Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> Idę spać... Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 12:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




No i w końcu co ustaliliśmy? tongue.gif
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 12:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Wymieniliśmy się poglądami.
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 12:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




taka odpowiedź mnie satysfakcjonuje biggrin.gif
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 12:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Czarne charaktery są złe, a inne kolory charaktery - dobre. Koniec ;-)))))

Black power, pink power, red power, yellow power, blue power, inne kolory power :>
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 12:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Moim zdaniem niekoniecznie. I nie chodzi tu o multicolor power. Właściwie to napisałem już wszystko co o tym sądze w tym wątku.
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 12:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




"multicolor power" jes!!! ROTFL!!!! Rozwaliłeś mnie tym , połakałam się ze śmiechu!!! lol.gif lol.gif lol.gif
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 13:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




Mnie też ale nie uznałem że jest to na tyle ważne żeby o tym pisać crazy.gif
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 13:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Maruda;-P
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 13:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




nieprawda! tongue.gif
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 13:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Kurka siwa, tu posty pojawiają się w szybszym tempie niż na deplach :> Nie nadążam ;) Praca, 2 fora, 3 serwisy muzyczne, poczta, gazeta....... Z czegoś trzeba zrezygnować... Z... pracy!!!! ;-))))
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 13:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




Bo jak się pisze na d.pl i trzeba czekać długie minuty na pojawienie się stron to się odechciewa i dlatego walę d.pl! Będę z nich korzystał tylko w nocy albo w nocy w weekendy tongue.gif . Albo jak będzie szybszy serwer/łącze/cokolwiek
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 13:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Pojawiaja sie szybciej , bo deple sie acinaja , albo nie chodza wcale ;-)))
A z pracy rezygnowacv nie musisz , po prostu olej szefa i roob swoje wink.gif
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 13:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Bo na dyskusjach tępo pojawiania się postów limituje prędkość bazy danych.
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 13:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Hehehe , wszyscy napisali to samo , tylko ze wypowiedź Tirinitiego jest dla mnie niezrozumiała ;-P
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 13:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Szefa olewam już od miesiąca, a dalej mi płaci ;-)))

10 maja będę miala net w domu - nareeeszcie!!!! i wtedy sobie będę hulać ;-)))
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 13:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




gratulacje biggrin.gif
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 13:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




tylko ze wypowiedź Tirinitiego jest dla mnie niezrozumiała
Informatycy tak mają, że piszą w sposób zrozumiały tylko dla siebie.crazy.gif
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 13:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
tylko ze wypowiedź Tirinitiego jest dla mnie niezrozumiała
Informatycy tak mają, że piszą w sposób zrozumiały tylko dla siebie.crazy.gif
biggrin.gif wink.gif biggrin.gif
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 13:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Kurde , zostane informatykiem , Eddy mnie wyedukuje :-P
  
PostWysłano: Czwartek, 24 Kwietnia 2003, 18:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Oficjalna witryna sagi "Gwiezdne wojny" doniosła, że w przygotowywanej trzeciej części cyklu pojawią się aktorzy i postacie znane z oryginalnej trylogii. Widzowie będą mogli również ponownie obejrzeć oglądane wcześniej miejsca. Fanów najbardziej ucieszy zapewne powrót włochatego Chewbakki.

W "Epizodzie III" zobaczymy ponownie postacie Wookie Chewbakki i robotów C-3PO i R2-D2 granych przez aktorów znanych z pierwowzorów. Swoje role powtórzą bowiem Peter Mayhew, Anthony Daniels i Kenny Baker.

"Jestem zachwycony powrotem do roli Chewbakki" - zwierzył się Peter Mayhew.

"Jego pojawienie się spoi razem całą sagę - zwłaszcza w opinii fanów Wookie" - twierdzi aktor. Przypomniano, że w epizodzie IV Chewbacca miał już 200 lat, więc swobodnie może wystąpić w filmie opowiadającym o wydarzeniach wcześniejszych o kilkadziesiąt lat.

Anthony Daniels zagra ponowie dyplomatycznego droida C-3PO. Aktor brał udział w realizacji dwu pierwszych części cyklu: w "Mrocznym widmie" użyczył swego głosu, w "Ataku klonów" przywdział już kostium wcześniejszego i mniej wyrafinowanego wcielenia protokolarnego robota.

Niewielki wzrostem Kenny Baker znów przywdzieje pancerz uwielbianego przez widzów robota R2-D2. W czasach, gdy powstawała pierwsza trylogia, człowiek był niezbędny do sterowania postacią z racji niedoskonałości ówczesnej technologii komputerowej. Reżyser George Lucas stwierdził później, że takie posunięcie dodało humanizmu klasycznej już dziś postaci filmowej. Dziś, gdy technika poszła naprzód, filmowcy nie zrezygnowali z usług Bakera. Aktor pojawił się więc na planie "Mrocznego widma" i "Ataku klonów", znajdzie się dla niego miejsce również w "Epizodzie III".

Realizacja filmu rozpocznie się już za kilka tygodni w Sydney.

"Epizod III" trafić ma do kin w 2005 roku.
  
Idę spać...
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 5 z 7  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010