Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> jak wyrażacie swoją radość ? Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Sobota, 08 Listopada 2003, 14:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Może naiwne pytanie, ale obserwuję swoje dzieci i siebie i zastanawiam się czy pod tym względem człowiek dorośleje.
Tak samo jak one najpierw zawsze szeroko się uśmiecham, potem w zależności od osoby - rzucam się na szyję - słowo - wiem, że głupie, ale tak jest. Później następują uściski, całuski, przytulanki i żeby było jeszcze bardziej wyraziście, zaciskamy pięści i podstakujemy do góry - to już jest najbardziej głupie. Jak ktoś obserwowałby nas z boku, pomyślałby, że szalona rodzina i do zamknięcia.
Jeden tylko raz płakałam z radości i nie mogłam powstrzymać łez szczęścia. Było to 2 lata temu - na ślubowaniu adwokackim, moja ulubiona grupa aplikantów składała ślubowanie, wszyscy byli z "zewnątrz" nikt nie był spokrewniony z adwokatami (zorietnowani w temacie wiedzą w czym rzecz), prowadziłam tą grupę przez 4 lata - byłam dla nich mamuśką w trudnych niekiedy sprawach i w tym ważnym dla nich dniu oni wraz ze swoimi najlbliższymi śpiewali dla mnie sławne - sto lat - nie mogłam nawet schować się w kwiatach, płakałam jak małolata - to cudowne uczucie mimo wszystko.
A jak u was to przebiega, czy w ogóle umiecie się cieszyć i wyrażać swoją radość ?!
  
Re: <kazia> jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Sobota, 08 Listopada 2003, 16:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Heheh, ja chyba jestem bardzo dwulicowa. biggrin.gif Czasem intro-, kiedy indziej ekstrawertyczką . biggrin.gif Wczoraj dostałam całą 5 z super-trudnego jak dla mnie spr. z fizyki. Aż mi krewka podeszła do mózgu biggrin.gif . Chyba odleciałam na chwilę i do tego lekki uśmiech. Aż mój nauczyciel powiedział "Weź to powieś w pokoju, niech rodzinka patrzy". Wtedy uśmiech mi chyba poszedł za uszy. biggrin.gif biggrin.gif :)) Tak lekko mi się tego dnia chodziło.:)) Jak wyrażam swoją radość? Na pewno jestem wtedy milsza dla innych, widzę ich jako lepszych i piękniejszych. I siebie widzę wtedy w lepszym świetle, kompleksy znikają, większa śmiałość i otwartość, uśmiech pełną parą.:)) W poniedziałek natomiast dostałam całe 5 z spr. z chemii (co to był za great tydzień) biggrin.gif . Wybrałam się z Siostrzyczką na spacerek. Wiedziałyśmy, w którym miejscu zainstalowano kamerkę, z której można oglądać nasze miasto przez internet. Wysłałyśmy sms-a do znajomego,żeby włączył neta o konkretnej godzince i nas zobaczył. biggrin.gif Nio i zaczęła się jazda. Chyba przez 15 minut stałyśmy w centrum (pełno luda), podskakiwałyśmy i wymachiwałyśmy rękami, żeby nas zobaczył (oczywiście z odpowiednio głośnym odgłosem "Uuuu!!!") - ale się na nas gapili lol.gif lol.gif . Tak cieszyłam się z mojej ocenki. Pełen odlocik. biggrin.gif cool.gif wink.gif lol.gif lol.gif


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Niedziela, 09 Listopada 2003, 23:17, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Niedziela, 09 Listopada 2003, 18:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




ja raczej przyjmuje wszystko ze stoickim spokojem.
  
Re: jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Niedziela, 09 Listopada 2003, 18:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




jak ja się ciesze to chodze szczęśliwy albo kręce beke lol.gif
  
Re: jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Listopada 2003, 10:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Ramzes :
ja raczej przyjmuje wszystko ze stoickim spokojem.

Dlaczego ? nie wydarzyło się w twoim życiu nic takiego, żeby chociaż raz na małą chwilkę odejść od stereotypu ?
Wiesz ile tracisz ! Takie zawriowane chwilki są "odlotowe", nie rezygnuj z takich małych radości, za szybko się zestarzejesz i będziesz "zrzędą", nie pozówl sobie na to, spróbuj chociaż raz, sam się przekonasz, że warto.
  
Re: <kazia> jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Środa, 12 Listopada 2003, 17:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Wprawdzie w ostatnim czasie miałem mało powodów do śmiechu, ale uwielbiam się śmiać! Radość wyrażam także przez mimikę, gesty, a czasem nawet dzikie podskoki i inny taniec - połamaniec. cool.gif
  
Re: <kazia> jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Środa, 12 Listopada 2003, 18:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Jak wyrażam swoją radość?Hmmm..ciekawe pytanie...chyba uśmiechem od ucha do ucha,pozytywną energią i chęcią do działania.Gdyby to ode mnie zależało,to przypiąłbym sobie skrzydła i latałbym między chmurami i rozmawiał z ptakami....

Pozdrawiam
  
Re: <szaman82> jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Czwartek, 13 Listopada 2003, 18:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




I pierdolnołbyś ryjem w glebę w stylu Ikara! biggrin.gif
  
Re: <Marek D.> jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Czwartek, 13 Listopada 2003, 18:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Nie, bo Ikarem kierowała zachłanność,a mną pozytywna energia.

Pozdrawiam
  
Re: <Marek D.> jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Czwartek, 13 Listopada 2003, 18:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Jak kilku paralotniarzy. Co nie zmienia faktu, że pozostali, bardziej farciaści paralotniarze musieli mieć wielką radochę z latania.
  
Re: <Berger> jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Czwartek, 13 Listopada 2003, 18:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




A nad grobami tych mniej farciastych 1 listopada gromadzi sie spory tlumek rodziny... crazy.gif
  
Re: <szaman82> jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Czwartek, 13 Listopada 2003, 18:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Zachłanność? Eee tego no możesz to rozwinać. Co prawda nie pamiętam dokładnie mitu, ale nie nazwałbym tak tego.
  
Re: <ulan> jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Czwartek, 13 Listopada 2003, 18:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Takie życie. Płetwonurkowie wszyscy przeżywają? Chyba dla niektórych zejścia kończą się zejściami, niestety.
  
Re: <Berger> jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Czwartek, 13 Listopada 2003, 18:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




I do dla calkiem sporej liczby. Nurkowanie jest w czolowce sportow niebezpiecznych...
  
Re: <Marek D.> jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Czwartek, 13 Listopada 2003, 18:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Przeciez jego ojciec-Dedal-mówił mu,żeby nie wzosił się za wysoko, bo to go zgubi!!I tak też zrobił i w ten sposób sam sie sprowadził na ziemię.Chciał więcej,wyżej,szybciej.Ja nie musiałbym niczego zdobywać,czy udowadniać, bo moj lot wynikałby właśnie z mojego sukcesu,o który Ikar dopiero walczył.

Pozdrawiam
  
Re: <Marek D.> jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Czwartek, 13 Listopada 2003, 18:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ikarowi nie wystarczył sam lot. Wbrew ostrzeżeniom papy, czyli Dedala, pofrunął w kierunku słońca. Promienie słoneczne rozpuściły miód, którym były sklejone pióra i Ikar runął w dół.
  
Re: <ulan> jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Czwartek, 13 Listopada 2003, 18:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Pomimo to wielu ludzi nadal nurkuje. Tak samo jest i z paralotniarstwem, jak sądzę.
  
Re: <szaman82> jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Czwartek, 13 Listopada 2003, 18:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Tia i gdzie tu zachłanność?? Nie mam czasu czytać teraz mitologii ale sięgnę, bo coś mi się zdaje że pieprzysz od rzeczy...
Bo to że "chciał" wyżej na mój gust nie wynikało z zachłanności. Ale widać któryś z nas myli pojęcia i nie wiem czemu ale żywię przekonanie że to właśnie TY.
  
Re: <Marek D.> jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Czwartek, 13 Listopada 2003, 18:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




He, he, Marek na polowaniu. Wyłączam się. lol.gif
  
Re: <Berger> jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Czwartek, 13 Listopada 2003, 19:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Nie ma potrzeby, "przeciwnik" zrejterował, a Twoje streszczenie z użyciem słów "nie wystarczył" utwierdzilo go w jego błędnym przekonaniu o udziale zachłanności w dziewiczym locie Ikara. (tak przynajmniej wynika z tego co na gg pisał)
  
jak wyrażacie swoją radość ?
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010