Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> jak wyrażacie swoją radość ? Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Czwartek, 13 Listopada 2003, 20:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Ja tam różnie wyrażam radość zależy od wielu czynników ... choć ostatnio nie mam na to specjalnie czasu i to mnie smuci confused.gif
  
Re: <e X t 7 3> jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Piątek, 14 Listopada 2003, 11:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Nie masz czasu na śmiech???
  
Re: <Berger> jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Piątek, 14 Listopada 2003, 11:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




oprócz ostatniego weekendu to niespecjalnie ... non stop musiałem o czymś myśleć ... na tyle absorbującym ze nie mogłem sobie nawet pozwolić na pełne rozluźnienie ...
  
Re: <e X t 7 3> jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Piątek, 14 Listopada 2003, 12:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




To współczuję, naprawdę.
  
Re: <Berger> jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Piątek, 14 Listopada 2003, 14:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Marek, Berger i Ulan! miało być o wyrazaniu radości!!!
Ja wyrażam radość różnie - n.p. na meczu, jak nasi wygrywają, to wyrażam ją za głośno - zawsze to słyszę lol.gif . Generalnie jestem dość żywiołowy w wyrażaniu radości - czasami podskoczę, mam taki gest prawą reką zaciśnietą w pięść, no i głośno się śmieję. Często również przybijam "piątkę" lub obejmuję osobę stojącą obok. (jeszcze zależy kto stoi, kobieta może dostać buzi cool.gif) wink.gif . Summa summarum - chyba nic oryginalnego.
  
Re: jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Piątek, 14 Listopada 2003, 20:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




PANOWIE - wystraczy tego latania po niebie - OK

KOWAL - bardzo ci dziękuję za przypomnienie pozostałym, o czym faktycznie się tutaj mówi.
Natomiast czy wyrażanie twojej radości nie można zaliczyć to "oryginalnych" - to chyba bez różnicy, do czego ją zaliczać, najważniejsze, że istnieje i jest "żywiołowa".
Często obserwują sportowców i nie powiem - bardzo mi się podoba ich radość, nie zwracają uwagi na to, że inni ich obserwują, stają się sobą w tych radośnych chwilach i to jest najprawdziwsze.
  
Re: <kazia> jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Sobota, 15 Listopada 2003, 00:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Zgadzam się z Tobą.Nie ważne jest,czy okazujemy radosć w sposób oryginalny,czy też nie.Najważniejsze jest to,że owa radość wypływa ze szczerach uczuć,emocji-to jest piękne.

Mała uwaga do tych sportowców-mi też sie podoba owy sposób wyrażania radości,ale czasem mam wrażenie,że jest to czysty teatrzyk(5 salt i 3 gwiazdy itp.),że jest to czynność bardzo schematyczna-chyba wolę takie ``skromne pokazywanie radości``,coś w stylu Kowala.

Pozdrawiam serdecznie
  
Re: <szaman82> jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Sobota, 15 Listopada 2003, 10:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Nie interesuję się sportem, podałam ten przykład bo akurat to przyszło mi na myśl, wiem że czasami to widowisko i nie tylko wśród sportowców, chodziło mi bardziej o wizualne pokazanie reakcji.
Poza tym oczywiście masz rację we wszystkim.
  
Re: jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Sobota, 15 Listopada 2003, 15:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Astral
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #387
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




Ja jak sie ciesze z czegos bardzo, to to jest "show dla calej rodzinki" :)
Dawno temu przyjalem "polityke" nie trzymania emocji w sobie. Mowie co mysle, pokazuje co czuje. Wiec mojej radosze daje upust ile sie da. Czasem nawet jest to smieszne dla osob postronnych, ale mam to, za przeproszeniem, gdzies :).
Po co sciskac emocje w sobie ? To szkodzi zdrowiu !

Pozdrawiam.
  
Re: <Kowal> jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Niedziela, 16 Listopada 2003, 20:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Marek, Berger i Ulan! miało być o wyrazaniu radości!!!

KOWAL! Na moderatora babskiego forum! lol.gif lol.gif
  
Re: <kazia> jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Listopada 2003, 12:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
skromne pokazywanie radości``

Szaman: takie skromne to ono nie zawsze jest biggrin.gif wink.gif - czasami zachowuję się jak Sven H. lub Filippo Izaghi shock.gif
MAREK D.: W sumie zawsze wolałem towarzystwo kobiece od męskiego tongue.gif wink.gif cool.gif
  
Re: jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Listopada 2003, 18:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Astral :

Dawno temu przyjalem "polityke" nie trzymania emocji w sobie. Mowie co mysle, pokazuje co czuje. Wiec mojej radosze daje upust ile sie da. Czasem nawet jest to smieszne dla osob postronnych, ale mam to, za przeproszeniem, gdzies :).
Po co sciskac emocje w sobie ? To szkodzi zdrowiu !
Pozdrawiam.


Zgadzam się. Pokazywanie własnych emocji to trudna i pożyteczna sztuka. Tak samo trudna, jak powściągnie ich w momentach, w których ich pokazywać w sposób entuzjastyczny „nie wypada”. Grunt to wyczuć sytuację. wink.gif
Dodam jeszcze, że radochę mam podwójną, gdy dzielę tę radość z kimś bliskim. Krzyk głośniejszy lol.gif ...i serce podwójnie wali (jeśli nie potrójnie lub poczwórnie...

Kowal :
Ja wyrażam radość różnie - n.p. na meczu, jak nasi wygrywają, to wyrażam ją za głośno - zawsze to słyszę . lol.gif


... a całe trybuny to już szał na maxa;))) eusa_clap.gif biggrin.gif biggrin.gif cool.gif wink.gif wink.gif lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Listopada 2003, 18:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
...
KOWAL! Na moderatora babskiego forum! lol.gif lol.gif


A czemu to miałoby być śmieszne, bo jest facetem ? może faktycznie lepiej by się nadawał, ciekawe co o tym sądzi nasza góra i oczywiście sam kandydat, o ile zechciałby.
  
Re: <kazia> jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Listopada 2003, 21:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Markowi chodziło wyłącznie o to, że Kowal bardzo szybkjo i ochoczo nas utemperował, gdy zaczęliśmy zbaczać z głównego tematu wątku! lol.gif
Jego post nie był ani przeciwko Tobie, ani kobietom w ogólności. wink.gif
  
Re: <Kowal> jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Listopada 2003, 22:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




no to nieźle stary wink.gif s. hanavald lol.gif to chciałbym zobaczyć
  
Re: jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Wtorek, 18 Listopada 2003, 12:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Markowi chodziło wyłącznie o to, że Kowal bardzo szybkjo i ochoczo nas utemperował, gdy zaczęliśmy zbaczać z głównego tematu wątku! lol.gif
Jego post nie był ani przeciwko Tobie, ani kobietom w ogólności. wink.gif

Hmm... na tyle poznałam MARKA D. , że wiem iż z pewnością tak było.
Nie obraziłam się, nawet przez myśl mi to nie przeszło !
A ja mówiłam poważnie, zawsze lubiłam i lubię mieć w gronie szefów mężczyznę. Wy macie inną wizję na podstawowe sprawy tego nie zastąpi żadna kobieta i moja propozycja była absolutnie szczera.
Powinnam teraz przeprosić KOWALA, że mógł pomyśleć coś zupełnie odmiennego.
Ja szanuję panów w tym forum, jesteście na prawdę wyjątkowi, nie każdy chciałby "paplać" i "plątać" się w babskich sprawach.
Za to WAS bardzo, bardzo - szanuję.
  
Re: <kazia> jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Wtorek, 18 Listopada 2003, 12:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Żeby szybko zakończyć ten off - topic, śpieszę donieść, że w Twoim poście nie było absolutnie niczego, za co Kaziu musiałabyś mnie przepraszać. Wręcz przeciwnie - mi to schlebiło. Oczywiście wypowiedź Marka też mnie w żadnym stopniu nie ukłuła (a powinna Marek? wink.gif ).
  
Re: <Kowal> jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Wtorek, 18 Listopada 2003, 18:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Franz
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #308
Posty: 30


[ Osobista Galeria ]




KOWAL weź się w garść, bo jesteś taki mili mili, że trudno treść w żołądku utrzymać! lol.gif lol.gif
  
Re: <Kowal> jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Wtorek, 18 Listopada 2003, 19:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Oczywiście wypowiedź Marka też mnie w żadnym stopniu nie ukłuła (a powinna Marek? ).

Z meskiego szowinistycznego punktu widzenia powinno!!! lol.gif
  
Re: <Marek D.> jak wyrażacie swoją radość ?
PostWysłano: Środa, 19 Listopada 2003, 09:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




MAREK D.
chłopak powiedział koniec polemiki to koniec.
FRANZ
a co przeszkadza w tym, że jest "mili, mili" ?
takim postępowaniem w życiu dalej "zajedzie", szczególnie jak będzie pracował wśród kobiet.
Bo radość trzeba mieć w sobie, a z tego wynika, że ON ją ma.
I kończymy "sprawę" Kowala.
  
jak wyrażacie swoją radość ?
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010