Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Fotki wyszperane w internecie Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Fotki wyszperane w internecie
PostWysłano: Czwartek, 11 Października 2007, 19:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lucekk
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4519
Posty: 112


[ Osobista Galeria ]




Ula.B :
[..]



Oczywiście , że nie tylko Maleńki . Cały zespół to wielka klasa , zwłaszcza w obecnym składzie , ale MM to filar , trzon , frontman , solista , gitarzysta , lider i przede wszystkim ta najważniejsza część zespołu , która się nie zmienia .


To było retoryczne pytanie moja droga.... Choć i fajnie by było by HT nagrał wreszcie płytę bez Maleńczuksa. (Drobna prowokacja). lol.gif
  
Re: <Lucekk> Fotki wyszperane w internecie
PostWysłano: Czwartek, 11 Października 2007, 19:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
haps
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6745
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




To było pytanie retoryczno-prowokacyjne....a odpowiedz mamy jedna-Malenczuk na fotkach wystarczy,i tak wiadomo o co chodzi.I nie zazdroscic mi tu-facet jest nie do przebicia wink.gif
  
Re: <Lucekk> Fotki wyszperane w internecie
PostWysłano: Piątek, 12 Października 2007, 08:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




A coś Ty Taki mądry mój drogi Lucekk'u . To nie tyle była odpowiedż na Twoje retoryczne pytanie, tylko chęć podkreślenia jakie znaczenie ma osoba MM dla tego zespołu . Jak widać , to nie tylko moje zdanie . Ale OK nie będę więcej cytowała Twoich retorycznych pytań w swoich odpowiedziach, Mój Drogi . smile.gif
  
Re: <Ula.B> Fotki wyszperane w internecie
PostWysłano: Piątek, 12 Października 2007, 17:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lucekk
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4519
Posty: 112


[ Osobista Galeria ]




Hehe, chciałem tylko trochę zamętu wprowadzić biggrin.gif . Nie mam Ci niczego za złe. Peace. drunken_smilie.gif

Wiadomość wysłana po 1 minucie 27 sekundach:

Re: <Lucekk> Fotki wyszperane w internecie

P.S. Ja nadal mam nadzieję, że MM w końcu opuści HT. cool.gif
  
Re: <Lucekk> Fotki wyszperane w internecie
PostWysłano: Piątek, 12 Października 2007, 21:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
haps
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6745
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




Dlaczego miałby opuscic HT? Ja cały czas mam wrazenie,ze dopiero rozwijają skrzydła.Mają doskonałe teksty do muzyki mocnej,ale i tak wpadajacej w ucho i zapadającej w pamięc. Poza tym nie jest tajemnicą,że dla MM Homo Twist jest czyms niezmiernie waznym. Lucekk-znowu prowokacja?
  
Re: <haps> Fotki wyszperane w internecie
PostWysłano: Piątek, 12 Października 2007, 21:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lucekk
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4519
Posty: 112


[ Osobista Galeria ]




Dziefczyno, żadna prowokacja. To po prostu żarty!! Jakże by HT mógł istnieć bez MM?? Przeca to jego "bend".
  
Re: <Lucekk> Fotki wyszperane w internecie
PostWysłano: Sobota, 13 Października 2007, 15:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
haps
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6745
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




No to tez pytam cvzy prowokujesz dla jajcoffff.No przeca,ze band jego,chudzizny jednej.No wink.gif
  
Re: Fotki wyszperane w internecie
PostWysłano: Sobota, 13 Października 2007, 18:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Lucekk :
Hehe, chciałem tylko trochę zamętu wprowadzić biggrin.gif . Nie mam Ci niczego za złe. Peace. drunken_smilie.gif. cool.gif


Ależ ja też nie mam Ci niczego za złe , przynajmniej trochę ruchu na forum . Wszyscy wiemy , że HT=MM i MM=HT . cool.gif
  
Re: Fotki wyszperane w internecie
PostWysłano: Sobota, 13 Października 2007, 22:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




A MM=MM.
Jak by nie spojrzeć.
;P
  
Re: Fotki wyszperane w internecie
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Listopada 2007, 20:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




http://www.youtube.com/watch?v=weQak8rpWWk... staroć (...ale na YouTube niedawno wrzucone...)
p.s. operatorzy są czasem dziwni... eusa_eh.gif
  
Re: <Kindża> Fotki wyszperane w internecie
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Listopada 2007, 22:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
haps
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6745
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




Ze sie Malenczuk nie pomylił przez pokręconego kamerzyste-to podziwu godne,ze go nie kopnął-prawie dziwne.Odwazny Maciejozol,ma w dupie wszystko.
A teraz ja mam prosbe-mozecie pomoc mi znalezc "DŻOCHARA"? Był kiedys na you tube,ale przepadł....a posłuchałoby sie wink.gif
  
Re: <haps> Fotki wyszperane w internecie
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Listopada 2007, 22:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
haps
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6745
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




A tak własciwie,to macie kobitki-kolejne,stare cudenko:))) ale "dzochara" mi znajdzcie!!!Plizzzz :)) http://pl.youtube.com/watch?v=TAVweVW2neY
  
Re: Fotki wyszperane w internecie
PostWysłano: Środa, 14 Listopada 2007, 21:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rafaldinho
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6850
Posty: 48


[ Osobista Galeria ]




Dodałem Dżochara, w wersji mp3, jakość taka sobie, jak bede mial czas zamieszcze filmik, miłego słuchania biggrin.gif

http://www.plikus.pl/zobacz_plik-Maciej_Malenczuk_-_Dzochar-72797.html
  
Re: Fotki wyszperane w internecie
PostWysłano: Piątek, 16 Listopada 2007, 08:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kachna
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1184
Posty: 650


[ Osobista Galeria ]




ZŁOTE DZIOBY 1
ZŁOTE DZIOBY 2
ZŁOTE DZIOBY 3
  
Re: Fotki wyszperane w internecie
PostWysłano: Sobota, 17 Listopada 2007, 18:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
haps
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6745
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




Niestety nie otwiera mi sie "Dzochar" sad.gif ale dzieki za chec szczerą wink.gif z niecierpliwoscia czekam na filmiczek,moze tu sie uda.
  
Re: Fotki wyszperane w internecie
PostWysłano: Niedziela, 18 Listopada 2007, 16:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rafaldinho
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6850
Posty: 48


[ Osobista Galeria ]




haps :
Niestety nie otwiera mi sie "Dzochar" sad.gif ale dzieki za chec szczerą wink.gif z niecierpliwoscia czekam na filmiczek,moze tu sie uda.


Przed chwilką patrzałem i wszystko działa confused.gif, to podaj mi maila Kolego to Ci wyślę, a filmik postaram sie dodać jak najszybciej.
  
Re: Fotki wyszperane w internecie
PostWysłano: Niedziela, 18 Listopada 2007, 21:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rafaldinho
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6850
Posty: 48


[ Osobista Galeria ]




Narazie dodałem coś innego:

http://pl.youtube.com/watch?v=kDXPprgv2EI
http://pl.youtube.com/watch?v=srqjRFBx_3M

I co o tym sądzicie?... Pewnie już to widzieliście, to jest z programu Materny i Manna "Mama", który leciał kiedyś w Jedynce, ale powspominać warto wink.gif
  
Re: <Rafaldinho> Fotki wyszperane w internecie
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Listopada 2007, 11:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




A mnie się udało . Ściągłam sobie "Dżochara" do folderu , w którym mam same rarytasy , bo do rarytasów niewątpliwie ta piosenka należy . Już mi jej nikt nie odbierze . Dzięki. biggrin.gif
  
Re: Fotki wyszperane w internecie
PostWysłano: Wtorek, 20 Listopada 2007, 09:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rafaldinho
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6850
Posty: 48


[ Osobista Galeria ]




Dżochar "Movie" biggrin.gif :
http://pl.youtube.com/watch?v=Prg57Mch6fU
  
Re: <Rafaldinho> Fotki wyszperane w internecie
PostWysłano: Wtorek, 20 Listopada 2007, 12:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
haps
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6745
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




Wielkie dzięki wink.gif .Malenczuk w tej interpretacji to zupełnie inny artysta,powinien umiescic "Dzochara" na jakiejs płycie. A fragmenciki sprzed lat zamieszczone przedwczoraj sa urocze.Jednak oceniajac babskim okiem(haps to Hania) o wiele bardziej interesujaco prezentuje sie Maciejozol w długich piorachch...achch...Jeszcze raz WIELKIE DZIEKI eusa_clap.gif
  
Fotki wyszperane w internecie
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 21 z 23  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010