Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking -> overclocking
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
overclocking
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Listopada 2003, 15:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bizi
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #405
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




confused.gif mam nowego kompa Athlona2500+ barthon 333mhz do tego płytke główną Asus A7N8X deluxs i do tego ramy PC 3200 I zastanawiam się bardzo co da się z tego wycisnąć i ile będe musiał włożyć w tego kompa proszę o pomoc
  
Re: <bizi> overclocking
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Listopada 2003, 16:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




napisz jeszcze jakie masz dokładnie chłodzenie i jaką max. temp. masz w stress. Możesz podkręcać dopuki nie osiągniesz ok 55*C (zaczynają się problemy ze stabilnością).
  
Re: overclocking
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Listopada 2003, 17:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EZ_lo
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #91
Posty: 600


[ Osobista Galeria ]




nie wspominajac o tym, ze na stabilnosc moze miec powazny wplyw cienki zasilacz. bez dobrego chlodzenia i zasilacza szanse na mocne krecenie wygladaja mizernie.
  
Re: overclocking
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Listopada 2003, 21:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
a-rtix
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #318
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




Tak i dopisz jakie masz pamieci samo pc 3200 nic nie mowi jak masz np: Kingstona lub Infineonka to mozna poszalec - troszke innaczej przedstawia sie sprawa z pamieciami nie markowymi czasami nie spelniaja okreslonych parametrow pracy i mozna zapomniec o stabilnosci

pozdrawiam !!!
  
Re: overclocking
PostWysłano: Sobota, 08 Listopada 2003, 12:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bizi
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #405
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




czy ja wiem opis zamieściłem niżej
  
Re: <bizi> overclocking
PostWysłano: Niedziela, 09 Listopada 2003, 20:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
reed
Tweak.pl
 
Użytkownik #99
Posty: 94


[ Osobista Galeria ]




Co to sa te Segete i Segate ??
To jakies noname hdd ??
  
Re: overclocking
PostWysłano: Wtorek, 18 Listopada 2003, 12:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bizi
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #405
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




no luz komp sie troche zmienił bo padła płyta i wziołem epoxa to co teraz powiecie mi dorodzy koledzy opis niżej
  
Re: <bizi> overclocking
PostWysłano: Wtorek, 18 Listopada 2003, 18:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lemar
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #72
Posty: 85


[ Osobista Galeria ]




Witam!
A co bys chcial konkretnie wiedziec eusa_eh.gif ??
Bo na ile da sie tego sprzeta wykrecic to nikt Ci konkretnie nie powie,
wszystko zalezy od tego jakie masz chlodzenie i jaki Ci sie trafil egzemplaz tego proca,
bo zasilke masz nawet dobra z tego co widze....
IMHO troszke da sie z tego sprzeta wycisnac wiecej niz przy normalnych ustawieniach wink.gif
  
Re: <bizi> overclocking
PostWysłano: Środa, 19 Listopada 2003, 10:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
reed
Tweak.pl
 
Użytkownik #99
Posty: 94


[ Osobista Galeria ]




To co ? Juz Ci na te 3,5GHz nie leci ?? shock.gif
Niezly sciemniacz z ciebie "kolego"
W9ogole to poszukaj i poczytaj po forum zanim zadasz nastepne tak leserskie i yntelygentne pytanie.
  
overclocking
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010