Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Koncertowe wypady
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Koncertowe wypady
PostWysłano: Piątek, 07 Listopada 2003, 20:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ronnie
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #408
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




Jestem tu nowa i w sumie nie znam fanów Pudelsów, Twistów i MM...
Dlatego mam pytanie... czy macie w zwyczaju jeżdżenie na koncerty itp do innych miast czasem na drugim końcu Polski?? Tak pytam bo to bardzo fajna zabawa, szczególnie w wakacje... krajoznawczo i rock&rollowo....nie mam tu na myśli niczego w stylu gruppies itp tylko koncertowe wypady

Z doświadczenia wiem, że takich koncertów dłuugo się nie zapomina... nawet jeżeli od storny muzycznej nie były powalające... szczególnie gdy nocleg próbujesz sobie załatwić już na miejscu :D
  
Re: <ronnie> Koncertowe wypady
PostWysłano: Piątek, 07 Listopada 2003, 21:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Byla taka proba poczyniona w wakacje do Zdunskiej Woli, ale legla i tylko jeden dyskutant ostatecznie pojechal eusa_clap.gif biggrin.gif

Obecnie na tapecie Stodola w najblizszy czwartek, ale o tym w innym watku. cool.gif
  
Koncertowe wypady
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010