Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Pamiętajcie!Zmiana czasu-śpimy dłużej. Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Pamiętajcie!Zmiana czasu-śpimy dłużej.
PostWysłano: Sobota, 25 Października 2003, 17:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Witajcie,

Przypominam Wam o tym, bo ja sam ciągle o tym zapominam i jeszcze się okaże,że jutro wstanę niczego nieświadomy.Tak więc,w nocy o godz.3.00 cofamy zegarki o godzinę i będziemy mieli 2.00 eusa_clap.gif biggrin.gif

pozdrawiam

p.s.ja i tak zawsze cofam ten zegarek ok.23.00
  
Re: Pamiętajcie!Zmiana czasu-śpimy dłużej.
PostWysłano: Sobota, 25 Października 2003, 18:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




nareszcie sie wyspie cool.gif
  
Re: <szaman82> Pamiętajcie!Zmiana czasu-śpimy dłużej.
PostWysłano: Sobota, 25 Października 2003, 19:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




dobrze, ze o tym napisales, bo ja to totalnie zapomnialam tongue.gif
  
Re: Pamiętajcie!Zmiana czasu-śpimy dłużej.
PostWysłano: Niedziela, 26 Października 2003, 00:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




tez bym pewnie zapomnial, zegarki, wiekszosc sie sama przestawi na ktore ja patrze ;d

ale pozyjemy zobaczymy, wiem ze moge dluzej pospac i to mnie cieszy.

dobranoc ;)
  
Re: <hardtmuth> Pamiętajcie!Zmiana czasu-śpimy dłużej.
PostWysłano: Niedziela, 26 Października 2003, 01:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Ja nigdy nie moge zapamietać:jak cofniemy dzis zagarki(za jakieś dwie godzinki), to jutro wieczorem będzie jaśniej czy ciemniej, a rano bedzie jaśniej czy może ciemniej...chyba już głupieję....

pozdrawiam
  
Re: Pamiętajcie!Zmiana czasu-śpimy dłużej.
PostWysłano: Niedziela, 26 Października 2003, 08:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




ale filma dostałem ... lol.gif gdyby nie kopmuter i automatyczne powiadamianie o zmianie czasu to bym wszędzie zawcześnie chodził tongue.gif

a teraz to się wyśpie!
  
Re: <Krzysiek> Pamiętajcie!Zmiana czasu-śpimy dłużej.
PostWysłano: Niedziela, 26 Października 2003, 13:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




I jak?Wyspaliście się?Bo ja tak... biggrin.gif

Pozdrawiam...
  
Re: <szaman82> Pamiętajcie!Zmiana czasu-śpimy dłużej.
PostWysłano: Poniedziałek, 27 Października 2003, 01:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




nie udalo mi sie wyspac chociaz spalem do prawie 10 ;(
  
Re: <hardtmuth> Pamiętajcie!Zmiana czasu-śpimy dłużej.
PostWysłano: Poniedziałek, 27 Października 2003, 13:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Trochę za późno założyłeś ten wątek, bo przeczytałem go dopiero w poniedziałek. W niedzielę zaś punkt o 9.00 pojawiłem się pod swoim sklepikiem osiedlowym, by kupić chlebek, a tu sklepik zamknięty na cztery spusty! Wracam o 9.05 - to samo. Obraziłem się na sklepik i poszedłem do drugiego, no a pootem okazało się, że była dopiero 8.00!!! lol.gif
  
Re: <Berger> Pamiętajcie!Zmiana czasu-śpimy dłużej.
PostWysłano: Poniedziałek, 27 Października 2003, 19:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




biedny sklepik, teraz musisz go przeprosic za oszczerstwa - kup mu jakas bombonierke albo kwiaty tongue.gif biggrin.gif
  
Re: Pamiętajcie!Zmiana czasu-śpimy dłużej.
PostWysłano: Poniedziałek, 27 Października 2003, 21:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
yanq33
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #287
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




To nie jest śmieszne smile.gif , musiałem być godzinę dłużej w pracy confused.gif - nocna zmiana(bluesa), a Wy żeście spali w najlepsze. Ktoś musi pracować żeby spać mógł ktoś...
  
Re: <yanq33> Pamiętajcie!Zmiana czasu-śpimy dłużej.
PostWysłano: Poniedziałek, 27 Października 2003, 22:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




hehe, ale ja i tak sie nie wyspalam biggrin.gif
wciaz mam na to za malo czasu tongue.gif
  
Re: <yanq33> Pamiętajcie!Zmiana czasu-śpimy dłużej.
PostWysłano: Wtorek, 28 Października 2003, 08:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




No ale chyba zapłacą Ci za tę godzinę? biggrin.gif wink.gif

Pozdrawiam...
  
Re: Pamiętajcie!Zmiana czasu-śpimy dłużej.
PostWysłano: Wtorek, 28 Października 2003, 10:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




ja nawet nie zauwazylam zbytnio tej zmiany. moze i lepiej? cool.gif
  
Re: <Ramzes> Pamiętajcie!Zmiana czasu-śpimy dłużej.
PostWysłano: Wtorek, 28 Października 2003, 11:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
monsoon
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #138
Posty: 32


[ Osobista Galeria ]




forum tez nie zauwazylo bo pokazuje ze jest po 11 a jest po 10 albo powinnam od godziny siedziec w szkole biggrin.gif
  
Re: Pamiętajcie!Zmiana czasu-śpimy dłużej.
PostWysłano: Wtorek, 28 Października 2003, 15:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Noemi_best :
biedny sklepik, teraz musisz go przeprosic za oszczerstwa - kup mu jakas bombonierke albo kwiaty tongue.gif biggrin.gif


A w życiu! Nie lubię tego sklepiku. Poza tym, że jest najbliżej, wielu zalet nie ma. A oszczerstwa słyszała jedynie moja dziewczyna, a ona nie będzie przeciw mnie świadczyć w sądzie! tongue.gif
  
Re: <Berger> Pamiętajcie!Zmiana czasu-śpimy dłużej.
PostWysłano: Wtorek, 28 Października 2003, 15:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




A oszczerstwa słyszała jedynie moja dziewczyna, a ona nie będzie przeciw mnie świadczyć w sądzie!
Nigdy nie wiadomo, gdyż, jak powszechnie wiadomo, kobieta zmienną jest wink.gif
  
Re: <Berger> Pamiętajcie!Zmiana czasu-śpimy dłużej.
PostWysłano: Wtorek, 28 Października 2003, 16:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
A oszczerstwa słyszała jedynie moja dziewczyna


ooo, nie badz tego taki pewien, sciany maja uszy tongue.gif

Cytat:
ona nie będzie przeciw mnie świadczyć w sądzie


tak jak napisal Kowal, nigdy nie wiadomo,
z tego co sie naogladalam w filmach wnioskuje,
ze prawo ( ale nie wiem czy polskie ) zabrania zonie swiadczyc w sadzie przeciw mezowi,
ale o dziewczynie zyjacej w wolnym zwiazku nic takiego nie powiedziano tongue.gif wink.gif
  
Re: <Noemi_best> Pamiętajcie!Zmiana czasu-śpimy dłużej
PostWysłano: Wtorek, 28 Października 2003, 17:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




W Polsce żona może zeznawać przeciwko mężowi prawie bez ograniczeń (oczywiście powinna w zgodzie z prawdą), co szczególnie gorliwie i skwapliwie wykorzystuje podczas rozprawy rozwodowej (tu często niestety mija się z prawdą ). wink.gif
  
Re: <Kowal> Pamiętajcie!Zmiana czasu-śpimy dłużej
PostWysłano: Wtorek, 28 Października 2003, 18:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Uzupełnienie: może zeznawać, ale ma prawo też odmówić zeznań (powyższe dotyczy także tzw. ,,konkubiny").
A Wasze impertynencje pozostawię bez komentarza! tongue.gif wink.gif
  
Pamiętajcie!Zmiana czasu-śpimy dłużej.
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010