Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> wybor
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
wybor
PostWysłano: Środa, 21 Września 2016, 13:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Anethaa
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7927
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Witam, wiem, że to troche nietypowy temat, dlatego piszę w oftopiku..Niedawno odziedziczylam po dziadkach dom.Trzeba go wyremontować.Prace już ruszyły a u mnie pojawił sie jeden temat.Zastanawiam się co wybrać oczyszczalnie ścieków czy takie zwykle szambo?U mnie teren jest bardzo podmokły i nie wiem co w takim przypadku będzie lepsze.Może macie z tym jakieś doświadczenia?
  
Re: <Anethaa> wybor
PostWysłano: Niedziela, 04 Grudnia 2016, 12:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Przede wszystkim oczyszczalnia to dyscyplina w stosowaniu środków czyszczących, piorących i myjących. Byle domestos zabija kultury bakterii i smród jak fiks. Po za tym ekologiczne środki czyszczące są nieefektywne, łazienka po miesiącu żółta od kamienia, wanna umywalka szorstkie jak pumeks, a kibel wygląda jakby miał sto lat. A w przypadku twardej wody wojna z kamieniem nie do wygrania. Po za tym w przypadku podmokłego terenu (a jeszcze jak jest płaski) taka oczyszczalnia będzie się zapełniać równie szybko jak szambo. No i jeszcze jedno odległość od ujęć wody (studnie) można nie dostać zgody jeżeli odległość od nich nie jest zachowana.

Autorowi posta pewnie się już nie przyda, ale może komuś.
  
wybor
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010