Sierpnia 2016, 12:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Julia33
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #7935

[ Osobista Galeria ]

Najlepszy w Łodzi jest Salon optyczny SunLOOX na Al. Politechniki 1. Mieszkałam 20 lat w Łodzi i sama z niego korzystałam.

Re: Optyk w Łodzi
PostWysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 09:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trama
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #8031

[ Osobista Galeria ]

Ja, jak poczułam, że wzrok mi się pogarsza, poszukałam najpierw informacji w internecie:) pewnie jak większość osób. No i jak przeczytałam artykuł https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/problemy-ze-wzrokiem/krotkowzroczno sc-dalekowzrocznosc, to stwierdziłam, że jestem dalekowidzem. A optyk to potwierdził (poszłam do firmowego salonu Acuvue, skoro to na ich stronie się "zdiagnozowałam"). Teraz noszę soczewki i w gruncie rzeczy jestem zadowolona, że to nic poważniejszego.

Optyk w Łodzi
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonatKursy
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010