Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Hołdys Guru Libido ;-)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Hołdys Guru Libido ;-)
PostWysłano: Niedziela, 02 Listopada 2003, 20:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Kolezanka mi ostatnio mowila, ze jakos pozna zima, gdy jeszcze nie wyszla plyta WS, Malenczuk byl w programie Holdysa na MTV Classic. Moze to i malo istotny fakt, gdyby nie to, ze podobno wykonal tam przy samym fortepianie 'Tango libido'. Zdaniem owej kolezanki tamta surowa wersja wymiotla ja w kosmos a wersja plytowa czy koncertowa to jedynie przearanzowane echo tamtego wykoniania.
O ile mi wiadomo Holdysa zdjeli z anteny jakos w czerwcu.

Czy ktos moze ma to nagranie i bylby skory sie nim podzielic?
  
Re: <gROszeCK1> Hołdys Guru Libido ;-)
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Listopada 2003, 10:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




Pudelsi w MTV u Hołdysa (25.02.2003):


"Najważniejsza jest wolność słowa..." - do tego można by sprowadzić sens rozmowy Zbyszka Holdysa z Maćkiem Maleńczukiem, która zostanie zaprezentowana we wtorek (25.02, 20:00) na antenie MTV Classic w programie "Guru". Hołdys zaznaczył, że nigdy wcześniej nie widział Maleńczuka na własne oczy, ani nigdy z nim nie rozmawiał.

"Jestem zszokowany twoim wzrostem" - powiedział. "193... albo 196, nie pamiętam" - odparł ubrany w czerwony garnitur Maleńczuk.

Rozmowa pełna jest sensacyjnych ciekawostek. Maleńczuk opowiada o pobycie w więzieniu (skazany za odmowę pelnienia służby wojskowej przesiedział 2 lata), o swoich fascynacjach kobietami, muzyką (bluesem!) i meandrach współpracy z Pudelsami. Ta część rozmowy została zilustrowana kontrowersyjnym i budzącym sprzeciw wielu polityków clipem utworu "Wolność słowa". W piosence została wymieniona z nazwiska plejada politycznych liderów różnych partii w dośc ironicznym kontekście. "Wiem, ze z tego powodu niektore stacje radiowe mogą nie chcieć tego grać..." - przyznał Malenczuk. "MTV się nie boi" - odparł Hołdys zapowiadając clip.

Na koniec Maciej Maleńczuk wykonał na żywo przepiękną piosenkę "Tango Libido", w której akompaniował sobie na dziecinnym syntezatorku własnego syna....


"Wyglądał strasznie nędznie w tym swoim powyciąganym sweterku"... - wspomina Pudel dzień, kiedy po raz pierwszy zobaczył na krakowskim rynku grającego na gitarze Maleńczuka.

Historię Pudelsów, wcześniejszego Dupą i dzisiejszych potyczek z mediami Pudel opowie we czwartek (27.02, 20:00) w progarmie "Guru"...


za independent.pl
Holdys jest teraz w TVP2, ale nowe a nie powtórki :(
  
Re: <ignac> Hołdys Guru Libido ;-)
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Listopada 2003, 11:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Przepraszam , moze to nie jest madre, a moze i troche obok tematu, ale czy MM ma tez syna? O ile mi wiadomo bardzo chcial, ale urodzily mu sie same dziewczatka...:)
...a info cenna bardzo. Ogladac bede.
  
Re: <Majka> Hołdys Guru Libido ;-)
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Listopada 2003, 15:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Sorry Majka, ale co będziesz oglądać? wink.gif
  
Re: <Kowal> Hołdys Guru Libido ;-)
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Listopada 2003, 16:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Synka jak już podrośnie? wink.gif
  
Re: <Kowal> Hołdys Guru Libido ;-)
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Listopada 2003, 16:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




...to jest jednak synek? Jezeli tak , to gdy podrosnie, ja pewnie juz bede slabo widziala...:)..


Ostatnio zmieniony przez Majka dnia Poniedziałek, 03 Listopada 2003, 16:29, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <Majka> Hołdys Guru Libido ;-)
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Listopada 2003, 16:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




eee tam...nie ma żadnego synka, przynajmniej oficjalnie; są za to 3 córki, z czego jedna jest już dorosła
  
Re: <Kowal> Hołdys Guru Libido ;-)
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Listopada 2003, 16:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




:) To wiem...I nawet maluchy maja chyba fajne imiona...Rita i ...nie pamietam:)a co do mojej wczesniejszej wypowiedzi, to nie dosc dokladnie przeczytalam. Coz jestem nie uwazna, zapracowana i stara i boleje nad tym:)).
  
Re: <Majka> Hołdys Guru Libido ;-)
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Listopada 2003, 17:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Nad wiekiem nie ma co boleć, jeno pogodzić się z nim wink.gif
  
Re: <Berger> Hołdys Guru Libido ;-)
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Listopada 2003, 17:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hopkirk
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #453
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Zauważyłem że tu panuje moda na "jeno".
Jeno ja jeszcze tego słowa nie użyłem, co niniejszym naprawiam lol.gif
  
Hołdys Guru Libido ;-)
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010