Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Charyzma Malenczuka. Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Charyzma Malenczuka.
PostWysłano: Wtorek, 28 Października 2003, 17:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




(tak przy okazji prasówki wink.gif)
Charyzma Maleńczuka

tj 23-10-2003 16:38

Charyzma, środa 29 października, godz. 19

W środę o godz. 19 w klubie Charyzma odbędzie się zamknięty koncert Macieja Maleńczuka. Niewielką liczbę zaproszeń można zdobyć w barze Charyzmy. Maleńczuk, autor projektów solowych, były lider Homo Twist, wokalista Pudelsów, dziś być może najbardziej znany jest jako juror telewizyjnego programu "Idol". Już w latach 80. w Krakowie, a okazjonalnie też w innych miastach, śpiewał swoje piosenki na ulicy. W 1993 r. założył Homo Twist, jeden z najważniejszych rockowych zespołów swojego czasu. Nagrał z nim bardzo udane albumy, m.in. "Cały ten seks", "Homo Twist" i "Moniti Revan". Maleńczuk równolegle śpiewa i gra na gitarze w zespole Pudelsi. Nagrał z nim m.in. udane płyty "Viribus Unitis", "Psychopop", "Wolność słowa". Nagrał tez dwie solowe płyty "Pan Maleńczuk" i "Ande la More".

gazeta.pl
  
Re: <gROszeCK1> Charyzma Malenczuka.
PostWysłano: Wtorek, 28 Października 2003, 19:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Dodam tylko, że chodzi o poznański klub ,,Charyzma" przy ul. Ślusarskiej. cool.gif
Coś Pan Maleńczuk ostatnio polubił nasze miasto. smile.gif
  
Re: <gROszeCK1> Charyzma Malenczuka.
PostWysłano: Wtorek, 28 Października 2003, 22:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gosiaxo
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #377
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




Natychmaist tam zadzwoniłam, zle oczywiście wejściówek JUŻ nie ma. Kto mnie zabierzeeee?????
  
Re: <Berger> Charyzma Malenczuka.
PostWysłano: Wtorek, 28 Października 2003, 22:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gosiaxo
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #377
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




Rzeczywiście częstotliwość wizyt wzrosła, zwłaszcza że po ostatnim występie publiki w p21 nie spodziewałam się rychłego powrotu. Pewnie dlatego w Charyzmie mamy koncert zamknięty.
Niestety dla mnie również sad.gif
  
Re: <gROszeCK1> Charyzma Malenczuka.
PostWysłano: Czwartek, 30 Października 2003, 08:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pan.pasztet
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #363
Posty: 33


[ Osobista Galeria ]




A co do proawdziwej charyzmy i wielkosci Pana MM, to we wtorek, podczas rozmowy z Kasia Nosowska poruszylem watek mojego kurczenia sie przy kilku artystach gdy wychodza na scene (nie umiem wyjscnic-mam wrazenie ze robie sie malutki) i podalem przy tym m.in. nazwisko MM. Kasia powiedziala ze przy niej to nie mam powodu (akurat,skromniutka jest i tylke ;-)) ale przy MM to ona tez sie tak czuje bo.... on ma 2 metry ;-)))

Mateusz Scibor


Ostatnio zmieniony przez pan.pasztet dnia Sobota, 01 Listopada 2003, 03:49, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <gROszeCK1> Charyzma Malenczuka.
PostWysłano: Czwartek, 30 Października 2003, 16:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




bylam wczoraj na wspomnianym koncercie... eusa_clap.gif ...Pan Malenczuk jest piekny!! Jego muzyka i wdziek z jakim ja wykonuje tez cudowne!! biggrin.gif...Chetnie daje autografy, ale potrafi nie byc mily...:(. Moze ktos wie kiedy i gdzie nastepny koncert Macka Malenczuka? Podziekowanie za info
  
Re: Charyzma Malenczuka.
PostWysłano: Czwartek, 30 Października 2003, 16:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




gosiaxo :
Rzeczywiście częstotliwość wizyt wzrosła, zwłaszcza że po ostatnim występie publiki w p21 nie spodziewałam się rychłego powrotu. Pewnie dlatego w Charyzmie mamy koncert zamknięty.
Niestety dla mnie również sad.gif


Już do Piwnicy 21 ciężko się było dostać...
  
Re: <Berger> Charyzma Malenczuka.
PostWysłano: Czwartek, 30 Października 2003, 17:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




oj bylo ciezko i tlum prawdziwy...ale mimo to kameralnie i z klimacikem...:)
  
Re: Charyzma Malenczuka.
PostWysłano: Piątek, 31 Października 2003, 16:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




Majka :
]...Chetnie daje autografy, ale potrafi nie byc mily...:(.

wcale nie !!! potrafi:)... jak bylam 3 lata temu na koncercie pudelsow to z nim rozmawialam byl mily dostalam autograf:) i nawet poklepal mnie po ramieniu(niestety minelo juz tyle czasu ze musialam sie umyc;))
  
Re: <Maga> Charyzma Malenczuka.
PostWysłano: Piątek, 31 Października 2003, 16:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




... smile.gif nie mowie ze NIE JEST mily i ZE NIE POTRAFI byc mily, jeno, ze POTRAFI BYC NIE MILY... smile.gif...
  
Re: <Majka> Charyzma Malenczuka.
PostWysłano: Piątek, 31 Października 2003, 16:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Jak większość ludzi chyba...
  
Re: <Berger> Charyzma Malenczuka.
PostWysłano: Piątek, 31 Października 2003, 17:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




...chyba... smile.gif...ale poprosze o nieco dystansu do tego rodzaju wypowiedzi smile.gif , przeciez nie traktujcie tak powaznie wszystkiego..."Potrafi nie byc mily"-to byl komplement w moim przekonaniu, a tu taka napasc od razu... wink.gif
  
Re: <Majka> Charyzma Malenczuka.
PostWysłano: Niedziela, 02 Listopada 2003, 16:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Zapewniam, ze z mojej strony nie było żadnej napaści! cool.gif
  
Re: <Majka> Charyzma Malenczuka.
PostWysłano: Niedziela, 02 Listopada 2003, 18:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gosiaxo
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #377
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




Mam inne zdanie. Na ostatnim koncercie w p21 było wiele osób zupełnie niezainteresowanych występem, gwar i totalny brak klimatu. Aż sie dziwiłam, że MM nie reagował, a wiem że potrafi doprowadzić publiczność do porządku:-))
  
Re: Charyzma Malenczuka.
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Listopada 2003, 19:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




ja tam tez nie napadalam:P
poprostu zle napisalam...

ale szczerze mowiac to ja mialam tez okazje podejsc do pana MM przed jego wystepem i wtedy byl nie mily

ale ja sie dlugo nie gniewalam bo to w sumie moja wina i popelnilam gafe:(
  
Re: <Maga> Charyzma Malenczuka.
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Listopada 2003, 20:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




...ja sie wcale nie gniewalam...wrecz przeciwnie...Na tym spotkaniu ucierpiala jedynie moja pycha i napewno pobiegne -gdy bede miala okazje- poraz wtory...I rzeczywiscie na koncercie w Piwnicy bylo duzo przypadkowych osob ...nawet obok mnie siedzial chlopak, i krzyczal bezlitosnie..."nigdy wiecej!!!",poza tym, bylo tlumnie (po koncercie nie moglam sie stamtad wydostac), duszno i niemilo, bo sie ludzie wydzierali na siebie ("usiadzcie do cholery!!!!" itd.), ale mi to w ogole nie przeszkadzalo, bylam w zachwycie utopiona i spiewalam sobie z Malenczukiem, zadowolona ze stoje prawie przy scenie lol.gif ...A gdy wyrecytowal "Ambrożego"... eusa_clap.gif ...(chociaz zająknął się raz...). Ale i tak o wiele bardziej mi sie podobal koncert w Charyzmie. Chociaz MM wydawal sie byc zmeczony,...moze znudzony...zniechecony...sama nie wiem, ale mialam wrazenie ze wklada jeno pol swego serca w ten wystep...Z reszta, nie wymagam by bylo inaczej, mnie zachwyca to co jest... biggrin.gif
  
Re: Charyzma Malenczuka.
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 20:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ronnie
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #408
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




w te wakacje (zresztą jak co roku), odbyła się seria koncertów z LG. Niom i występowali też Pudelsi. Koncert dość krótki... a przynajmniej bez bisu (jak to podsumował Maciek: "Przez to ***** Golden Life, bo tak długo grali" to zas miejskie koncerty były i kończyły się o tej samej porze).
Po koncercie Maleńczuk rozdawał autografy i możnaz z nim było chwile pogadać... co trzeba powiedziec, było rządkością podczas tych imprez... zazwyczaj artyści brali nogi za pas... i tak jak np. Jaśko Borysewicz, omal nie rozjeżdżali fanów ;] Maleńczuk powiedzial, że on ma i tak mało fanów, więc musi ich szanować...

niom ja akurat nie przepadam za autografami, także nie biorę, bo co mi po samym podpisie... ale fajnie, że przynajmniej nie wbija wswoich fanów...

PS. Zdaje się, że to moja pierwsza wizyta na forum, także hello :) Ktoś z Gdańska może? Lub okolic:>??
  
Re: <ronnie> Charyzma Malenczuka.
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 22:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
panda
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #410
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




ja rowniez jestem z gdanska ale niestety na koncercie 10 sierpnia mnie nie bylo. ale slyszalam z wielu zrodel;p ze jednak koncerty w klubach sa bardziej klimatyczne. co do golden life to nie koniecznie ich wina byla to ze dlugo grali a raczej to ze przez godzine musieli otrzezwiac malenczuka. eusa_sick.gif
ale za to ostatnio a mianowicie 30.10.2003 r. bylam na koncercie pudelsow w PARLAMENCIE (w gdansku:)) i jestem zadowolona biggrin.gif .co moge jeszcze powiedziec....czekam na kolejne odwiedziny macka w gdansku
  
Re: Charyzma Malenczuka.
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 22:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ronnie
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #408
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




w Parlamencie też byłam :) CAlkiem fajny koncert... nie było z kim iść... to sobie sama poszłam... chodź mi się to zazwyczaj nie zdaża... ale nie żąłuję... bawilam się świetnie...
PS. skąd jestes dokladnie? Jakby sie tobie chciało to wystukaj cos na gg: 1438999
  
Re: <panda> Charyzma Malenczuka.
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 23:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Generalnie tez jestem z Gdanska i ostatni koncert pudelsow byl ok!! Poza kilkoma siniakami oraz walka o powietrze (poniewaz jestem NIEWYSOKA sad.gif )klimat byl pozytywny . Maciek wygladal na dosc trzezwego tylko, raz zaplatal sie w kabel i zkefil tekst w :pudel z gwadelupy".ogolnie Maciek jest milym "homo" (to z lac. czlowiek smile.gif ), nie gryzie, nie pluje... nawet czasem usmiechnie sie do swoich fanow!!! nawet do tych... nieduzego wzrostu biggrin.gif
  
Charyzma Malenczuka.
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010