Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> STODOŁA 13.11.2003 g. 19:00 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
STODOŁA 13.11.2003 g. 19:00
PostWysłano: Niedziela, 26 Października 2003, 00:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]






kto z Was się wybiera? nie wiecie, czy można gdzieś poza Warszawą wcześniej kupić/zarezerwować bilety?

info
  
Re: <ignac> STODOŁA 13.11.2003 g. 19:00
PostWysłano: Niedziela, 26 Października 2003, 10:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




moge Ci kupic bilet, jesli na bank bedziesz. cool.gif
  
Re: <gROszeCK1> STODOŁA 13.11.2003 g. 19:00
PostWysłano: Poniedziałek, 27 Października 2003, 22:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




a sprzedają już?
  
Re: <Malena> STODOŁA 13.11.2003 g. 19:00
PostWysłano: Wtorek, 28 Października 2003, 17:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




ja dzis kupilem bilet (bo na Kult juz nie bylo, wiec kakse poswiecilem na Pudli i Voo Voo) ;), wiec sa! cool.gif
  
Re: <ignac> STODOŁA 13.11.2003 g. 19:00
PostWysłano: Czwartek, 30 Października 2003, 23:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




Ja wciąż podejmuję decyzję by pojechać do Wawy i jestem coraz bliżej decyzji:
"jestem za" wink.gif
Może ustalimy strategię jak się odnaleźć w tym tłumie?
Może w końcu "zlot fanów" dojdzie do skutku cool.gif
  
Re: STODOŁA 13.11.2003 g. 19:00
PostWysłano: Czwartek, 30 Października 2003, 23:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




ja ide:)
jestem nowa bo dopiero dzis odkryłam to forum ( z czego jestem zadowolona-baaardzo:))
jutro lece po bilecik:P
ok...
pozdrawiam
  
Re: <go_girl_go> STODOŁA 13.11.2003 g. 19:00
PostWysłano: Czwartek, 30 Października 2003, 23:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Może w końcu "zlot fanów" dojdzie do skutku

ależ jakie " w końcu " - poznanski zlocik dwóch fanów się nie liczy, hę?

Cytat:
Może ustalimy strategię jak się odnaleźć w tym tłumie?

wystarczy wyjść z tłumu... wink.gif
może będziemy machać ręką wink.gif
z lisów i butonierek się wycofuję - zbyt powszechne wink.gif
  
Re: <go_girl_go> STODOŁA 13.11.2003 g. 19:00
PostWysłano: Piątek, 31 Października 2003, 00:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Pewnie go-go, pojedź!!! Przecież mają płyte nagrywać.... Pamiątka dla potomności ;-) Powiesz wnukom: "O, tu - na tym kawałku babcia śpiewała ;-)))))!"
  
Re: <ignac> STODOŁA 13.11.2003 g. 19:00
PostWysłano: Piątek, 31 Października 2003, 00:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AniaSaint
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #391
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Pozdrawiam z krainy umarłych,
Ja również wybieram się na koncert Pudli do Warszawy, więc jeśli ktoś jeszcze jedzie z Krakowa, to możemy się jakoś razem zabrać- będzie weselej!
Pozdrawiam serdecznie i czekam na info
smile.gif
  
Re: STODOŁA 13.11.2003 g. 19:00
PostWysłano: Piątek, 31 Października 2003, 11:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




OOOO ja tez bym chciala do STODOLY...czy Poznan jakis sie wybiera?? A bileciki mozna w Empiku?? Pozdr lol.gif
  
Re: STODOŁA 13.11.2003 g. 19:00
PostWysłano: Piątek, 31 Października 2003, 13:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




Malena :
Pewnie go-go, pojedź!!! Przecież mają płyte nagrywać.... Pamiątka dla potomności ;-) Powiesz wnukom: "O, tu - na tym kawałku babcia śpiewała ;-)))))!"


Popłakałam się ze śmiechu lol.gif, bo gdybym zaśpiewała w tym szalejącym tłumie, to wszystkie przyszłe wnuki, obecnych na koncercie, usłyszałyby o mnie z opowieści swoich babć i dziadków wink.gif


Ostatnio zmieniony przez go_girl_go dnia Piątek, 31 Października 2003, 18:39, w całości zmieniany 1 raz
  
Misja 'Stodola'
PostWysłano: Piątek, 31 Października 2003, 18:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Map:


Mission:
* Find Allies
* Capture Malenczuk's voice at object 'Stodoła'

Briefing:
* Zostal wyznaczony punkt spotkania naszej skromnej armii. Wojska powinny dojechac do stacji 'METRO POLA MOKOTOWSKIE' metrem, tramwajem, autobusem, samochodem lub furmanka, wejsc do podziemii metra w miejscu oznaczonym purpurowym (a moze to fuksja? crazy.gif ) znaczkiem X. Owo miejsce jest tuz obok sklepu Alpinusa. Na dole nalezy znalezc najblizsze budki telefoniczne (te od strony SGH) i czekac na reszte, ktora powinna sie zjawic w przedziale godzinowym 18:45-19:00. Oczywiscie jest ona mozliwa do przesuniecia przez szanowne gremium brygadowe.

* Zgromadzona brygada operacyjna uda sie ku bazie dzwieku o kryptonimie 'Stodola', by przechwycic uszami glos pana Macieja Malenczuka oraz jego bohemistyczny zespol psychopopowy.

Notes:
Misja jest niescisle tajna. Wszelkich nowych czlonkow brygady operacyjnej zglaszac na bierzaco. Powodzenia cool.gif
  
Re: <gROszeCK1> Misja 'Stodola'
PostWysłano: Piątek, 31 Października 2003, 18:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Jak to dobrze jak się ktoś trafi do rządzenia ;-))))! My to mamy dobrze!!! :-)
  
Re: <gROszeCK1> Misja 'Stodola'
PostWysłano: Piątek, 31 Października 2003, 19:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




ojej ojej!!!Tu Majka...jestem nowym bywalcem, ale aktywnym:))), czy moge, gdy bede mogla:))) dolaczyc do tak znakomitego grona Milosnikow MM??????? [usmiech]MMM?
  
Misja 'Stodola' - wróg czyha :O
PostWysłano: Niedziela, 02 Listopada 2003, 18:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




UWAGA!

Jakby kos jeszcze nie wiedzial, to 13 listopada Konduktorki PKP moga oglosic strajk.

Prosze to wziac pod uwage przy planowaniu wojazu spoza Warszawy. Byc moze pozostana jedynie PKS-y i samochody.
  
Re: <gROszeCK1> Misja 'Stodola' - wróg czyha :O
PostWysłano: Niedziela, 02 Listopada 2003, 18:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




W związku z tym Pudelsi powinni włączyć do repertuaru koncertu z rzadka wykonywaną "Konduktorkę" ;-)
  
Re: STODOŁA 13.11.2003 g. 19:00
PostWysłano: Niedziela, 02 Listopada 2003, 20:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




ja też bym chciala dołaczyc do brygady... ale jestem nowa i w dodatku pierdołowato-niesmiała... wiec nawet jak mnie bedziecie chcieli to sie nie odważe:(

nie wazne...
jednak dopiero jutro lece po bilecik:( (mam nadzeje, ze jeszcze dla mnie starczy)
ech...

pozdrawiam Maga
  
Re: STODOŁA 13.11.2003 g. 19:00
PostWysłano: Sobota, 08 Listopada 2003, 14:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Oto, co pisze Stodola

Jak widac poza Warszawa nie mozna kupic biletow. Obcomiastowcy niech probuja zadzwonic do klubu i rezerwowac. Czasem takie rzeczy u nich przechodza, czasem nie.
  
Re: STODOŁA 13.11.2003 g. 19:00
PostWysłano: Sobota, 08 Listopada 2003, 17:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Informacja dla wszystkich zainteresowanych spoznialskich!

Bilety do Stodoly jeszcze sa. Kasa Klubu otwarty jest dzis do 19.30.

No az sie ciesze, ze bede miala bilecik juz dzis. Dopiero dzis eusa_wall.gif
  
Re: STODOŁA 13.11.2003 g. 19:00
PostWysłano: Niedziela, 09 Listopada 2003, 12:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Bileciki juz mam. biggrin.gif
Chcialam was zapytac o robienie zdjec. Ja wiem, ze to jest niby zabronione ale nie raz widzialam jak ludzie na koncertach robia zdjecia. Czy ktos z was bedzie mimo zakazu probowal przemycic aparacik? A moze ktos z was ma pozwolenie? to byloby jeszcze milsze.

No dobra a jak zobacza, ze masz aparat to co? zabiora ci?

Nie wiem ja to jest w stodole. Strasznie "trzepia". Czy raczej puszczaja normalnie jak w Funaberii w Lodzi
  
STODOŁA 13.11.2003 g. 19:00
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010