Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> uwaga Panowie! szalone malolaty grasuja! ;-) Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
uwaga Panowie! szalone malolaty grasuja! ;-)
PostWysłano: Czwartek, 16 Października 2003, 16:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




dzien jak zawsze, siedze sobie na necie (wink.gif), az tu nagle widze, ze sie ktos dobija mi na GaduGadu:

---------- (15:32)
elo
---------- (15:32)
z kąd klikasz
---------- (15:32)
ile latek

mysle sobie: (albo lepiej nie powiem ;))
Bzdury powiedzial, zebym dal jej szanse ;D
tak uczynilem (sic!), a oto kolejny fragment rozmowy:

---------- (15:36)
mów ile latek!
---------- (15:36)
bo się wkże
---------- (15:37)
!
---------- (15:37)
!
EDDY (15:37)
mam wrazenie, ze znacznie wiecej niz Ty
---------- (15:38)
to ile
---------- (15:38)
szybko
---------- (15:38)
pisz!!

tutaj juz odpadlem, ale to dopiero poczatek ;D
spytalem sie jej czemu wykazuje taka chec posiadania wiedzy o moim wieku i czemu mam podawac go nieznajomej osobie (wiecie, ze ja nawet znajomej osobie nie mowie ;))

----------
mam na imię marta
---------- (15:40)
chodze do szkoły
EDDY (15:40)
jakiej szkoly?
---------- (15:40)
gimnazjum

eusa_wall.gif lol.gif

---------- (15:41)
to powiec mi ile masz lat
---------- (15:41)
prosze ładnie
EDDY (15:43)
skad jestes w ogole?
---------- (15:43)
z kraśnika
EDDY (15:43)
gdzie to jest?
---------- (15:45)
koło lublina

tutaj juz mialem dosc tej rozmowy, wiec chcac ja jakos splawic (i pojsc po moja grochowke ;))

EDDY (15:49)
daleko ode mnie, a poza tym jestes stanowczo za mloda ( lol.gif )
---------- (15:51)
a z ką wiesz ile mam lat
EDDY (15:52)
gimnazjum=malo

biggrin.gif gdy wrocilem z grochowka zobaczylem czesc dalsza, dawno sie tak nie usmialem lol.gif

---------- (15:55)
a to spadaj fagasie zachowujesz się jak jakiś sama nie wiem jak to okre ślić (SAMIEC) t ochyba najlepsze okre ślenie a może jesteś chomo i dlateg się nie przedstawiasz dziewczynkom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JESTE#S DZIKI a może jak bym się podała za chłopca to byś ze mnol gadał ? co FAGASIE!!!!
EDDY (15:56)
naucz sie ortografii, podrosnij, to moze wymienie kilka zdan wiecej z Toba, zegnam

na jej szczescie sie juz nie odezwala lol.gif

jaki z tego moral? nie sluchajce rad jakie daje Bzdury tongue.gif biggrin.gif
  
Re: <EDDY> uwaga Panowie! szalone malolaty grasuja! ;-
PostWysłano: Czwartek, 16 Października 2003, 16:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




No i EDDy jaki z tego wniosek plynie??? Ze na gg najlepiej miec status "niewidoczny" lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: <EDDY> uwaga Panowie! szalone malolaty grasuja! ;-
PostWysłano: Czwartek, 16 Października 2003, 16:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
holek
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #100
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Nie no Tomek... Coś w tym musi być że przyciągasz takie małolaty.. bo to zdaje się już nie pierwsza tego typu Twoja rozmowa ;)
  
Re: <EDDY> uwaga Panowie! szalone malolaty grasuja! ;-
PostWysłano: Czwartek, 16 Października 2003, 16:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oozz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #239
Posty: 219


[ Osobista Galeria ]




Cóz miałem podobnie.........
Tylko byłem kulturalny i nie pytałem o wiek.
A zrezygnowałem przy zdaniu:
-wracaj pawianie do klawiatury
(zdanie to padło gdy postanowiłem zrobić sobie herbatę i nie odpowiedziałem wystarczająco szybko).
Cóz...chyba za stary jestem.....a może też jestem chomo? wink.gif
  
Re: uwaga Panowie! szalone malolaty grasuja! ;-
PostWysłano: Czwartek, 16 Października 2003, 16:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




oozz :
Cóz...chyba za stary jestem.....a może też jestem chomo? wink.gif

z jednym moge sie zgodzic z nia, ze jestem SAMCEM, wiec nie martw sie, Ty nim tez jestes biggrin.gif

PS. chomo po czesci jest kazdy z nas ;)
  
Re: <EDDY> uwaga Panowie! szalone malolaty grasuja! ;-
PostWysłano: Czwartek, 16 Października 2003, 16:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




oj kolego sympatyczny nie było do końca tak jak napisałeś :)
Cytat:
mysle sobie: (albo lepiej nie powiem ;))
Bzdury powiedzial, zebym dal jej szanse ;D
tak uczynilem (sic!), a oto kolejny fragment rozmowy:

uprzedzałem że jak mniej niż 17 lat to nie ma co gadać eusa_wall.gif

Cytat:

jaki z tego moral? nie sluchajce rad jakie daje Bzdury tongue.gif biggrin.gif

I tak pewnie nikt nie słucha wink.gif


Ostatnio zmieniony przez Bzdury dnia Czwartek, 16 Października 2003, 16:33, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <EDDY> uwaga Panowie! szalone malolaty grasuja! ;-
PostWysłano: Czwartek, 16 Października 2003, 16:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




nie sluchajce rad jakie daje Bzdury
a jakie to są rady? - ok, już wiem, jak pisałem posta to jeszcze nie było
też tak mam czasami z tymi panienkami na gg
  
Re: <Kowal> uwaga Panowie! szalone malolaty grasuja! ;
PostWysłano: Czwartek, 16 Października 2003, 16:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




radą było "daj jej szanse" lol.gif
  
Re: uwaga Panowie! szalone malolaty grasuja! ;-)
PostWysłano: Czwartek, 16 Października 2003, 18:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
---------- (15:36) JESTE#S DZIKI


Jakbym już gdzieś to słyszała;))). "Szalone małolaty"-są takie, ale szalonych facetów też jest sporo. To może ja wrzucę dla przeciwwagi(a właściwie równowagi biggrin.gif ) moją rozmowę. Byłam wtedy zielona w necie - początki, teraz,jak ktoś w ten sposób zaczyna rozmowę, czy na czacie, czy to na gg, nie odzywam się, no chyba,że mam ochotę pozbijać się z kogoś.;))

On:Cześć.Mam ochotkę na małą czarną.:)
Ja: O, to nic z tego,bo ja jestem dużą blondynką.
On: Ooo, to jeszcze lepiej.:)
On: To masz 17 lat?(zobaczył w spisie) I jesteś z mojego miasta.
Ja(patrząc w spis): A Ty...masz 31.
On: Opiszesz mi siebie?
Ja(od niechcenia-przerwał mi czytanie fajnej stronki): A co chcesz wiedzieć?
On: Wszystko.
Ja("o Boshe"): No dobra. 174 cm, 55 kg, włosy ciemne blond, oczy zielone, a Ty?
On: No to jesteś aniołem ("co za tani chwyt"-myślę).
Ja: Ahaaa...
On: Jesteś idealna do seksu.Można by z Toba wiele rzeczy robić.:)
Ja:Jakich rzeczy????
On:. Najpierw bym Cię...(tu rozmowę wytnę, bo jest zbyt ostra)...potem..a dalej to pokarzę Ci sam.:)
Ja:Ahaaa....
On:To jak?
Ja: Z czym jak?
On: No z nami.
Ja:A co Ty tak laski tu szukasz, zgubiłes gdzieś swoją?
On: Żona wyjechała z dziećmi na urlop, mam wolną chatę, to jak?:)
Ja(ździebko zszokowana) Ale ja nie jestem taka...
On:Jaka?
Ja:No ...("nie chciało mi się już tłumaczyć")
On: Ale ja nie chcę z Tobą chodzić.:P
Ja: Ja z Tobą też.:P
On:Tylko wiesz co...
Ja:Ahaaa.Stanowczo odmawiam.
On:Czemu?Nie wiesz, co tracisz.Pliiis.Będzie bosko.:)

...........i tak dalej...udało mi się w końcu pożegnać....analizując tą rozmowę, to pewnie już sobie wyhaczył jakąś małolatę(znając moje kumpele niejedna dałaby się namówić na takie tanie komplementy:P). Pełno jest takich osób w necie, ale jak to w życiu. sad.gif
  
Re: <little_wild_girl> uwaga Panowie! szalone malolaty
PostWysłano: Czwartek, 16 Października 2003, 20:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




Edek! Ja Ci dam "szalone malolaty grasuja" :P

ja ostatnio tez mialam ciekawa sytuacje
i to wcale nie z tytulowa "szalona malolata"
tylko z moim 24 letnim kumplem,
nie widzialam sie z nim do roku, tyle mielismy kontaktu co przez gg,
no i przedwczoraj zapytal sie mnie kiedy umowimy sie na "maly seksik" biggrin.gif
kurde, koles ma dziewczyne i jakos w niczym mu to nie przeszkadza ;P
a najlepsze bylo to jak mi zaczal opowiadac, jaka ta jego dziewczyna jest podobna do mnie,
z charakteru jak i z wygladu biggrin.gif
nie znalam goscia od tej strony wink.gif


p.s. oczywiscie nie zgodzilam sie na jego propozycje ;P
  
Re: uwaga Panowie! szalone malolaty grasuja! ;-)
PostWysłano: Czwartek, 16 Października 2003, 21:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pozioma
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #272
Posty: 262


[ Osobista Galeria ]




Na GG jest takie polecenie w menu kontakty nazywa sie toto "Zablokuj". Zapewne każdy z was - doświadczonych gadulcowych gawędziarzy o tym wie. A skoro wie i nie używa, tzn, że rozmowa wciąga, ciekawośc zżera, ego od komplementów się puszy biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

No. chyba że dobry kolega, dobrze radzi, więc żeby mu przykro nie było, to trzeba się do porad zastosować. cool.gif

Bardzo mi się spodobał ten wątek eusa_clap.gif
  
Re: uwaga Panowie! szalone malolaty grasuja! ;-)
PostWysłano: Piątek, 17 Października 2003, 13:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




nie miałam okazji dłuższej rozmowy tego typu przeprowadzić... zawsze jak jakiś małoletni w piśmie zaczepia dostaje piłką krótką w łepetynkę...
ale jako że mam w katalogu publicznym na gadu 92 lata... dostałam kiedyś cenną radę od nieznajomego w późnych godzinach nocnych:
- Ty dziadu lepiej koronki deklamuj do najświetszego czegoś tam a nie ziąb jajek przed kompem...
odpowiedziałam że wnuki mnie posadziły żeby miec wieczór dla siebie... oczywiście z bardziej obrazowym opisem tegoż wieczorka... i rozmowa się skończyła cool.gif
  
Re: <bzzz> uwaga Panowie! szalone malolaty grasuja! ;-
PostWysłano: Piątek, 17 Października 2003, 13:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




jaaaa właśnie sprzwdziłem ludziom zaczęło odwalać tyle 92latków i 95 :-)
dla mnie to kicha...
ale nie wprowadzac swojego wieku albo prawdziwy :-\
co do różnych takich to zauważyłem że jak kiedyś siedziałem i miałem czas to byłem zlewany bo byłem za młody, a teraz jak się jakaś odezwie małolatka ;-) to mnie zlewa że za stary :-)
ech życie.... trzeba się nagimnastykować teraz w ciągu jednego dnia mieć między 15 a 40 lat ;-)
  
Re: <EDDY> uwaga Panowie! szalone malolaty grasuja! ;-
PostWysłano: Piątek, 17 Października 2003, 13:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




to normalna sytuacja, młode dziewczyny szukają kolejnych znajomości.
Gorzej jak młode panie zaczną wyzywać, wtedy pozostaje tylko je zablkować.
  
Re: uwaga Panowie! szalone malolaty grasuja! ;-)
PostWysłano: Piątek, 17 Października 2003, 16:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




EDDY :


tutaj juz odpadlem, ale to dopiero poczatek ;D
spytalem sie jej czemu wykazuje taka chec posiadania wiedzy o moim wieku i czemu mam podawac go nieznajomej osobie (wiecie, ze ja nawet znajomej osobie nie mowie

wlasnie. pod tym wzgledem jestes nieugiety.
mnie sie przypomniala rozmowa z jakims chlopaczkiem, ktory mial...12 lat i nie przeszkadzalo mu ze ja mam prawie dwa razy tyle. po tradycyjnych trzech pytaniach "wiek/imie /skad" chcial jeszcze moj numer tel. confused.gif po dwoch godzinach nekania wreszcie sie zamknal. ale nie na dlugo. to jeszcze trwalo kilka dni, az dostal ode mnie "bana". lol.gif
  
Re: uwaga Panowie! szalone malolaty grasuja! ;-)
PostWysłano: Piątek, 17 Października 2003, 16:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Kurde, ja tam się z wiekiem na gadulcu nie ukrywam.
A kto do mnie zaglada?
1. Ano siksy miedzy 15-18, naszczęście nie za często...
2. Rozwódki między 30-35
3. A najczęściej żonate i dzieciate 30-latki.
4. No i jak czasem wywieszę jakiś "dołowy" status, to trafi się niedoszła samobujczyni, alkocholiczka, czy inna zmęczona życiem.

Raz nawet miałem psychopatkę, która na samym początku mnie objechała, że jestem nieuprzejmy zanim cokolwiek zdążyłem napisać, potem oberwało mi się że właściwie to ona nic o mnie nie wie, i dlaczego ją prześladuję... lol.gif
  
Re: uwaga Panowie! szalone malolaty grasuja! ;-)
PostWysłano: Piątek, 17 Października 2003, 18:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Dopóki podawałam na GG swoje imię, mniej więcej raz dziennie ktoś mnie zaczepiał z tekstem "Jakie oryginalne imię masz, może dla mnie będziesz wyjątkowo miła?". Od kiedy nie podaję o sobie żadnych informacji - nie mam problemu.
  
Re: <Ramzes> uwaga Panowie! szalone malolaty grasuja!
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Października 2003, 11:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




No popatrzcie, najmłodsza osóbka, która mnie zaczepiała, podała, że ma 19 lat. Całkiem sympatycznie się z nią rozmawiało. Nikt nikomu nie proponował seksu. Niestety, takich zaczepek od nieznajomych osóbek w różnym wieku było jednak zbyt dużo i od jakiegoś czasu jestem niewidoczny. Teraz mam spokój.
  
Re: uwaga Panowie! szalone malolaty grasuja! ;-)
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Października 2003, 13:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




a Ja od "zawsze" jestem niewidoczny co najwyżej podpis daje np. jak siedzę na Linuxie ... jest adekwatny podpis wink.gif i mnie nikt nie nękał ... choć parę razy jakieś zaczepki były ale już nie pamiętam wink.gif ... najciekawsze były sytuacje kiedy Ja kogoś nieznajomego "nękałem" ... bo pokazywał mi się w gadu jako Ktoś znajomy a okazywało się ze ten numer który miałem przypisany do znajomej/znajomego należy do innej osoby ... miałem tak kilka razy ... ale poznałem przez to nawet parę miłych osób wink.gif
  
Re: <Marek D.> uwaga Panowie! szalone malolaty grasuja
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Października 2003, 21:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




dobra, jak tak to wiecej z Toba nie bede gadac na gg tongue.gif
  
uwaga Panowie! szalone malolaty grasuja! ;-)
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 1 z 5  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010