Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie -> Framework dla Windows 98
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Framework dla Windows 98
PostWysłano: Środa, 29 Października 2003, 19:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike Korn
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #382
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




Mam program, który chcę zainstalować - w instrukcji jest zaznaczone, że chodzi m.in. na Win98, ale wymaga zainstalowanego FrameWork 1.1. Niestety, to drugie, które można ściągnąć ze strony Microsoftu, nie chodzi na win98. I nic nie rozumiem. Może ktoś mógłby mi pomóc? Jak to cholerstwo zainstalować w tym systemie? Jak zdobyć pliki .net?
Pozdrawiam
  
Re: Framework dla Windows 98
PostWysłano: Środa, 29 Października 2003, 19:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




zapewne sciagnales ten plik, ale zeby zainstalowac te biblioteki potrzeba miec przegladarke Internet Explorer 5.01 lub wyzej
(u mnie na Windows Server 2003 z IE 6.0 zainstalowalo sie bez problemow)
  
Re: <EDDY> Framework dla Windows 98
PostWysłano: Środa, 29 Października 2003, 20:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike Korn
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #382
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




Nie mam Internetu w domu. Plik ściągnąłem za to na płytę, ale nie mogę go zainstalować. Wyskakuje informacja, że Framework 1.1 można zainstalować tylko na XP-ku i win2000. Ale co dziwne - program, który wymaga Framework działa pod win98, więc chyba jest jakaś możliwość...
  
Re: <Mike Korn> Framework dla Windows 98
PostWysłano: Środa, 29 Października 2003, 20:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




link do powyzszego pliku, ktory podalem wg Microsoft zainstaluje sie na systemach: Windows 2000, Windows 98, Windows ME, Windows NT, Windows Server 2003, Windows XP
oraz tak jak mowilem niezbedny jest Internet Explorer 5.0.1 lub nowszy
  
Re: <EDDY> Framework dla Windows 98
PostWysłano: Czwartek, 30 Października 2003, 10:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike Korn
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #382
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




Dzięki, sprawdzę.
Pozdrawiam
  
Re: <Mike Korn> Framework dla Windows 98
PostWysłano: Czwartek, 30 Października 2003, 15:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Tak w ogóle, to witam Cię na hehu, Michale! biggrin.gif
  
Re: <Berger> Framework dla Windows 98
PostWysłano: Czwartek, 30 Października 2003, 15:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike Korn
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #382
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




No cześć. Widzisz, jednak mnie przekonałeś biggrin.gif Za zwabianie nowych dyskutantów powinieneś dostać jakiś medal. eusa_clap.gif
  
Re: <Mike Korn> Framework dla Windows 98
PostWysłano: Czwartek, 30 Października 2003, 16:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Pozostawiam to do uznania Eddiego. lol.gif
  
Framework dla Windows 98
Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010