Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Gry -> counter-strike
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
counter-strike
PostWysłano: Środa, 05 Listopada 2003, 22:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




elo smile.gif

jest może na forum jakiś zapalony gracz CS-a ???


Ja gram od roku z przerwami confused.gif
  
Re: counter-strike
PostWysłano: Środa, 05 Listopada 2003, 22:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




zapalony raczej nie, ale gracz :)
nie od roku, a od ponad dwoch lat (moze trzech?):>>>
choc w tym roku od maja do pazdziernika nie gralem wcale (ostatnio znow zaczalem grac, noca na Bro - tam zazwyczaj sa inteligentni ludzie)


Ostatnio zmieniony przez EDDY dnia Czwartek, 06 Listopada 2003, 21:30, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: counter-strike
PostWysłano: Czwartek, 06 Listopada 2003, 21:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




a wie ktoś może co trzeba zrobić żeby grać w CS-a w internecie (dodam tyle że mam wersje przegraną od oryginalnej i ubdate CS 1.5)
  
Re: <Krzysiek> counter-strike
PostWysłano: Czwartek, 06 Listopada 2003, 21:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Twoje won id nie moze sie powtarzac, czyli musisz miec nieuzywany cd-key, aby zagrac przez Internet :)
  
Re: counter-strike
PostWysłano: Piątek, 07 Listopada 2003, 00:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
Twoje won id nie moze sie powtarzac, czyli musisz miec nieuzywany cd-key, aby zagrac przez Internet :)


aha confused.gif czyli musze znaleść jakiegoś CD_key genetatora i kliknać kilkaset razy... spróbuje.
Bo teraz jak próbowałem z używanym to wszystkie serwery były puste a jak miały miejsca wolne to nie dało się wejść
  
Re: <Krzysiek> counter-strike
PostWysłano: Piątek, 07 Listopada 2003, 02:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




A nie lepiej kupic oryginal. W Media Markecie, za jakies niewielkie pieniadze ostatnio widzialem
  
Re: counter-strike
PostWysłano: Piątek, 07 Listopada 2003, 13:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




ulan :
A nie lepiej kupic oryginal. W Media Markecie, za jakies niewielkie pieniadze ostatnio widzialem


dla licealisty każda kasa jest ważna tongue.gif niewiem... może kiedyś jak będe miał to kase to kupie ale teraz trzeba kod znaleść confused.gif

eddy widzisz i nie grzmisz :] eusa_naughty.gif
nie mozecie na privie sobie tłumaczyc i pomagac ? cool.gif
Jager
  
Re: <Krzysiek> counter-strike
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 15:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
archi
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #503
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




siemka jest pytanko biggrin.gif z kąd wziołeś cd-key do gry przez internet???masz gg to wyślij mi odpowiedź na nr 4305846!!!!!!!!!![/code]
  
Re: <ulan> counter-strike
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 15:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
archi
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #503
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




a ok ilu to kosztowało?
  
Re: counter-strike
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 20:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
weS
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #465
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




Na allegro mozna dostac cd-key dobry za 10 zl, albo kupic gdzies w promocji cs'a ... teraz bez promocji chyba kosztuje 30 zl.. takze niewiele
  
Re: counter-strike
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 21:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




weS :
Na allegro mozna dostac cd-key dobry za 10 zl, albo kupic gdzies w promocji cs'a ... teraz bez promocji chyba kosztuje 30 zl.. takze niewiele


ja pociągląłem z netu i jest dobry... jest taki prrogram który szuka nie używanych cd-keyów
  
Re: counter-strike
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 17:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




weS :
Na allegro mozna dostac cd-key dobry za 10 zl, albo kupic gdzies w promocji cs'a ... teraz bez promocji chyba kosztuje 30 zl.. takze niewiele


nie radze kupowac cs-key na allegro........ uzytkownicy spisuja a sami graja potem
Ja się poświęciłem i mam oryginalnego half life'a razem z counter strike ..... był w Empiku za 49,90..... ..... teraz jak mam czasem ochote to gram ...... i jestem legalny smile.gif
  
Re: <Krzysiek> counter-strike
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 19:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem, jak dlugo sie bedziesz mogl cieszyc graniem w sieci w CS 1.5, gdyz coraz wiecej serwerow przechodzi juz na 1.6, ktory nie korzysta z VON ID, ale ze Steam ID. Kwestia czasu jest tylko znikniecie tego pierwszego, co automatycznie spowoduje pelna przesiadke na nowsza wersje, niestety.

Na razie nie masz sie co martwic, IMO dopoki bedzie tyle bugow i mozliwosci cheatowania, to pozostawia dobra, stara wersje w spokoju.
  
Re: counter-strike
PostWysłano: Sobota, 10 Stycznia 2004, 04:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




zanim 1.6 zacznie dzialac to steam musi byc naprawiony.
Obecnie caly czas jest gowniany.
Wiele osob mowi ze zostaje przy 1.6 i caly czas jest wiecej serwerow 1.5.
W sumie gram tylko na lanie i mi to nie robi..
  
Re: counter-strike
PostWysłano: Niedziela, 25 Kwietnia 2004, 15:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Matthas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #891
Posty: 105


[ Osobista Galeria ]




Ja gram w 1.5 Bracia też. W 1.6 to tylko klanówki sie gra i trzeba miec orginalnego cs'a by chodził 1.6. A jakiego programu używacie by wejść na serwer normalnie przez cs czy za pomocą "oka". Gram już 3 lata w cs'a, a tylko 5 miesięcy używam tego programu. doubt.gif
  
counter-strike
Forum dyskusyjne -> Software -> Gry

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010