Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Przypomnienie Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Przypomnienie
PostWysłano: Niedziela, 02 Listopada 2003, 16:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Chcialabym przypomniec wszystkim (a przynajmniej tym z Lodzi i okolic). ze 7.11 o gorzinie 19 rozpocznie sie zpotkanie z MM. Jest to promicja "Chamstwa w panstwie" polaczana z dyskusja i recytacja utworu przez autora. Serdecznie zapraszam wszyskich do Galerii Manhattan.
Jest tylko jeden minus. Wejscie kosztuje 20 zlotych. No ale warto...
Do zobaczenia na koncercie w Stodole.

ps. Jak sadzicie. Duzo bedzie osob? Tak szczerze!
pozdrowienia
  
Re: Przypomnienie
PostWysłano: Niedziela, 02 Listopada 2003, 23:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Hm, wprawdzie bardzo niedawno temu byłam na podobnej imprezie /warto!/, ale w Łodzi mam świetną kumpelę, więc.... może się wybiorę na małą powtórkę z rozrywki... Pomyślę. Tak czy inaczej, proszę daj mi znać gdzie jest Galeria Manhattan. To jakieś centrum handlowe?:-)
Skoro wiesz ile kosztują bilety, wiesz pewnie także gdzie można je wcześniej kupić. Będę wdzięczna za namiar /tak na wszelki wypadek/.

Ps. Pytasz o liczbę osób... W Warszawie było sporo :-)))
  
Re: Przypomnienie
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Listopada 2003, 20:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




galeria manhattan jest to galeria sztuki. Na ulicy Wigury 15. To jest na rogu z Piotrkowska w bramie cz jak to nazwac. W kazdym razie w glebi. Bilety mozna kupic wlasnie tam. To do zobaczenia.
Jeszcze jedno pytanie.
Czy wiele osob prowadzilo z MM polemike, czy raczej sluchali tego co on ma do powiedzenia. Czy to byl jakis kontruktywny dialog?
dzieki za odpowiedz.
  
Re: <Alicja> Przypomnienie
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Listopada 2003, 22:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




No nieźle się udałam ;-). Ale moje pierwsze skojarzenie z Centrum Handlowym wynikało z tego, że w Warszawie slowo "galeria" już coraz mniej kojarzy się ze strawą duchową, a zdecydowanie bardziej z konsumpcją w ścisłym tego słowa znaczeniu....:-( "Galeria Centrum", "Galeria Mokotów", to sklepy, sklepy, sklepy....
Ale wracajac do sedna....
Warszawskie spotkanie z MM składało się z dwóch, odrębnych części.
Pierwszą była dyskusja na temat współczesnych buntowników w sztuce /głównie muzyce/ pt: Buntownik poszukiwany od zaraz".
Za stołem siedziało kilkuosobowe gremium złożone z młodych "gniewnych" ;-) i prowadzącego. Dyskutowali głównie miedzy sobą,choć oczywiście można było zadać jakieś pytanie związane z tematem, lub włączyć sie do dyskusji.... Ale lasu rąk nie widziałam. Raczej jakieś pojedyńcze, niezbyt częste wtrącenia kogoś z publiczności ...
W części drugiej natomiast MM recytował w całości "Chamstwo...". Po recytacji nastąpił oficjalny koniec wieczoru, choć zapewne dyskusje w kuluarach trwały nadal, bowiem W.wymieniony nie odgradzał się jakimiś murami. Z tego co zauważyłam kazdy mógł do Niego podejść i porozmawiać...
  
Re: Przypomnienie
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Listopada 2003, 22:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




ech ja eusa_wall.gif siedze w tej zakochanej stolicy i nie wiem ze takie rzeczy sie dzieja...


1, 2, 3 jakos to przezyje...
ide pogapic sie na bilet do stodoły...

:)
a tak naprawde zazdroszcze na zywo recytacja to nie to co na plytce...
ach ten boski MM
  
Re: <Maga> Przypomnienie
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Listopada 2003, 22:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Więc pojedź do Łodzi! Łódź niedaleko.... ;-))). Rzuć okiem na temat Alicji pt. "Przypomnienie" :-)
  
Re: <Alicja> Przypomnienie
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Listopada 2003, 22:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Alicjo! A czy spotkanie w Łodzi ma jakiś tytuł, jakiś temat przewodni... czy jest to po prostu stwierdzone ogólne - dyskusja na temt poematu "Ch...."
  
Re: Przypomnienie
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Listopada 2003, 23:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Malena :
Więc pojedź do Łodzi! Łódź niedaleko.... ;-))). Rzuć okiem na temat Alicji pt. "Przypomnienie" :-)


tak jakby ten watek mial inny temat crazy.gif crazy.gif
  
Re: <gROszeCK1> Przypomnienie
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 00:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




No, zgoda, masz świętą rację.... lol.gif Żle to sprecyzowalam.... Chodziło mi o coś innego... Moja przedmówczyni z takim smutkiem napisała o tym słuchaniu poematu z CD-ka, jakby Łódż była na II gim końcu świata, iż.... dziwnie pomyślałam sobie, że może przegapiła wcześniejsze posty wątku...
Chciałam być dobra ciocia i odesłałam ją tam.... a wyszło jak wyszło. Bzdurnie, idiotycznie :-))))
Przyznaję.
Ale się tłumaczę :-)))) Jak to winni. ;-)
  
Re: Przypomnienie
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 10:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Nie ma jkiegos temetu przewodniego. Nic tez nie slyszalam o jakis innych osobach niz MM. No to prawda Lodz nie jest daleko i nadal po spotkaniu pociagi beda jesdzic do W-wy. O ile nie przyspiesza strajku. Kurde! Dzwonilam na kolej zeby sie dowiedziec co i jak z tym strajkiem, a tu nic nic nikt nie wie sad.gif Mam nadzieje, ze w taki dzien jak 13 to pkp nas nie zawiedzie confused.gif
Jeszcze sie dzis dowiem co z tym wieczorem. Ale milo, ze facet dopuszcza do siebie glosy mlodych (bo chyba tacy przewazaja na tego typu spotkaniach?). Niestety moim zdaniem nie jest on najlepszym wykonawca swojego utworu, no ale chyba taki los autorow, ze nie potrafia przeczytac pozadnie swojego dziela (patrz np. T. Rozewicz) koszmar!!! lol.gif Wybaczcie mi to moje spaczenie zawodowe. Dla mnie musi byc dobrze i juz. No ale nie uprzedzajmy faktow. Pozyjemy zobazymy.
Pozdrowienia
  
Re: <Malena> Przypomnienie
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 10:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




:)...Nie tlumacz sie Malena, wcale az tak glupio to nie wyszlo:)). Zreszta jestem specjalistka od gaf forumowych...nawet to mozna polubic:))). A co do spotkania z MM, jestem w prawdziwej rozpaczy ze nie poslucham jak recytuje "Chamstwo w panstwie"...ale mieszkam zbyt daleko i nie zdolam dotrzec na to spotkanie...Napewno bedzie to interesujace wydarzenie i dziewczeta do Was prosba (i chlopaki oczywiscie:)) o szczegolowa (jesli bedzie warto:)) relacje, czy tez opis tego wieczoru. Bede czekala...W zalu utopiona ze mnie omija cos znow. sad.gif Pocieszcie...
  
Re: Przypomnienie
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 10:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




O szczegolowa relacje to sie nie matrw. Masz ja jak w banku. Zapytam dzis czy bedzie mozna robic zdjecia. Jesli tak to wam je przesle drodzy nieobecni.
Sympatyczne bylo to, ze udalo mi sie zdobyc plakat z tego spotkania.
Jest na nim to zdjecie MM z okladki "Chamstwa..." i tytul. Utdzymane jest w tej samej barwie co ksiazka. Mam mozliwosc zalatwic jeszcze jeden taki. Moze troszke podziurawiony szpilkami ale w calosci. Jesli ktos ma ochote. Przypominam, ze zdjecie jest naprawde duze...
Kto pierwszy ten lepszy. wink.gif
  
Re: <Alicja> Przypomnienie
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 11:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Majka!! biggrin.gif
  
Re: Przypomnienie
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 11:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Droga Majeczko!
Bardzo sie ciesze. Zobacze czy moze da sie jeszcze jakis znalezc. Moze bedzie w lepszym stanie. Chetnie przesle Ci go ale jest problem no wiesz z adresem no i z kasa. Miuze zobaczys ileby to kosztowalo. Chyba, ze chcesz zebtm go zlozyla i wyslala listem a nie w takiej specjalnej rurce.
Ale to wszystko kwestia dogadania.
Serdecznie Ci gratuluje
  
Re: <Alicja> Przypomnienie
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 11:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




...lepiej w specjalnej rurce...przesle Ci taka i zwrotny znaczek. Nie chce Cie na koszty narazac. smile.gif . Napisze Ci szczegoly w mailu. Za chwileczke. biggrin.gif
  
Re: Przypomnienie
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 14:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Maja!
Juz wyswietlilam swoj mail. Teraz mozesz napisac. Sorry. Cos nie zauwazylam, ze sie nie wyswietla.
  
Re: <Alicja> Przypomnienie
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 23:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Widzisz Alicjo a ja tyle mialam zajec, zem dopiero teraz mogla sie skupic na pisaniu zaleglych maili .Wybacz droga nowa kolezanko ma, zes tak dlugo czekala na odpowiedz...:). Mail polecial biggrin.gif
  
Re: Przypomnienie
PostWysłano: Czwartek, 06 Listopada 2003, 21:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




chce jeszcze tylko zapytac czy ktos z Lodzi wybiera sie na to jutrzejsze spotkanie?
  
Re: Przypomnienie
PostWysłano: Sobota, 08 Listopada 2003, 22:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
O szczegolowa relacje to sie nie mat biggrin.gif rw. Masz ja jak w banku]
.

Nie mogłam jednak przyjechać...Poproszę więc o jak najbardziej szczegółowe sprawozdanie :-) Napiszcie takze proszę, ile to spotkanie trwało. Dzięki! biggrin.gif
  
Re: Przypomnienie
PostWysłano: Sobota, 08 Listopada 2003, 22:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




Malena :
Cytat:
O szczegolowa relacje to sie nie mat biggrin.gif rw. Masz ja jak w banku]
.

Nie mogłam jednak przyjechać...Poproszę więc o jak najbardziej szczegółowe sprawozdanie :-) Napiszcie takze proszę, ile to spotkanie trwało. Dzięki! biggrin.gif


"Dość" wink.gif szczegółowa relacja znajduje się o tu. Mam nadzieję, że nic nie pokręciłam...
  
Przypomnienie
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010