Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Wegetarianizm -> Wegetarianizm trzeba sobie wytłumaczyć
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Wegetarianizm trzeba sobie wytłumaczyć
PostWysłano: Czwartek, 03 Listopada 2016, 17:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
annadekiel
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7958
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Witam wszystkich. Jestem tutaj nowa.

Od dawna noszę się z zamysłem przejścia na wegetarianizm lub przynajmniej spróbowania. Czy możecie mi polecić jakieś pierwsze kroki? na co zwrócić szczególną uwagę, co robić a czego absolutnie nie wolno robić.

Z góry dzięki.
  
Re: <annadekiel> Wegetarianizm trzeba sobie wytłumaczyć
PostWysłano: Niedziela, 04 Grudnia 2016, 12:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Pierwszym krokiem jest sobie jego odpuszczenie. To bzdura o podłożu ideowym. Nawet szympansy polują na mniejsze małpy coby zbilansować dietę:)
  
Re: Wegetarianizm trzeba sobie wytłumaczyć
PostWysłano: Piątek, 23 Listopada 2018, 16:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gracja
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8073
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Ja po prostu od dziecka nie lubiłam mięsa. Odsuwałam je z talerza, z kanapek zdejmowałam wędliny. Także nie był to wybór na zasadzie decyzji na siłę, tylko po prostu...jem to co lubię:)
  
Wegetarianizm trzeba sobie wytłumaczyć
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Wegetarianizm

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010