Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> Czy jestes meskim szowinista? Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 17:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




W ramach walki z nuda przegladalem przerozne portale w poszukiwaniu rozrywki smile.gif . Natrafilem na cos takiego. Wyszlo mi, ze nie jestem szowinista, wiec moze czas zrzec sie czlonkostwa w klubie??? crazy.gif
  
Re: <ulan> Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 17:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




Na pewno nie grozi Ci zostanie męskim szowinistą. Jesteś zdecydowanym(ą) realist(k)ą. Dostrzegasz występujące pomiędzy kobietami a mężczyznami różnice i starasz się je akceptować. Nie dzielisz ludzi na lepszych i gorszych, a już na pewno nie przyjdzie Ci do głowy, by dokonać takiego podziału między płciami. Uważasz raczej, że każdy powinien się tym zajmować, do czego ma największe predyspozycje, zdolności i zamiłowania.


UFFF... cool.gif
  
Re: <bzzz> Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 17:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




No BAsiu kamien spadl mi z serca. Juz bylem gotow sie o ciebie martwic smile.gif
  
Re: <ulan> Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 17:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ja też, Basiu, do tej pory byłem święcie przekonany, że jesteś męskim szowinistą!!! shock.gif
  
Re: <Berger> Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 17:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




aż się poplułam kurka... eusa_wall.gif biggrin.gif
  
Re: <bzzz> Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 17:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Nie pluj, damie nie wypada lol.gif
  
Re: <ulan> Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 18:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Dlaczego? Niech sobie dziewczyna popluje, skoro lubi. wink.gif
A mnie Interia zupełnie dobiła. Wyszło, że jestem... ,,nierealistyczną feministką". Oto co mi napisali:
,,Jesteś skłonny(a) zaprzeczać rzeczywiście istniejącym różnicom pomiędzy kobietami a mężczyznami. Dzieje się tak nie dlatego, że ich w ogóle nie dostrzegasz, ale z tego powodu, iż, Twoim zdaniem, kobiety zawsze były i są nadal dyskryminowane, w związku z czym należą się
im większe prawa i przywileje niż mężczyznom. Jesteś gotowy(a) walczyć o prawa kobiet, co na pewno jest słuszne, jeśli mieści się w granicach zdrowego rozsądku i nie jest podszyte nienawiścią i chęcią poniżenia mężczyzn. Uważasz, że jeśli w obecnych czasach kobietom udało się dojść do głosu, powinny to wykorzystać w pełni i wziąć odwet za to, że ich prababki były tak bardzo zdominowane przez mężczyzn. Jesteś zwolennikiem (zwolenniczką) zamiany ról między kobietami a mężczyznami. Dlatego też uważasz, że kobieta powinna stworzyć sobie
warunki do rozwoju osobistego i zawodowego nawet kosztem rodziny, a mężczyzna powinien to zaakceptować i zastąpić ją w pracach związanych z prowadzeniem domu czy opieką nad dziećmi. Ponadto sądzisz, że mężczyźni są słabsi psychicznie i powinni pozwolić kobietom,
aby nimi pokierowały."

Jakaś totalna bzdura, poza tym, że faktycznie nie zaprzeczam dyskryminacji, bo musiałbym być ślepy. No i co do tej samorealizacji kosztem rodziny, to uważam, że obie strony mają do niej takie samo prawo. Natomiast nie zamierzam o nic walczyć i jestem absolutnie przeciwny, żeby kobiety brały na nas jakiś odwet!!! lol.gif
  
Re: <Berger> Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 18:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




No kurde Krzysiek nie spodziewalem sie ze jestes feministka. Znaczy to, ze sympatyzujesz bylo mi wiadome, ale wyszlo ci a'la Kinga Dunin a jak wiem ja potepiasz lol.gif . Kurde daje mi to do myslenia, nie ma co... biggrin.gif
  
Re: <ulan> Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 18:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Kurka, jasne, ze jestem za równouprawnieniem, ale feministek nigdy nie kochałem, a Kingi Dunin nie cierpię!!! cool.gif


Ostatnio zmieniony przez Berger dnia Wtorek, 04 Listopada 2003, 18:43, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <Berger> Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 18:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Kurde za jakimi uprawnieniami jestes?? smile.gif . No coz w nienawisci do Kingi nie jestes osamotniony smile.gif . Moze zalozymy strone internetowa www.KingaDuninNaFalach.pl? lol.gif wink.gif
  
Re: <ulan> Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 18:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Równymi. Kurka, czy ja mówiłem coś o nienawiści??? Nie cierpię agresywnej, pozbawionej krzty poczucia humoru baby i tyla!!!
  
Re: <Berger> Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 18:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Fakt nie napisales, sam sobie to dopowiedzialem. Dlatego mea culpa powinienem ujac to w "". Chociaz wnioskuja z Twoich wypowiedzi to ty jej naprawde nienawidzisz... cool.gif
  
Re: <ulan> Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 18:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Napiszę więc tłustą czcionką:
Nie czuję nienawiści do Kingi Dunin.
  
Re: Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 19:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




A o to wyniki PREZESA KMS cool.gif

Poglądy wygłaszane przez męskich szowinistów są Ci bliskie. Jesteś realist(k)ą - dostrzegasz różnice pomiędzy kobietami a mężczyznami w sposobie bycia, rozumowania, zachowania się w różnych sytuacjach, przeżywania i okazywania uczuć, itd. Uważasz, że pewne zadania i role życiowe są przynależne tylko kobietom, albo wyłącznie mężczyznom. Podobnie jak męscy szowiniści jesteś zwolennikiem (zwolenniczką) tradycyjnego podziału ról. Miejsce kobiety jest według Ciebie raczej w domu, przy dzieciach, a jeżeli pracuje zawodowo, to nigdy nie powinna przedkładać swojej pracy nad rodzinę. Poza tym powinna być gotowa do poświęceń i rezygnacji, uznawać i akceptować przewagę mężczyzn w wielu dziedzinach życia i wspierać swojego męża w jego rozwoju zawodowym i osobistym, ale dobrze by też było, gdyby znalazła czas na rozwój swoich zainteresowań, choćby po to, by nie przynosić wstydu swojemu ?panu i władcy?. Mężczyzna natomiast może spełniać się zawodowo, dbać o rozwój własnych zainteresowań, cieszyć się wolnością i swobodą. Przy takim podejściu grozi Ci wartościowanie różnic występujących pomiędzy mężczyznami a kobietami. Jesteś skłonny(a) uznawać przewagę i wyższość mężczyzn. Zauważ, że masz tendencję do podkreślania, że mężczyzna nie tylko jest lepszym politykiem, inżynierem, naukowcem, ale także może być lepszym niż kobieta kucharzem, pielęgniarzem, czy nawet nianią. Kobiety, które znalazły się w tej grupie i wyznają opisane poglądy, zazwyczaj idealizują mężczyzn, a nie doceniają siebie i innych kobiet. Czują się niedowartościowane i nic dziwnego, bo z lęku czy niepewności pozostają w cieniu mężczyzn i nie dbają o własny rozwój. Aby uniknąć ciągłych frustracji i rozgoryczenia powinny spróbować bardziej się cenić. Natomiast mężczyznom z tej grupy przydałoby się czasem zejść z piedestału i zrezygnować nieco z wyższościowego i krytycznego nastawienia do kobiet. Może nawet udałoby się Wam zaakceptować różnice płci i zgodzić się z tym, że wszyscy mają te same prawa, a to na pewno sprzyjałoby uzyskaniu lepszego porozumienia z kobietami.
  
Re: Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 19:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




ufff... biggrin.gif nie jestem szowinistą
ciekawe komu na hehu wyszedł wynik szczególnie drastyczny eusa_eh.gif
  
Re: Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 19:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




z ogromnym zaciekawieniem czekalem na wynik i sa one identyczne jak Prezesa :D
(zdobylem 31 punktow :))
  
Re: <Marek D.> Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 19:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




I wlasnie dlatego jestes Wacpan Prezesem ROTFL
  
Re: <EDDY> Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 19:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




No i wyszedl Ci jedynie sluszny wynik eusa_clap.gif biggrin.gif !!!

Co prawda z trudem, ale ja starałem się być szczery. Chociaż zawsze jeszcze mogę wykreować w tym teście 100% szowinistę i tekst podmienić. biggrin.gif
  
Re: <ulan> Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 19:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




No cóż, ktoś musi stać na straży starego porządku, jeszcze przyjdzie taki czas, że nieszowiniści będą nam dziękować, lub tylko wspominać jak tak dalej pódzie.
  
Re: Czy jestes meskim szowinista?
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 19:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
Co prawda z trudem, ale ja starałem się być szczery. Chociaż zawsze jeszcze mogę wykreować w tym teście 100% szowinistę i tekst podmienić. biggrin.gif


W takim razie robie "kopie bezpieczenstwa" Twojego posta. tongue.gif .Nie ladnie falszowac wyniki eusa_naughty.gif
  
Czy jestes meskim szowinista?
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 1 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010