Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Wegetarianizm -> Czemu?
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Czemu?
PostWysłano: Niedziela, 26 Października 2003, 18:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Człowiek jako organizm żywy, nie jest przystosowany do odrzywiania sie tylko roślinami itp. Jak ktoś uważa inaczej to niech sie zapyta nauczyciela od biologii. Ja osobiście nie widzę niczego złego w jedzeniu mięsa. I nie rozumiem wegetarian, czemu to robią, może lubią się nad sobą znęcać?
  
Re: <marekyeah> Czemu?
PostWysłano: Niedziela, 26 Października 2003, 20:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




odsylam do tego watku

tam juz toczy sie dyskusja na ten temat, wiec ten watek jest niepotrzebny. Zamykam go.
  
Re: <Noemi_best> Czemu?
PostWysłano: Niedziela, 26 Października 2003, 21:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




sorry confused.gif, ale zapomniałem że czytałem już to wcześniej, i zbyt pochopnie założyłem nowy temat confused.gif
  
Czemu?
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Wegetarianizm

Strona 1 z 1  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010