Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Koncerty;-))) Idź do strony 1, 2, 3 ... 31, 32, 33
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Koncerty;-)))
PostWysłano: Sobota, 19 Kwietnia 2003, 22:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




To w zasadzie jest reklama;-)))
W najbliższym czsie w naszym pięknym kraju odbędzie się parę ciekawych koncertoow , szczególnie zapraszam na:

30.04 - Wawa - NoNe
7.05. Piła - Sweet Noise (bilety tylko dla członków noiserclub , lub w jakimś zakichanym sklepie , tak że jak ktoś chce to mogę załatwić)
8.05. Sczecin - Sweet Noise , Jesus Chrysler Suicide ;-))))
9.05 -Poznan - eurojuwenalia - NoNe + parę innych kapelek
10.05- Poznań , Juwenalia -Acid Drinkers & cośtamcośtam , nie pamiętam co , zresztą nieważne , bo tego smego dnia jest impreza urodzinowa mojego kumpla ;-P
7.06 - Berlin - Metallica ;-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) - biletów jusz nie ma , ale to nie mój problem jusz;-))))

10.06 Poznań-Marilyn Manson
25.06 Wawa- Sepultura



Na wszystkich w/w koncertach (no , jeszcze się zobaczy jak to będzie z Sepulturą) będzie można mnie spotkać , jak ktoś będzie to niech da znać;-))))
  
PostWysłano: Sobota, 19 Kwietnia 2003, 22:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Na wszystkich w/w koncertach (no , jeszcze się zobaczy jak to będzie z Sepulturą) będzie można mnie spotkać , jak ktoś będzie to niech da znać;-))))

nie wiem, czy wszyscy sa tacy twardzi, zeby z Toba wytrzymac ;-p
  
PostWysłano: Sobota, 19 Kwietnia 2003, 22:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Spoko , nie tak Mi straszna jak ją malują ;-P
  
PostWysłano: Sobota, 19 Kwietnia 2003, 22:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Z tych wszystkich zespołów to tylko Metalikę i Marlin Mansona znam. Przy czym ten drógi to świr i leczyć się powinien zamiast koncertować. Co do Metaliki to mi sięich stosunek do fanów nie podoba.
  
PostWysłano: Sobota, 19 Kwietnia 2003, 23:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Z tych wszystkich zespołów to tylko Metalikę i Marlin Mansona znam. Przy czym ten drógi to świr i leczyć się powinien zamiast koncertować. Co do Metaliki to mi sięich stosunek do fanów nie podoba.
Właściwie to się zgadzam :). Dla mnie Manson to niezły świrus co nie zmienia faktu że podoba mi się jego wokal i ogólnie muzyka którą robi jego zespół...Do tego wszystkiego chłopak się nieźle odnalazł w świecie komercji z tą całą szokującą otoczką i IMHO jest on teraz nie mniej komercyjny niż Britnej Spirs.
Metallica ostatnio się sadzi i lepiej żeby nagrali coś fajnego na nowy album bo w przeciwnym wypadku fani już raczej nie będą chodzić na koncerty... crazy.gif
  
PostWysłano: Sobota, 19 Kwietnia 2003, 23:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Britney to ostatnio jest zupełnie niekomercyjna. Tak się dziewczyna starała, że przeciwny skutek osiągnęła. crazy.gif
  
PostWysłano: Sobota, 19 Kwietnia 2003, 23:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




No dobra biggrin.gif
no to Kajli Minog smile.gif
  
PostWysłano: Niedziela, 20 Kwietnia 2003, 14:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




zaden z zespolow nie interesuje mnie, ale marilyna mansona moge posluchac... w domu.
  
PostWysłano: Niedziela, 20 Kwietnia 2003, 15:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




marilyn manson.... nie lubie jego muzyki, odrzuca mnie na sama mysl... crazy.gif
  
PostWysłano: Niedziela, 20 Kwietnia 2003, 15:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




mnie tak samo
  
PostWysłano: Niedziela, 20 Kwietnia 2003, 16:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




Też tak kiedyś myślałem ale teraz przynajmniej niektóre kawałki Mansona mi się podobają i wcale takie głupie nie są ;). Oddzielam jego image od tego co robi i mi to nawet nieźle wychodzi. cool.gif
  
PostWysłano: Niedziela, 20 Kwietnia 2003, 20:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




ale za to Sepultura jest wypas. Szkoda tylko że w Wa-wie sad.gif
  
PostWysłano: Niedziela, 20 Kwietnia 2003, 20:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




co do mansona to fakt, gość ma nierówno pod sufitem, ale trzeba przyznać że płyta Mechanical Animals wyszła mu zajefajnie. Jego obecne kawałki już nie mają tego czegoś (pointy?)
  
PostWysłano: Niedziela, 20 Kwietnia 2003, 22:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




jak dla mnie to one nigdy nie mialy "tego czegos"
  
PostWysłano: Niedziela, 20 Kwietnia 2003, 23:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




Tak naprawdę to już mi się nie chce o nim pisać bo tak naprawdę to nie ma o czym biggrin.gif
  
PostWysłano: Niedziela, 20 Kwietnia 2003, 23:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ja lubie zdecydowanie spokojniejsze kawałki. Jestem typowym odbiorca komercji.
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 00:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




tez kochalem birtney... ups wydalo sie...jedyne co po niej mi zostalo, to podpierdzielony wielki plakat z supersamu z promocji wygraj wyjazd na jej koncert lub 50.000zl :), a jak sie ludzie patrzeli jak go odrywalem z kumplem :D.
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 01:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




nie moge, rotfl! lol.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 01:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Bez przesady. Powiedzmy The Cardigans, Celine Dion, Sarah Connor, Shania Twain. Ale nie tak, żeby plakaty zdzierać.crazy.gif Przełączam radio od stacji do stacji, jak się spodoba to słucham. Britney miała dwie pierwsze płyty niezłe, trzecia to porażka.
A przed hwilą ściągnąłem 2 kawałki Paula van Dyka co by sprawdzić czym wy się tak zachwycacie i nawet da się tego słuchać.
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 01:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




nie opowiadalem Ci juz wczesniej tej histori z plakatem birtney ??

ej ale powiedz fajna z niej dupa.
  
Koncerty;-)))
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 33  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010