Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> Idę spać... Idź do strony 1, 2, 3 ... 5, 6, 7
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Idę spać...
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 01:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




Jak wyżej.
Mam nadzieję że mnie Admin za to nie powiesi :)

John Wiliams - Imperial March - polecam każdemu przed snem :D Szczególnie jak ktoś lubi Gwiezdne Wojny...
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 02:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Johna Williamsa to ja polecam o każdej porze dnia i nocy:P
I znowu na HP zaczyna siem muzyczny wątek :-))) , no muzyczno - filmowy ;-)))
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 02:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




hehe, niezly watek ;)

wlasnie nauczylem Mi kilku rzeczy, ach, bedzie z niej zdolny informatyk jeszcze tongue.gif
Moby - My Beautiful Blue Sky
02:01
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 02:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Ja taka śpiąca jestem ze do jutra połowę z tego zapomnę ;-))))
Dobranoc wszystkim ;-)))
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 02:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Spoko. A Imperial March jest najlepszy w SW. A Vader jest moją ulubioną postacią. Sądząc po zdjąciu twoją też.
A co do Imperial March to mam jego wersję w wykonaniu No Dubt.
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 02:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A czego takiego jej nauczyłeś?
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 02:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




ripowac wav'y i poslugiwac sie klientem ftp lol.gif crazy.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 02:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




I to ma być informatyka?
Myślałem, że ją jakiegoś algorytmu nauczyłeś.
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 02:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
I to ma być informatyka?
Myślałem, że ją jakiegoś algorytmu nauczyłeś.

od czegos trzeba zaczac wink.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 08:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kris
OCMaster.com
 
Użytkownik #25
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




i ja tez zaraz ide spac :D cool.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 09:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Spoko. A Imperial March jest najlepszy w SW. A Vader jest moją ulubioną postacią. Sądząc po zdjąciu twoją też.
A co do Imperial March to mam jego wersję w wykonaniu No Dubt.

Ja mam podobno w wykonaniu Metalliki ale to raczej trochę naciągane jest biggrin.gif... Mroczny Lord Sith Darth Vader Rulez cool.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 10:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




wcale nie muzyczny wink.gif

co wam przypomina ten wątek? Ktoś pisze co robi oraz czego słucha; jeszcze tylko data napisania i lekkie nawiazanie do deplowej "poolnocy" :P <--- ŻART

a ja wlasnie wstalem, zaraz z psem potem sie poucze... Williams jest fajny kazdy jego utwor z SW mi sie podoba. W Phantome M. to byla chyba jedna z trzech rzeczy ktore byly ok (jezcze efekty i walki na light sabery)...
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 10:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Ardas :
Tirinti :
Spoko. A Imperial March jest najlepszy w SW. A Vader jest moją ulubioną postacią. Sądząc po zdjąciu twoją też.
A co do Imperial March to mam jego wersję w wykonaniu No Dubt.

Ja mam podobno w wykonaniu Metalliki ale to raczej trochę naciągane jest biggrin.gif... Mroczny Lord Sith Darth Vader Rulez cool.gif


ee tam ja wolalem Jar Jara tongue.gif

A Sw to jedyny chyba fil ktory ma tak silnych zwolennikow "dobrych' jak i "zlych" charakterow. Bo czy kto kiedys chcial byc Niemcami z "czterech pancernych" ( ja znam tylko jednego ktory chcial byc ich czołgiem tongue.gif ), albo agentami z Matrixa? Nie wiem czym tro jest spowodowane ale ja tez lubie silniejsza strone mocy, a nie ta slabiacka dla mieczakow...

Ale Vader byl zdrajca Imperium, jak mogl pozwolic na ulegniece tej slabiackiej stronie swiatla... cool.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 10:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




Mike :
Ardas :
Tirinti :
Spoko. A Imperial March jest najlepszy w SW. A Vader jest moją ulubioną postacią. Sądząc po zdjąciu twoją też.
A co do Imperial March to mam jego wersję w wykonaniu No Dubt.

Ja mam podobno w wykonaniu Metalliki ale to raczej trochę naciągane jest biggrin.gif... Mroczny Lord Sith Darth Vader Rulez cool.gif


ee tam ja wolalem Jar Jara tongue.gif

A Sw to jedyny chyba fil ktory ma tak silnych zwolennikow "dobrych' jak i "zlych" charakterow. Bo czy kto kiedys chcial byc Niemcami z "czterech pancernych" ( ja znam tylko jednego ktory chcial byc ich czołgiem tongue.gif ), albo agentami z Matrixa? Nie wiem czym tro jest spowodowane ale ja tez lubie silniejsza strone mocy, a nie ta slabiacka dla mieczakow...

Ale Vader byl zdrajca Imperium, jak mogl pozwolic na ulegniece tej slabiackiej stronie swiatla... cool.gif


Trochę tu namieszałeś ale już nie będę prostował wzszytkich nieścisłości tongue.gif.
Pamiętam skąd mi się wzięły Gwiezdne Wojny biggrin.gif, Byłęm wtedy w Media Markt i tam w "pokoju multimedialnym" leciał epzod 1 i jak stanąłem przed projektorem otoczony dźwiękiem bitwy na Naboo a potem jeszcze walki Obi-Wana i Qui Gon Jinna smile.gif to dosłownie rozpłynąłem się i wtedy zacząłem interesować się kinem domowym :)
Później kupiłem sobie wieżę z dekoderem Dolby Pro Logic II co dało mi namiastkę kina domowego i wtedy Gwiezdne Wojny wróciły :). Ściągnąłem sobie trylogię i tak wpadłem w to :)))). A zaczęło się niewinnie, od niesamowitego dźwięku... <buja w oblokach>tongue.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 12:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Trochę tu namieszałeś ale już nie będę prostował wzszytkich nieścisłości ??


Alez wytknij mi o jakie niescislosci Ci chodzilo...:P
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 12:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem czym tro jest spowodowane ale ja tez lubie silniejsza strone mocy
Ciemna Strona Mocy wcele nie jest silniejsza - jest łatwiejsza jak mówił mistrz Yoda smile.gif
Właściwie to tyle, jeszcze mógłbym podyskutować czy Jasne Strona Mocy jest dla mięczaków i czy Vader jest zdrajcą ale nie będę tongue.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 13:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




no a ja dopiero wstalam biggrin.gif
i dalej mi sie chce spac....
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 13:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ano właśnie. To jasna strona jest dla idealistów o silnym charakterze.
Problem w tym, że Ci idealiści nie będą w stanie zaprowadzić porządku w galaktyce.
Vader z pewnością zdradził imperatora. Ale może to wina imperatora, że zawierzył zdrajcy jasnej strony.

Moim zdaniem w orginalnym SW, nazwanym później epizodem IV. Lucas pokazałwalkę dobra ze złem w sposób amerykański. Imperium rządzi koloniami, a te się buntują. Coś jak rebelia USA z pod rządów Imperium Brytyjskiego.
W epizodzie I pokazane jest powstawanie imperium. Republika zupełnie sobie nie radzi. Wielkie korporacje robią co chcą. Kto ma pieniądze to może sobie zniewalać tych co ich nie mają. rycerze Jedi próbują nad tym zapanować, ale jest ich za mało. W epizodzie II jest kontynuacja. Natomiast nigdzie nie pokazano zła imperatora, poza tym, że zlikwidował demokracją. Demokrację tak skorumpowaną, że doprowadziła do chaosu.

A Niemcy w Cterech pancernych, czy agęci Matrixa są tak kreowani, żeby ich nielubić.
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 13:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




W sumie to niegłupio gadasz biggrin.gif
Mnie zastanawiało zawsze to dlaczego Imperator nie wyczuł resztek dobra w Vaderze i czy to naprawdę było w nim czy Luke mu to wmówił i go ruszyło sumienie tongue.gif.
Przyznam się. Idealizowałem Vadera i rzeczywiście zdradził Imperatora ale film się musiał pozytywnie zakończyć :)
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 14:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




To ma być pozytywne zakończenie?
Ludzie przegrali z Ewokami.crazy.gif
  
Idę spać...
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 1 z 7  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010