Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> paul van dyk ;), zakochalem sie Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 01:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Bez przesady. Powiedzmy The Cardigans, Celine Dion, Sarah Connor, Shania Twain. Ale nie tak, żeby plakaty zdzierać.crazy.gif Przełączam radio od stacji do stacji, jak się spodoba to słucham. Britney miała dwie pierwsze płyty niezłe, trzecia to porażka.
A przed hwilą ściągnąłem 2 kawałki Paula van Dyka co by sprawdzić czym wy się tak zachwycacie i nawet da się tego słuchać.

tylko poszukaj tego co ja napisalem wyzej, bo niestety sa kawalki, ekhm, dresowe czasem ;) (na szczescie rzadko)

PS. poszukaj tego: 1996-12-01 Essential Mix - Pete Tong & Nick Warren
jak znajdziesz, to daj znac na gg ;)
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 01:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




Cytat:

ale powiedz fajna z niej dupa



taaaa, kazda kobieta jak bedzie miala tone tapety na twarzy i profesjonalne zdjecia to bedzie fajna dupa crazy.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 01:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ściągałem to czego było najwięcej czyli
Paul Van Dyk - Nothing But You (PVD Club Mix)
Paul van Dyk - Today (trance ambient mix)
Jeszcze się ściąga For an Angel, ale strasznie wolno, a źródeł najwięcej.
To pierwsze podoba mi się bardziej.

Znalazłem ten Essential, ale jest strasznie długi, więc ściąganie troche potrwa, a słuchanie pewnie też.
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 01:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A swoją drogą to mam też jakąś mp3, którą śpiewa Noemi. Czy zbieżność nicków jest przypadkowa?
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 01:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A co do koncertów to tylko raz byłem na koncercie. Jak RMF za darmo zorganizował Texas. W sumie byłem niezadowolony. Najpierw puszczali z taśmy i produkował się Urbański (Milionerzy byli wówczas na topie), później była Kowalska, a Texas zaczął koło 1 w nocy.
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 01:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




Cytat:

Czy zbieżność nicków jest przypadkowa?



ja tam spiewam tylko w klubie karaoke biggrin.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 01:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Ściągałem to czego było najwięcej czyli
Paul Van Dyk - Nothing But You (PVD Club Mix)
Paul van Dyk - Today (trance ambient mix)
Jeszcze się ściąga For an Angel, ale strasznie wolno, a źródeł najwięcej.
To pierwsze podoba mi się bardziej.

Znalazłem ten Essential, ale jest strasznie długi, więc ściąganie troche potrwa, a słuchanie pewnie też.


dwoch pierwszych mixo nie slyszalem, a For an Angel bylo robione na masowa sprzedaz :>
Essential charakteryzuje sie tym, ze jest to jeden duzy mix grany czesto na zywo i zazwyczaj te sa najlepsze :)

PS. ja sicagam kawalek, ktory przy 192kbit zajmuje az ok. 330MB! biggrin.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 01:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A ja ściągam 128kb 72MB w komentarzu jest live in London (full CD)
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 01:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




heh, Wielk Brytania ma najlepsze kluby taneczne na swiecie, a ten kawalek tego rowniez dowodzi ;)
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 01:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Właśnie przesłuchałem For an Angel, nadal pierwsze najlepsze. A teraz słucham ATB & Paul van Dyk - Rave Me. O ile się niemylę to to jest remix przeboju ATB z jakąś godziną w tytule.
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 01:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A swoją drogą to Paul van Dyk gra podobnie do Roberta Miles'a, czy Mikea Oldfielda. A taka muzyka mi się podoba.

A swoją drogą toc rozmawiamy o Paulu van Dyku chyba w złym wątku.crazy.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 01:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Słucham sobie tego Rave me, a tu się nagle uewało. Bardzo śmieszne kurna. Userzy Kazaa mają dziwne pomysły. Widać uznali, że 9min wystarczy.crazy.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 02:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Coś forum się sypie, i wątki się mnożą przez podział.crazy.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 02:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




lepszy podzial niz paczkowanie crazy.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 02:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Tylko Noemi tu jakoś przeniosło. Jeszcze przypadkie wypączkuje w kolejny wątek.crazy.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 02:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Tylko Noemi tu jakoś przeniosło. Jeszcze przypadkie wypączkuje w kolejny wątek.crazy.gif
przenioslo ja, bo odpowiadala na Twoje pytanie zawarte w tym watku :)
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 02:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Jak widać odpowiadanie na moje pytania jest niebezpieczne.crazy.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 02:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Jak widać odpowiadanie na moje pytania jest niebezpieczne.crazy.gif
zapamietam to sobie wink.gif biggrin.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 14:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Ściągałem to czego było najwięcej czyli
Paul Van Dyk - Nothing But You (PVD Club Mix)
Paul van Dyk - Today (trance ambient mix)
Jeszcze się ściąga For an Angel, ale strasznie wolno, a źródeł najwięcej.
To pierwsze podoba mi się bardziej.

Znalazłem ten Essential, ale jest strasznie długi, więc ściąganie troche potrwa, a słuchanie pewnie też.


posciagaj sobie sety, mixy itp, tego sie przyjemniej slucha, chociaz jak ktos moze nie przepada za muzyka techniczna, to moze nie wytrzyma 1h czy moze 2h, takiego rytmu, paula mam kolo 4 kawalkow krotkich i to jest parenascie minut, reszta to wlasnie te upragonione sety ktore tak lubie sluchac...a jest ich na liscie okolo 19 godzin :), plus jeszcze z 4 ktore wlasnie niedawno sciagnalem z SOULSEEKa... tak tak zainstalowalem konkurencje dla dc++, ale jestem zadowolony bo z tamtad znajduje takie kawalki ktorych na kazie nie moglem znalezc a co dopiero na dc, np wlasnie mojego niedociagnietego paula van dyka :), ktoryum sie tak zachwycilem....
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 14:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ja narazie przesłuchałem płytę Global. Całkiem niezła. Najbardziej podobało mi się Together We Will Conquer. Mam też Essential live in London, ale to mi niepasuje, bo słychać gwizdy i krzyki. A swoją drogą to na tej liście jest jeden utwór Noemi. Ja mam In My Dreams, ale ściągnę to Y.O.U.
  
paul van dyk ;), zakochalem sie
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010