Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> [offtopik]Nuuudzi mi się!!![/offtopik] ;-P Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
[offtopik]Nuuudzi mi się!!![/offtopik] ;-P
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 22:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Deple siem zacinaja , Overkill padł , na forum None nikogo nie ma , a na forum SN nikomu nie chce się nic pisać .... Nuuuuudzę się!!!!! nie ma nic w tiwi , nie chce mi się czytać książki , na piwo nie z kim iść , wszyscy w domciu jeszcze poświątecznie z rodzinką siedzą.....Arggh.....W zadną grę też mi się nie chce grać....
Co robicie jak się w takiej sytuacji znajdziecie???
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 22:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




jak deple tną to chodzę TUTAJ :P jak nic nie chce ci sie robic to nic nie rob... czasem tak trzeba, ale ja przewaznie slucham muzyki tudziez ide na spacer...
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 22:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Nie chce mi się iść na spacer , poza tym na moim osiedlu niebezpiecznie jest chodzic samemu po zmroku....Nie umiem NIC nie robić!! Właśnie mi całe szczęście deple ruszyły - zobaczymy jak długo pochodzą....
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 22:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Może jakiś serial w divx? Ja ostatnio Buffy tVS i Angela oglądam.
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 22:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Mike :
jak deple tną to chodzę TUTAJ :P jak nic nie chce ci sie robic to nic nie rob... czasem tak trzeba, ale ja przewaznie slucham muzyki tudziez ide na spacer...


eusa_clap.gif biggrin.gif tak trzymaj biggrin.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 22:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Ja też jak deple nie chodza to wchodzę tutaj , ale tu też mało ludzi...
Eddy , jedziesz ze mną na Apocaliptycę??? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 22:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Dodam ze po koncercie udalibyśmy się na dalekie południe czyli do Krakowa ;-)))))
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 22:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




gdzie? kiedy? biggrin.gif biggrin.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 22:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Poznań , 19 czerwca biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Zaaaabaawa będzie biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif dodam że będą też moje koleżanki a to są naprawdę szaaalone i wspanmiałe dziewczyny;-))))))
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 22:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Mi :
Poznań , 19 czerwca biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Zaaaabaawa będzie biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif dodam że będą też moje koleżanki a to są naprawdę szaaalone i wspanmiałe dziewczyny;-))))))

oj, oj, oj, ale szaloona propozycja cool.gif
tylko, nie znam Apocaliptyki crazy.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 22:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




No to sobie ściągnij- cud miut i orzeszki;-))))))) Cztery wiolonczele i do tego zajebista perka Lombardo - chłopaki zaczynali od grania coverów Metalliki a skończyli na wydanej w tym roku przepięknej płycie "Reflections" naprawdę , coś pięknego , szczególnie "Romance" ....
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 23:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




covery Metaliki na cztery wiolonczele???crazy.gif
Aż muszę tego posłuchać.
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 23:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Dokładnie , covery Metallicy na cztery wiolonczele - coś przepięknego;-)))
Tytuł płytki z coverami to "Plays Metallica by four cellos" czy jakoś taak ;-)))
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 00:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




ale nie jest tak ze perka Dave`a jest tylko na najnowszej gdzie panow jest już trzech a nie czterech?

Ale fajny utwor to szczegolnie Hope vol.2 i Path vol. 2 z wokalami... :-))
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 00:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Strasznie trudno o źródełka na Kazaa. Ściągnąłem jedno co się dało (Ride the Lighting). Uszy mi od tego więdną.crazy.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 00:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Mike :
ale nie jest tak ze perka Dave`a jest tylko na najnowszej gdzie panow jest już trzech a nie czterech?

Ale fajny utwor to szczegolnie Hope vol.2 i Path vol. 2 z wokalami... :-))


Dobrze moowisz , Dave jest tylko na ostatniej płycie;-))
A mnie siem te kawałki z wokalami nie podobają , wole same wiolonczele i perkusję , albo bez perkusji , te pierwsze ;-))))
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 00:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




ściągnęło mi się pół (więcej się nie chce) Nothing else Matters. To już lepsze. Zresztą to i w orgiinale mi się bardzo podoba, w odróżnieniu od większości utworów Metaliki, które mi się podobają tylko trochę.
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 00:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Hehehehe , ja cię Tiriniti jeszcze w metalowca zamienię ;-P
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 01:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Metal na wiolonczele?crazy.gif
Dodam, że mam 4 CD orginalne w tym jedna Iron Maiden. Co nie znaczy, że jestem metalowcem.
A Nothing else matters nahbardziej mi się podoba w wersji Gregorians.
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 01:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Ja słucham metalu od piętnastu lat a metaloową tesz nie jestem;-P
A metal na wiolonczele to jest coś com kocham ;-))))
  
[offtopik]Nuuudzi mi się!!![/offtopik] ;-P
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010