Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Masz zespół i chcesz zaistnieć?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Masz zespół i chcesz zaistnieć?
PostWysłano: Piątek, 31 Października 2003, 00:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tomasz Zawistowski
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #379
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Witajcie!
Jeżeli jesteści początkującym zespołem, jeżeli macie już nagrane płytkę czy dopiero przymierzacie się do grania, a macie problem z zaistnieniem piszcie maile na z opisem kapeli, fotkami, itp. W krótce otwieram portal w którym możecie się znaleźć. Oprócz tego moi znajomi tworzą zin o muzyce metalowej.
Jeżeli gracie trash, heavy, black, death (oczywiście to nie są wyjątki, każdy jest miło widziany) walcie śmiało!
  
Re: <Tomasz Zawistowski> Masz zespół i chcesz zaistnie
PostWysłano: Piątek, 31 Października 2003, 22:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Mój kumpel zakłada zespół. Na razie nie idzie mu to zbyt dobrze, ale na pewno powiem mu o tym emailu.
  
Re: <marekyeah> Masz zespół i chcesz zaistnie
PostWysłano: Sobota, 01 Listopada 2003, 01:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tomasz Zawistowski
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #379
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Mam nadzieję, że mu się uda. Sam wiem ile to kosztuje wysiłku i czasu (a także bardziej materialnych rzeczy). W razie jaiś postępów zapraszam.
Narka
  
Re: <Tomasz Zawistowski> Masz zespół i chcesz zaistnie
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Grudnia 2003, 11:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




No cóż moi kumple( sztuk : 3 - żadne tam ich trzech tongue.gif ) też mają ambitne plany... ale jak narazie tylko plany confused.gif ... Ich muza będzie nakierowana na coś w rodzaju rockowej ... psychodeli-przynajmniej tak mi się wydaje biggrin.gif Jak narazie to wszystko ma wymiar kameralno-wirtualny ale kto wie .... biggrin.gif adres na bank im zapodam smile.gif !!!!!!!! Może wreszcie się wezmą do roboty wink.gif bo jak narazie to tylko talent się marnuje sad.gif ....

Mam nadzieję że ich namówię..... wink.gif
  
Masz zespół i chcesz zaistnieć?
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010