Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Czy Bella Pupa z Korą ukazała sie w ogole kiedyś na CD?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Czy Bella Pupa z Korą ukazała sie w ogole kiedyś na CD?
PostWysłano: Poniedziałek, 27 Października 2003, 22:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Może się wybitnie "popiszę" tym pytaniem zawartym w temacie, ale jakoś nigdy nie udało mi się tego na 100 % ustalić. Wiem oczywiście o istnieniu winyla, ale czy CeDek ujrzał światło dzienne??? Głowa mnie już od myślenia boli ;-) Pomóżcie ;-)))).
  
Re: <Malena> Czy Bella Pupa z Korą ukazała sie w ogole
PostWysłano: Wtorek, 28 Października 2003, 00:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LALISZON
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #336
Posty: 128


[ Osobista Galeria ]




Jest CD, nawet mam taką nie wiem czy jest jeszcze w sprzedaży, na okładce z tyłu napisano:
Pomaton
wyłączny wytwórca i dystrybutor
02 758 Warszawa ul.Czarnomorska 13
telefony nieaktualne bo jeszcze 6 cyfrowe

zobacz na stronę www.pomaton.com.pl

może będzie jeszcze w katalogu
  
Re: <LALISZON> Czy Bella Pupa z Korą ukazała sie w ogo
PostWysłano: Wtorek, 28 Października 2003, 08:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Dzięki! :-) Sprawdzę. Jeśli się czegoś konkretnego dowiem, dam tu znać innym ewentualnym zainteresowanym.
  
Re: Czy Bella Pupa z Korą ukazała sie w ogole kiedyś na CD?
PostWysłano: Środa, 29 Października 2003, 13:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
zuzica
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #380
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




ja tez swego czasu usilowalam znalezc Bella Pupa na CD i dowiedzialam sie ze: Pomaton nie ma juz praw do tej plyty a sama plyta zostala wycofana ze sprzedazy. czesc utworow w wykonaniu Kory znalezc mozna na plycie "Kora. Zlota kolekcja". jezeli chodzi o plyte Kora i Pudelsi nie pozostaje nic innego jak zgranie jej z vinyla badz poszukiwanie na allegro.
  
Re: <zuzica> Czy Bella Pupa z Korą ukazała sie w ogole
PostWysłano: Środa, 29 Października 2003, 17:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




O! Dzięki za odpowiedź! Bardzo zaskakujące, że płyta jest ze sprzedaży wycofana w ogóle....
Inne tytuły, znacznie starsze /często abstrahując od ich wartości "merytorycznych" ;-)/ ukazują się non-stop, a tu - takie posunięcie... :-(
Pewnie - konflikt wytwórni "A" z wytwórnią "B", czy coś w tym stylu...
Myślę sobie jednak, że teraz na /co by nie mówić/ Pudelsowej fali ktoś pomyśli o jej reedycji.
  
Re: <Malena> Czy Bella Pupa z Korą ukazała sie w ogole
PostWysłano: Czwartek, 30 Października 2003, 22:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pitt
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #326
Posty: 77


[ Osobista Galeria ]




płyta ukazała sie na takich nosnikach jak ponizej:

LP Polskie Nagrania SX-2612 1988
CD Kamiling Co. 008 IX 1992
MC Kamiling Co./Phonex MC-008 MC-015 1992
CD Pomaton EMI POM CD 107 1995

i płyta nie została wycofana tylko wyczerpał sie nakład i nie bylo wznowienia ja na szczescie zakupilem :)
  
Re: <Pitt> Czy Bella Pupa z Korą ukazała sie w ogole
PostWysłano: Piątek, 31 Października 2003, 09:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Ja mam tą płytę na LP :)
  
Re: Czy Bella Pupa z Korą ukazała sie w ogole kiedyś na CD?
PostWysłano: Piątek, 31 Października 2003, 16:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




a ja wygrałam ja na allegro:)
za 10 zlotych
na CD:D
  
Re: <Maga> Czy Bella Pupa z Korą ukazała sie w ogole k
PostWysłano: Niedziela, 02 Listopada 2003, 00:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AZYL
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #328
Posty: 17


[ Osobista Galeria ]




sluchalem BP w music C. lat x ago i odlozylem na pulkie after bo slaba to CD jest - for me - "... mialczy i utyka ... "
  
Czy Bella Pupa z Korą ukazała sie w ogole kiedyś na CD?
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010