Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> test IQ onet.pl
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
test IQ onet.pl
PostWysłano: Niedziela, 19 Października 2003, 18:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




panie i panowie, troche pozno mowic ale na iq.onet.pl jest tescik, czas do 19 ;)


i pochwalcie sie ile wyszlo Wam ;)


mi wyszlo 108 ;)
  
Re: <hardtmuth> test IQ onet.pl
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Października 2003, 15:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




115. Nie wiem czy to dobrze, czy źle, ale znam osoby co ledwo 100 miały, więc chyba dobrze :)
  
Re: test IQ onet.pl
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Października 2003, 16:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




szczegolnie ze jestesmy ponad srednia ;), a to cieszy, ale chcialbym miec wiecej, zwalilem sam poczatek, a nie chcialem robic tzn oszukiwac samego siebie i puszczac od nowa testu. tak szybko czas lecial na poacztku i bardziej myslalem o czasie, no i jeszcze kumpel w pokoju obok siedzial na kompie i co kazde pytanie podniecal sie bo go te pytania pewnie tak przerazaly i bylo ciagle zamknij morde, probuje sie skupic.

odpalilismy jednoczesnie trzy testy na trzech kompach, zeby jednoczesnie skonczyc ;)
  
Re: test IQ onet.pl
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Października 2003, 17:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem czy jest powód do chwały - wprawdzie wyszło mi IQ 145, ale ten test do bani był, zarówno pod względem formy, jak i treści. Pytania niektóre mozna było zinterpretować na kilka sposobów, przelicznik punktów z testu na IQ - moim zdaniem był lewy, poza tym dużo pytań dotyczyło wiedzy, a nie inteligencji. Inteligencję rozumiem jako pierwotną cechę, zatem test powinien byc tak skonstruowany, aby człowiek z buszu nie umiejący czytac i pisac mógł go rozwiązać. Jeżeli ktoś rozwiązywał test internetowy, a ma kiepskie łącze - tracił dużo czasu na ładowanie obrazków. Następna sprawa, moim zdaniem lepiej byłoby, żeby czas rozwiązywania dotyczył całego testu, a nie poszczególnych pytań. I to chyba tyle.

Uzyskany przeze mnie wynik jest zaniżony, kiedyś robiłam sobie inny test na jakiejś imprezie i wyszło mi 156. zly.gif wink.gif
  
Re: test IQ onet.pl
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Października 2003, 18:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ania
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #332
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




Ja jestem zadowolona wyszło ma 139 biggrin.gif
  
Re: test IQ onet.pl
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Października 2003, 19:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




sami inteligenci, tylko ja taki glab ;), chce powtorki ;d
  
Re: <hardtmuth> test IQ onet.pl
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Października 2003, 22:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




zaczelam robic sobie ten test, ale nie skonczylam, bo
1. moj brat musial "koniecznie" napisac sms'a do swoje girl, przez co stracilam chyba z 5 pytan,
2. wnerwial mnie ten czas, odwracal uwage od calego zadania

no, ale robilam sobie niedawno test na pewnej stronce w necie i wyszlo mi ze mam iq = 135 biggrin.gif
  
Re: <Noemi_best> test IQ onet.pl
PostWysłano: Wtorek, 21 Października 2003, 21:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




i to daje potweirdza ze jestem glab :)
  
Re: test IQ onet.pl
PostWysłano: Środa, 22 Października 2003, 08:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




mi wyszło 142 ale wiem że mam większe IQ dlatego tez nie przywiazuje do tych wynikow zbytniej wagi
  
Re: <hardtmuth> test IQ onet.pl
PostWysłano: Środa, 22 Października 2003, 10:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Head_Hunter
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #76
Posty: 74


[ Osobista Galeria ]




Polscy internauci są w czołówce Europy

... pod względem średniego ilorazu inteligencji, a także popularności internetowego testu. Portal Onet.pl, który organizował w polskiej Sieci internetową edycję Narodowego Testu Inteligencji emitowanego wczoraj na antenie telewizji TVN, zgromadził przed ekranami monitorów komputerowych rekordową liczbę Internautów. Pytania Testu pobrało ponad 340 000 użytkowników Onet.pl, natomiast rozwiązania testu nadesłało ponad 150 000 Internautów.

Do udziału w badaniu inteligencji on-line Internauci przygotowywali się już od prawie miesiąca na stronach specjalnego serwisu w Onet.pl. Można było w nim znaleźć szczegółowe instrukcje, jak poddać się próbnemu badaniu, a w czasie Narodowego Testu Inteligencji we wczorajszą niedzielę wypełnić kwestionariusz testu i sprawdzić wysokość swojego IQ

W porównaniu do podobnych przedsięwzięć realizowanych w innych krajach (w Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech, Hiszpanii, Czechach czy Australii) polski test cieszył się rekordowym zainteresowaniem. Z krajów biorących udział w osiemnastu dotychczasowych edycjach międzynarodowych w liczbie testujących swoje IQ Internautów przegoniła Polskę tylko Wielka Brytania, można zatem stwierdzić, ze jesteśmy drugą inteligentną potęgą internetową Europy.

Polska średnia narodowa ilorazu inteligencji wynosi 100,2, średnia mężczyzn 101,6, średnia kobiet 98,1. Najbardziej aktywni w czasie testu w Sieci byli Internauci z grupy wiekowej od 20 do 34 roku życia, niebieskoocy szatyni, o wzroście 170-174 centymetrów, z Katowic, Warszawy, Gdańska i Poznania. Z osób znanych publicznie, rozwiązujących test w studio TVN, największym IQ wykazali się redaktor naczelny Playboya Marcin Meller i zastępca redaktora naczelnego Gazety Wyborczej Piotr Pacewicz z wynikiem ilorazu równym 135.

Następna edycja testu już w przyszłym roku. Na oficjalnych stronach internetowych testu w Onet.pl można jeszcze odpowiadać na pytania do końca października.
  
Re: <Head_Hunter> test IQ onet.pl
PostWysłano: Środa, 22 Października 2003, 12:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Najbardziej aktywni w czasie testu w Sieci byli Internauci z grupy wiekowej od 20 do 34 roku życia, niebieskoocy szatyni, o wzroście 170-174 centymetrów, z Katowic, Warszawy, Gdańska i Poznania


ech, to ja chetnie poznam takiego kolesia z wawy, niebieskooki szatyn...hmmm... tylko moze nie 20 - 34 ale cos blizej 20 - 26 biggrin.gif tongue.gif
  
Re: test IQ onet.pl
PostWysłano: Środa, 22 Października 2003, 13:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Noemi_best :
Cytat:
Najbardziej aktywni w czasie testu w Sieci byli Internauci z grupy wiekowej od 20 do 34 roku życia, niebieskoocy szatyni, o wzroście 170-174 centymetrów, z Katowic, Warszawy, Gdańska i Poznania


ech, to ja chetnie poznam takiego kolesia z wawy, niebieskooki szatyn...hmmm... tylko moze nie 20 - 34 ale cos blizej 20 - 26 biggrin.gif tongue.gif



Zaraz nas opieprzą, że robimy sobie anonse towarzyskie, ale może zielonooki szatyn z okolic Wrocławia około 21 Cię satysfakcjonuje ? :> I jestem ciut wyższy niż 174 cm... :P
  
Re: <Mike> test IQ onet.pl
PostWysłano: Środa, 22 Października 2003, 13:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




zeby sie nie przyczepili to zapytam sie o cos w temacie:
jakie masz IQ? biggrin.gif tongue.gif wink.gif
  
Re: test IQ onet.pl
PostWysłano: Sobota, 01 Listopada 2003, 11:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Ja nie zrobiłam sobie testu IQ. Gdyby wyszło mi cuś poniżej setki (np. 80 , bheheh:)))), zdołowałabym się totalnie. sad.gif Gdyby wyszło mi 100-110, wyszłoby, ze jestem przeciętniarą i pewnie też miałabym doła, jak kolega Hardtmuth.:((( Ale nie to byłoby najgorsze... gdyby wyszła mi bardzo wysoka średnia, to już koniec - nieuzasadniona duma i pycha, a tego nie chcę, więc teścik olałam.:P I tak nic bym nie mogła poradzić na wynik, e taaam.:/ A tak to jestem jaka jestem. biggrin.gif Poza tym uważam, że nasz wynik zależy również w pewnym sensie od inteligencji układających test, czy będzie on ułożony inteligentnie, czy z żenującymi wpadkami, a z tego, co tu napialiście wywnioskowałam,że raczej mieliśmy do czynienia z drugą opcją.
  
Re: test IQ onet.pl
PostWysłano: Sobota, 01 Listopada 2003, 12:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




mi wyszło 109 i jest dobrze wink.gif jak na szesnaście lat (i nadodatek jestem leworęczny tongue.gif i niemam z tego powodu kompleksów )

w mojej klasie niektórzy mieli ledwo 100

IQ doubt.gif ? trzeba myśleć rozsądnie i wtedy IQ jest niepotrzebne
  
Re: test IQ onet.pl
PostWysłano: Sobota, 01 Listopada 2003, 12:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
mi wyszło 109 i jest dobrze wink.gif jak na szesnaście lat


Czy to znaczy, że IQ wzrasta z wiekiem? Hihihi, to było dobre, Krzychu. biggrin.gif shock.gif wink.gif
  
Re: test IQ onet.pl
PostWysłano: Sobota, 01 Listopada 2003, 14:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :

Czy to znaczy, że IQ wzrasta z wiekiem? Hihihi, to było dobre, Krzychu. biggrin.gif shock.gif wink.gif


ja nie wiem, może tak, co napewno związane jest z edukacją, wkońcu nawet 10 letnie dziecko można by nauczyć twierdzenia talesa
  
test IQ onet.pl
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010