Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Cos nie gra Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <gosiaxo> Cos nie gra
PostWysłano: Wtorek, 18 Listopada 2003, 16:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




...Byc moze ...ja jestem raczej nowa...i w ogole ten rodzaj komunikacji jest dla mnie nowy...ale chetnie wyslucham kilku rad, lub tez wspomnien o Waszym poprzednim forum...Szczegolnie teraz (po karcacym glosie gosiaxo :)) wydaje sie, ze bylo ono miejscem spotkan niezwyklych postaci, wymiany niezwyklych mysli, jakze roznych od naszych - maluczkich...Osobiscie przepadam za poznawaniem interesujacych ludzi i przygladac sie ich dysputom...jesli sama nie dorastam by sie np. wlaczyc...:)). Jest to pouczajace i ciekawe...Gdzie zatem szukac "starych" forumowiczow, by ci nowi mogli sie uczyc...oglady nabrac...? smile.gif


Ostatnio zmieniony przez Majka dnia Wtorek, 18 Listopada 2003, 17:46, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <Majka> Cos nie gra
PostWysłano: Wtorek, 18 Listopada 2003, 17:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gosiaxo
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #377
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




Witam krajankę:-)
nikogo karcić nie zamierzałam, ot taka chwila słabości...
A wspomnienie o starym forum wynika wyłącznie z sentymentu i trochę z ciekawości gdzie się podziali ludzie, którzy tam/tym żyli. No i zaglądali tam czasem franz z lalusiem. I niejaki pudel takze.
Polecam
http://www.dyskusje.pl/postlist.php?Cat=&Board=pudelsi
jako źródło wszelkiej wiedzy


Ostatnio zmieniony przez gosiaxo dnia Wtorek, 18 Listopada 2003, 17:58, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <gosiaxo> Cos nie gra
PostWysłano: Wtorek, 18 Listopada 2003, 17:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




I ja Krajanke witam :)
Dzieki, chetnie sobie poczytam biggrin.gif...rozumiem taka tesknote i zal ze "juz jest inaczej"...Tez czasami to odczuwam, z reguly jednak bywalam zadowolona...poza drobnymi wyjatkami :).


Pozdrawiam
  
Re: Cos nie gra
PostWysłano: Wtorek, 18 Listopada 2003, 18:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




gosiaxo :
Forumowiczki prześcigają się w zachwytach na temat MM, a komentarze na temat prozy, którą nie do konca się zrozumiało graniczą z histeryczną egzaltacją.


ja tam nigdy nie zaprzeczalam swojej histerycznej egzaltacji

a pozatym literatura jest po to aby sie w niej rozcztywac i kazdy moze sobie ja pojmowac na swoj wlasny sposob

tyle ode mnie
  
Re: Cos nie gra
PostWysłano: Wtorek, 18 Listopada 2003, 18:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




gosiaxo :
A może po prostu nastapiła wymiana pokoleń?
pozdr


Ta juz nastapila na starym moim zdaniem.
Wielu tamtych dyskutantow, na ile mi wiadomo, nie ma obecnie dostepu do netu. Pewna (acz niewielka z moich obserwacji) czesc zbojkotwala wogole Pudelsow w sieci po akcji Franza. A Lalus sie wciaz udziela wink.gif. Prawdobodobnie reszta zespolu wciaz nie wie o powstaniu tego forum, acz nie ma jak tego stwierdzic.

Po to tu napisalem, ze cos mi sie nie podoba, aby o tym conieco porozmawiac.
Standardowym jest tlumaczenie, ze 'mozna nie czytac tego, co sie nie podoba'. Jest jednak chybione wobec forum. Zwlaszcza, ze z czasem moze sie okazac, ze coraz wiecej jest tego 'co mozna ominac w czyatniu' i wogole przestac czytac forum. A tego nie chcemy.

Uczestnicy forum to nie tylko ci, co sie udzielaja, ale takze spora rzesza cichych(z roznych przyczyn) czytelnikow. Powody ciszy sa rozne: od niesmialosci az po szacunek do swojego slowa i innych czytelnikow.

Powtorze sie, ale podkresle zarazem: tematy 'niemalenczukowe' mozna rozstrzasac na innych forach. Z czasem moze jakis temat bedzie potrzebowac wlasnego forum - mozna porozmawiac z Administratorem o utworzenie takowego i dzieki temu rozbudowywac ten, wciaz skromny mimo wszytsko, serwis.

Prosze jeszcze raz o porzadek na forum poswieconym Mackowi Malenczukowi. Piszcie, co uwazacie, ze jest warte przeczytania a nie, co wam paluchy na klawiszach wyrzezbia.wink.gif
  
Cos nie gra
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010