Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> MATRIX rewolucje - spojler
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
MATRIX rewolucje - spojler
PostWysłano: Wtorek, 21 Października 2003, 19:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Jakby ktoś chciał się zapoznac - zapraszam. Ja przeczytałam i ... nie będę komentować. Najpierw obejrzę i sprawdzę czy to nie jest podpucha;-)
  
Re: <Obserwabla> MATRIX rewolucje - spojler
PostWysłano: Środa, 29 Października 2003, 14:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




a ja wlasnie zarezerwowalam sobie bilety na maraton z matrixami,
na przyszly piatek, juz sie nie moge doczekac biggrin.gif
mam nadzieje, ze nie przespie trzeciej czesci tongue.gif wink.gif
  
Re: MATRIX rewolucje - spojler
PostWysłano: Niedziela, 02 Listopada 2003, 22:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




ja też chcę iśc na premiere...

tylko jest jeden problem.
pierwszej części i drugiej nie widziałem ani razu confused.gif
  
Re: MATRIX rewolucje - spojler
PostWysłano: Niedziela, 09 Listopada 2003, 18:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




pierwsza czesci nawet mi sie podobala, choc nie przepadam za tego typu filmami. druga widzialam dwa razy i nie jestem w stanie tego strescic. moze byl za bardzo chaotyczny. zakonczenie bylo rodem z telenoweli brazylijskiej, wiec chcac nie chcac pojde na to, ale przedtem zobacze II cz. dla powtorki.
  
Re: <Obserwabla> MATRIX rewolucje - spojler
PostWysłano: Środa, 12 Listopada 2003, 20:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Ja już byłem na filmie, a piszę ponieważ słyszę dookoła tylko złe opinie. Zupełnie tego nie rozumiem, jakaś moda dzisiaj by tylko nażekać i nie widzieć pozytywnych cech... Mi sie film podobał, fabuła nawet logiczna... tylko nie rozumiem jednego: dlaczego od razu nie użyli tego pola elektro-magnetycznego(czy czegoś takiego) by zniszczyć wszystkich strażników którzy sie wdarli confused.gif. Zakończenie jednak mnie rozczarowało, oczekiwałem czegoś troche innego.

Ps. Neo zginął czy nie, bo sam już nie wiem. wink.gif
  
Re: MATRIX rewolucje - spojler
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Listopada 2003, 13:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




skopiuje post z dyskusji:

zupelnie zapomnialem napisac wrazenia :>
w kinie bylem ze dwa tyg temu juz, oczywiscie w Gdansku ;-)
tym razem nie byl to Multiplex, a kino Krewetka ;D

powiem tyle: jakbym wiedzial, ze ta czesc nie rozni sie zbytnio od II, to bym nie poszedl, ale przez Trini poszedlem, ech tongue.gif
dobrze, ze chociaz mialem dobre towarzystwo, wiec jak mi sie nudzilo, to spogladalem za prawe ramie ;-)

film mi sie momentami dluzyl, a walka Neo ze Smithem byla przereklamowana, jak zwykle, czekalem na cos lepszego, a tutaj bida, choc efekty z deszczem byly niezle

ocena wszystkich czesci:
Matrix - 5+
Matrix II - 4
Matrix III - 4
calosc - 4+
chyba jednak Wladca Pierscieni robi jak na razie wieksze wrazenie, zobaczymy jak bedzie z 3 czescia
  
Re: MATRIX rewolucje - spojler
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Listopada 2003, 14:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




marekyeah :
Neo zginął czy nie, bo sam już nie wiem. wink.gif


Zginął, ale dzięki temu ocalił Zion.
Chyba, żeby się w czwartej części okazało, ze jednak przeżył... crazy.gif
  
Re: <Berger> MATRIX rewolucje - spojler
PostWysłano: Wtorek, 18 Listopada 2003, 18:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Na czwartą część bym nie poszedł.
  
Re: MATRIX rewolucje - spojler
PostWysłano: Wtorek, 18 Listopada 2003, 21:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




ja mam takiego pecha że nie widziałem pierwszej ani drugiej części matrix-a a od trzeciej oglądać to już nie to samo ........ inny matrix:/
  
Re: MATRIX rewolucje - spojler
PostWysłano: Niedziela, 25 Kwietnia 2004, 16:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Matthas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #891
Posty: 105


[ Osobista Galeria ]




Ja pierwszą częsć wiedziałem ze 3 razy, drugą 2 razy, a trzecią ani razu(error) cool.gif
  
Re: MATRIX rewolucje - spojler
PostWysłano: Niedziela, 25 Kwietnia 2004, 17:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




Berger @ Poniedziałek, 17 Listopada 2003 14:45 @ :
[..]



Zginął, ale dzięki temu ocalił Zion.
Chyba, żeby się w czwartej części okazało, ze jednak przeżył... crazy.gif

zginal? chyba przespalam ten moment doubt.gif
  
Re: <Ramzes> MATRIX rewolucje - spojler
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Kwietnia 2004, 21:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Czyżbym źle zinterpretował finał ostatniego pojedynku ze Smithem? biggrin.gif
Czyli może czeka nas jednak jeszcze część czwarta, w ktorej ociemniały Neo z "Matriksa" zmierzy się z bezoką Żmiją Górską z "Kill Bill"? cool.gif
  
Re: MATRIX rewolucje - spojler
PostWysłano: Wtorek, 27 Kwietnia 2004, 17:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




a czy ja dobrze zrozumialam: smith = neo, ale jego "zla" strona?
confused.gif bo juz nic z tego nie wiem doubt.gif
  
Re: <Ramzes> MATRIX rewolucje - spojler
PostWysłano: Wtorek, 27 Kwietnia 2004, 18:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




No, takie teorie czytałem. Smith jako ciemna strona Neo. Choć czytałem też gdzieś, że... to Neo miał być Antychrystem.
IMHO ten film to postmodernistyczny miszmasz, gdzie każdy może widzieć, co chce. cool.gif
  
MATRIX rewolucje - spojler
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010