Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> bezinteresowność Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re little_wild_girl : bezinteresowność
PostWysłano: Piątek, 07 Listopada 2003, 18:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




kiedyś przesyłałem takie łańcuszki dalej ale teraz ingoruje... co to da eusa_sick.gif tylko wkurza użytkowników
  
Re: <little_wild_girl> bezinteresowność
PostWysłano: Środa, 12 Listopada 2003, 18:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Tym bardziej, że takie łańcuszki to oszustwo. Ktoś, kto je wymyśla, bawi się naszym kosztem, wykorzystując nasze współczucie.
  
Re: <Berger> bezinteresowność
PostWysłano: Środa, 12 Listopada 2003, 18:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Ja zawsze takie łańcuszki przerywam.Nie lubię tego i nie zamierzam się w to bawić.Też uważam,że to oszustwo.Ponadto nie lubię czegoś w stylu:``jeśli wyslesz to dalej do 5 osób w ciągu 5 dni dostaniesz 5000zł,ale jesli już prześlesz to w ciągu 2 dni to otrzymasz 10.000zł``.Bleeee....a już w ogóle to mnie wytrąca z równowagi takie zdanie,np.``Pan Nowak nie przesłał tego listu dalej i stracił pracę(czy np.zachorował)``.No cóż....jeszcze żyję...

Pozdrawiam
  
Re: <szaman82> bezinteresowność
PostWysłano: Środa, 12 Listopada 2003, 19:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




takie same glupoty mozna wyczytac w gazetach, np.
Wrozka Seremita prawde Ci powie ;)
albo: Zakup swoj magiczny kamien szczescia, a nic zlegi Ci sie nie przydarzy przez 3 miesiace ;)

(teksty wymyslone z glowy, ale bardzo podobne do tych, ktore kiedys widzialem)
  
Re: bezinteresowność
PostWysłano: Piątek, 14 Listopada 2003, 14:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
demonstar
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #445
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




ludzie
cóż
bezinteresowni bywają

ja dzięki bezinteresowności KAZI żyję

i nie mam pojęcia jak się odwdzięczyć
każda wdzięczność z mojej strony będzie czymś nikłym w porównaniu....
ech tego nie można porównać
Beger trochę szacunku proszę ..... i paru innych również
  
Re: <demonstar> bezinteresowność
PostWysłano: Piątek, 14 Listopada 2003, 14:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Być może pani Renata Beger komuś szacunku nie okazała. Jeżeli jednak pijesz do mnie (mój nick to Berger), to oświadczam, iż nie przypominam sobie, żebym wykazał się na tym forum brakiem szacunku wobec kogokolwiek.
  
Re: <Berger> bezinteresowność
PostWysłano: Piątek, 14 Listopada 2003, 14:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




i tu Kolegę Bergera popieram w pełnej rozciągłości ... chyba najspokojniejszy człowiek na forum wink.gif ... a braku szacunku Komu jak Komu ale Jemu przypisać nie możną ... to tak jak by Matkę Teresę oskarżyć o nie udzielanie pomocy biednym i pokrzywdzonym confused.gif

no może przesadzam ale w słusznej sprawie smile.gif
  
Re: <e X t 7 3> bezinteresowność
PostWysłano: Piątek, 14 Listopada 2003, 17:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Z tą Teresą, to faktycznie troszki przesadziłeś wink.gif
A mój spokój wynika z dojrzałego wieku, kolego! lol.gif
  
Re: bezinteresowność
PostWysłano: Piątek, 14 Listopada 2003, 19:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Moi drodzy, może trochę wyjaśnień, bo nie lubię jak się ludzie nie rozumieją, a chyba nastąpiło nieporozumienie.
Otóż pomogłam kiedyś DEMONSTAROWI - z pewnością było to ważne dla niego, ale czy dzięki temu "żyje" nie wiem, jest za to szczery dla innych aż do "bólu". Też pomaga innym, ale każdy we własnym zakresie. On dla przykładu montuje wózki dla inwalidów - za darmo, z własnej kasy razem z kolegami - chylę czoła - zawsze mu to mówię - ale to jest mały kawałek tego co robi dla innych.
Dlatego być może nie zrozumiał "wątpliwości" BERGERA co do bezinteresowności tak ogólnie panującej wśród ludzi.
Natomiast, że E X T 7 3 wziął w "obronę" Bergera i porównał jego osobowość z "Matką Teresą" wcale mu nie ujmuje, a raczej dodaje.
Jeszcze raz chcę jakby "usprawiedliwić" wypowiedź Demonstara, bo wypływała ona nie ze złośliwości (on nie potrafi być złośliwy), ale za szybko przeczytał i za szybko chciał odpowiedzieć. To naprawdę wspaniały facet i coś ci powiem BERGER - jeżeli już uważasz się za dojrzałego - to on jest niemalże w twoim wieku.
Bardzo bym chciała, żeby DEMONSTAR zaglądał na heha, w tedy byście się przekonali, jakie trafne ma spostrzeżenia.
  
Re: <kazia> bezinteresowność
PostWysłano: Piątek, 14 Listopada 2003, 20:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Droga Kaziu ... Ja się zawsze cieszę jak nowe osoby "przychodzą" na Heh`a ... w tym i z przybycia Kolegi (pozwalam sobie na śmiałość ze względu na "hehowe" zwyczaje) DEMONSTARA ... choć jak widzę ze Ktoś Kogoś (bezpodstawnie) atakuje to robię się jak ten "kotek" stanowiący mój "emblemat" ... to celem wyjaśnienia wink.gif
  
Re: <e X t 7 3> bezinteresowność
PostWysłano: Piątek, 14 Listopada 2003, 20:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Wiesz jak też staję "murem" za przyjaciółmi i "drapię pazurkami", nawiasem mówiąc Demonstar - to też typ "kota" i ma taki emblemat, no może nie tutaj.
To też, celem wyjaśnienia.
Dlatego mówię - wszem i wobec - to porządny facet i wspaniały przyjaciel w całej swojej bezinteresowności dla naszego społeczeństwa.
I bardzo proszę, zakończmy już tą dyskusję w tym zakresie.
  
Re: bezinteresowność
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Grudnia 2003, 10:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
demonstar
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #445
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




ale się to zmieni
wink.gif
  
Re: bezinteresowność
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Grudnia 2003, 18:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




demonstar :
ale się to zmieni
wink.gif

Nie ważne jakie masz kłopoty, nie zmieniaj siebie - proszę,
możesz później żałować. Nie załamuj się, to tylko chwilowe, przekonasz się.
  
Re: bezinteresowność
PostWysłano: Wtorek, 16 Grudnia 2003, 12:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
demonstar
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #445
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




myślałem o fotce
siebie raczej nie zmienię
a życie może mi się uda
pozdrawiam
  
bezinteresowność
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010