Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> Czy jestes meskim szowinista? Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <Berger> Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Czwartek, 06 Listopada 2003, 15:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




No coz w takim razie, moze powinienes wysnuc jakies wnioski ze swoich wynikow? lol.gif .Ewentualnie udac sie do realnego specjalisty wink.gif
  
Re: <Berger> Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Czwartek, 06 Listopada 2003, 15:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




8 (słownie: osiem)(sic!) punktów??? shock.gif shock.gif shock.gif lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: <ulan> Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Czwartek, 06 Listopada 2003, 17:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Jakie niby wnioski? A do specjalisty sam sobie się udawaj.
  
Re: Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Czwartek, 06 Listopada 2003, 18:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Kowal :
8 (słownie: osiem)(sic!) punktów??? shock.gif shock.gif shock.gif lol.gif lol.gif lol.gif


Ja też osiem biggrin.gif ...a jeszcze niedawno wyrzekłam się kobiecości na rzecz kopania piłki w bojówach z kumplami. wink.gif Precz mi z feminizmem i szowinizmem! Nie można było traktować tego testu na powagę - fakt, był po stronie szowinistów. Jako kobita zaznaczałam najczęściej "Zdecydowanie nie", ponieważ te pytania same się o to prosiły, to była zwykła prowokacja - tjaaa szowinistyczne pytania retoryczne. doubt.gif
  
Re: <little_wild_girl> Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Czwartek, 06 Listopada 2003, 18:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ufff... Jednak ktoś rozsądny mi przyszedł w sukurs! lol.gif
  
Re: <little_wild_girl> Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Czwartek, 06 Listopada 2003, 18:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




ROTFL
  
Re: <Berger> Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Czwartek, 06 Listopada 2003, 22:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Bergulany, dajcie se po razie i przestańcie po sobie jeździć na forum wink.gif
PEACE smile.gif
  
Re: <little_wild_girl> Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Czwartek, 06 Listopada 2003, 22:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




A Panienka to przepraszam, w jakiej sprawie... ? wink.gif biggrin.gif
  
Re: Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Piątek, 07 Listopada 2003, 11:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
A Panienka to przepraszam, w jakiej sprawie... ? wink.gif biggrin.gif


Ktio shock.gif biggrin.gif ! Aaa...w bardzo nietypowej, a co, nie można, Wuju? cool.gif biggrin.gif lol.gif lol.gif wink.gif

Z rodzeństwem to już tak jest;)))). Ale widzę,że ulan podpuszcza i prowokuje brata(zapewne młodszy), a ten drugi się daje;))))), hehehe. lol.gif

Bez przerwy szarpie, szczypie mnie.
Czy mogę bronić się? O, nie!
Bo wszystko zniesie starszy brat,
Ażeby młodszy brat był rad.

A jednak, chociaż wad ma sto,
Nikomu bym nie oddał go.
Byleby bocian umiar miał
I na nim już poprzestać chciał! wink.gif


Oł sorji, to miało być do poezji. biggrin.gif Albo do nowego wątku[oczko] .


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Piątek, 07 Listopada 2003, 13:22, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <little_wild_girl> Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Piątek, 07 Listopada 2003, 13:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Wierz mi, Berger jest juz duzym chlopcem i nie potrzebuje adwokata. lol.gif



PS ulan nie Ulan eusa_naughty.gif
  
Re: <ulan> Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Piątek, 07 Listopada 2003, 13:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ale pani adwokat może być wink.gif
  
Re: Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Piątek, 07 Listopada 2003, 13:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




ulan :
Wierz mi, Berger jest juz duzym chlopcem i nie potrzebuje adwokata. lol.gif
PS ulan nie Ulan eusa_naughty.gif


Już poprawiłam to karygodne przewinienie z "U" na "u" (zaraz się przyczepi, że nie pogrubiłam;))))) biggrin.gif lol.gif wink.gif Ja uważam, że właśnie duzi chłopcy potrzebują adwokatów. Mali wszak nie odpowiadają za swe czyny przed sądem, więc taka pomoc jest im zbędna, ne? biggrin.gif lol.gif

Berger :
Ale pani adwokat może być wink.gif

Ja adwokat lol.gif shock.gif , tosz to ja marzę o dłubaniu w zgniłych zębach(stomatolog) lub wysłuchiwaniu niedoszłych samobójców (psycholog). lol.gif biggrin.gif cool.gif



Niezły off topic, dobrze,że Prezes jeszcze nie zobaczył. wink.gif cool.gif

EDIT:
Ale ja widze...Pozdrawiam ulan smile.gif
  
Re: <little_wild_girl> Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Piątek, 07 Listopada 2003, 15:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Mam nadzieję, że będziesz lepszym psychologiem niż konował, co wymyślił ten test! wink.gif
  
Re: <Berger> Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Piątek, 07 Listopada 2003, 15:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Czlowieku, nie masz prawa nazywac nikogo konowalem tylko dlatego ze jestes feinistka i nie chcesz sie z tym pogodzic. lol.gif Poza tym widze ze zatracasz dystans do tematu. eusa_wall.gif
  
Re: <ulan> Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Piątek, 07 Listopada 2003, 17:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Konował i tyla! lol.gif
A żadną ,,feinistką" nie jestem. cool.gif
  
Re: <Berger> Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Piątek, 07 Listopada 2003, 18:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Hmm ty to lepiej powinienes wiedziec, ale mi to oszczerstwem smierdzi biggrin.gif
  
Re: Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Piątek, 07 Listopada 2003, 18:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




ulan :
W ramach walki z nuda ...


Hehe, teraz już wiem, na czym ta walka miała polegać i kogo dotyczyć. wink.gif biggrin.gif lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: <little_wild_girl> Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Piątek, 07 Listopada 2003, 19:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Oswiecisz nas???
  
Re: Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Piątek, 07 Listopada 2003, 21:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




PREZES ZOBACZYŁ właśnie i przypomina że jest to:
ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, i jeszcze raz: ble, ble, ble, ble,
i prosi o:ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble,

A tak na poważnie to przystopujcie to: ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble.

Bo mi EDDEk do gardła skoczy, że nic nie robię... wink.gif
  
Re: <Marek D.> Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Piątek, 07 Listopada 2003, 22:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Wybacz Marku, że tak nieprzystojnie zwracam Ci uwagą, ale sądzę, że w Twojej reakcji na panoszące się ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble,ble,
za mało było: ble, ble, ble, ble, ble.

Gdyby otóż Twego ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble,ble, ble, ble, ble, było więcej, to sądzę, że ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, zostało by prędzej ukrócone.
  
Czy jestes meskim szowinista?
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 3 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010